Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės kolektyvams


Jaunpilis - Kuldyga - Ventspilis

Kelionės maršrutas: Lietuva - Jaunpilis - Kuldyga - Ventspilis - Jurkalnė - Liepoja - Lietuva

   

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Latviją. Jaunpilyje jūsų lauks teatralizuota ekskursija* po XIV a. pradžios Livonijos ordino pilį.Tai pilis, kuriai bėgant amžiams pavyko išlaikyti savo autentiškumą. Ekskursijos pabaigoje pilies šeimininkai jus pavaišins vynu iš pilies rūsių. Pilyje taip pat veikia senovinė smuklė, kurioje galima paskanauti pagal senovinius receptus paruoštų patiekalų. Vykstame į Kuldygą – latviškąją Veneciją. Trumpa apžvalginė ekskursija, kurios metu pasigrožėsime plačiausiu kriokliu, aukščiausia Latvijos piliaviete ir kitomis miesto įžymybėmis. Atvykstame į Ventspilį –vieną iš gražiausiai sutvarkytų Baltijos šalių miestų. Įsikuriame viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija Ventspilyje, mieste kuris kiekvienam gali pasiūlyti kažką ypatingo. Garsi Uosto gatvės promenada iki švyturio. XII a. Livonijos Ordino pilis* – viena seniausių Latvijos viduramžių tvirtovių. Joje dabar įsikūręs vienas moderniausių Baltijos šalyse muziejų su skaitmenine ekspozicija, skulptūrų galerija. Esant galimybei - pasiplaukiojimas laiveliu*. Apie pietus išvykstame į Liepoją. Pakeliui sustosime Jurkalnėj, ši vieta pasižymi stačiais apie 20 m. skardžiais prie jūros. Atvykstame į Liepoją. Apžvalginė ekskursija senamiestyje: Šv.Trejybės bažnyčia, Rožių aikštė, Petro I namelis, Šv.Onos bažnyčia, amatininkų namai. Apsilankymas Karosta kalėjime*, kur norintys galės pajusti kalinio dalią, aplankyti autentiškas kameras. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina grupei: teirautis agentūroje.

Įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu; 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota: (*) - bilietai į mokamus objektus; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos: objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda; išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.


Kaina nuo:teirautis agentūroje €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika