Latvijos pajūrio kurortas Liepoja – Cinevila – Kemerių nacionalinis parkas

2 d. kelionė į Latviją

1 DIENA. ~ 06:00 Išvykimas iš Vilniaus. Aplankome vienintelį kino miestelį Baltijos šalyse „Cinevila“. Apsilankymas kino miestelyje prilygsta  kelionei laiko mašina. Čia  pamatysite, kaip  gimsta kino filmai, kaip daromi kaskadiniai triukai, kaip dirba aktoriai. Cinevilla miestelis įkurtas 2004 m.,  kai buvo statomas kinas  „Rygas sargi“ apie Latvijos kovas už nepriklausomybę.  Todėl čia  ekskursijos metu pamatysite, kaip atrodė Ryga  maždaug prieš 100 metų: istoriniai tiltai, aikštės, akmenų grindinys, Dauguvos krantinė su valtimis. Vaikštant Cinevillos gatvėmis galima sutikti ir Antrojo Pasaulinio karo kareivių, ir viduramžiškais drabužiais vilkinčių damų, o istorijos mėgėjų akį traukia autentiškos karinės technikos kolekcija, „didvyriškai tarnavusi“ filmuojant kovų scenas. Ekskursija su kino miestelio gidu, žavios nuotraukos, laisvas laikas, o pabaigai – spec. efektų šou! Galėsite tapti Betmanu arba plėšiku ir pamatyti save ekrane. Vėliau vykstame į Kemerių nac. parką, kur lankome Didijį Kemerių raisto taką (~3,4km). Tako tiltas nuves į samanų, pelkės pušelių, akivarų, tamsių ežerėlių ir pelkinių gailių karalystę. Keliaudami taku aplankysime ir apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsivers puikus vaizdas į pelkės kraštovaizdį, žvelgiant iš viršaus. Vakarop atvykstame į pajūrio kurortą- Liepoją. Apžvalginė ekskursija po Liepoją, žmonių vadinama vėjų ir muzikos miestu: Rožių aikštė, pėsčiųjų bulvaras, paminklas Gitara, šv.Trejybės bažnyčia, kuri garsėja vienais seniausių mechaniniais vargonais pasaulyje, gintaro laikrodis, kuris buvo padarytas pačių Liepojos gyventojų. .Laisvas laikas. Nakvynė Liepojoje.

2 DIENA. Pusryčiai. Toliau tęsiame ekskursiją Liepojoje. Latvijai patekus į Rusijos imperijos sudėtį, Liepoja tapo svarbiu imperijos prekybiniu uostu. Carinės Rusijos valdymo laikotarpiu Liepojoje buvo įkurta karinė bazė ir pastatytas karinis miestelis – Karuosta.  Pirmojo pasaulinio karo metu miesto karininiame uoste švartavosi povandeniniai rusų laivai. O po Sovietų okupacijos Liepoja tapo saugomu uždaru kariniu miestu. Ekskursijos metu aplankote caro laikų karinį miestelį Karosta, kuriame išlikę senieji fortai, cerkvė, maniežas, kalėjimas...Miestas, kuriame dar viskas kitaip... Apžiūrite išlikusius senuosius fortus. Grupei pageidaujant aplankome kalėjimą*. Tai vienintelis karinis kalėjimas Europoje, savo duris atvėręs turistams. Ekskursijos metu pamatysite kalėjimą, kuris nepakitęs išliko nuo caro laikų. Sužinosite, kaip kalėjime gyveno įkalinti asmenys, apžiūrėsite įvairias įdomias ekspozicijas, tokias kaip Tarybų Sąjungos piliečio svetainė, Antrojo pasaulinio karo palikimas ir pan. Laivas laikas prie jūros. Vakarop išvykstame link namų.

Kelionės kaina priklauso nuo vykstančiųjų skaičiaus, kelionės datos ir išvykimo vietos.

Į kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, 1 nakvynė su pusryčiais, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas;

Mokamiems objektams reikia turėti apie – 20 -30 EUR

Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu į kainą neįskaičiuotas.

Pastabos: objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis, bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Reikalingi dokumentai:
LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika