Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt

Jaunpilis - Kuldyga - Ventspilis

Kelionės maršrutas:

Lietuva - Jaunpilis - Kuldyga - Ventspilis - Jurkalnė - Liepoja - Lietuva

   

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Latviją. Jaunpilyje jūsų lauks teatralizuota ekskursija* po XIV a. pradžios Livonijos ordino pilį.Tai pilis, kuriai bėgant amžiams pavyko išlaikyti savo autentiškumą. Ekskursijos pabaigoje pilies šeimininkai jus pavaišins vynu iš pilies rūsių. Pilyje taip pat veikia senovinė smuklė, kurioje galima paskanauti pagal senovinius receptus paruoštų patiekalų. Vykstame į Kuldygą – latviškąją Veneciją. Trumpa apžvalginė ekskursija, kurios metu pasigrožėsime plačiausiu kriokliu, aukščiausia Latvijos piliaviete ir kitomis miesto įžymybėmis. Atvykstame į Ventspilį –vieną iš gražiausiai sutvarkytų Baltijos šalių miestų. Įsikuriame viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija Ventspilyje, mieste kuris kiekvienam gali pasiūlyti kažką ypatingo. Garsi Uosto gatvės promenada iki švyturio. XII a. Livonijos Ordino pilis* – viena seniausių Latvijos viduramžių tvirtovių. Joje dabar įsikūręs vienas moderniausių Baltijos šalyse muziejų su skaitmenine ekspozicija, skulptūrų galerija. Esant galimybei - pasiplaukiojimas laiveliu*. Apie pietus išvykstame į Liepoją. Pakeliui sustosime Jurkalnėj, ši vieta pasižymi stačiais apie 20 m. skardžiais prie jūros. Atvykstame į Liepoją. Apžvalginė ekskursija senamiestyje: Šv.Trejybės bažnyčia, Rožių aikštė, Petro I namelis, Šv.Onos bažnyčia, amatininkų namai. Apsilankymas Karosta kalėjime*, kur norintys galės pajusti kalinio dalią, aplankyti autentiškas kameras. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina nuo 75 EUR (esant grupėje 40 asmenų)

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu autobusu; 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

(*) - bilietai į mokamus objektus ~ 15 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda; išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.


Kaina nuo:75 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS