Istorinė kelionė į Kauną

Lietuvos valstybės atkūrimui 100 metų!

8.00 val. išvykimas iš Vilniaus.

PRISIKĖLIMO BAZILIKA

Atvykus į Kauną  pamatysite įspūdingo dydžio Kristaus Prisikėlimo šventovę,  išgirsite nepaprastą jos statybos ir atstatymo istoriją, kuri prasidėjo XX a. pradžioje Lietuvai atgavus nepriklausomybę ir per eilę dešimtmečių iškilo visu savo didingumu 1997 m. Apžiūrėsite baziliką ir pasikelsite ant jos stogo, nuo atviros terasos pamatysime įspūdingą Kauno panoramą.

ISTORINĖ LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTŪRA KAUNE

Ekskursijos metu sužinosite  svarbiausius dalykus apie pagrindinius pirmųjų nepriklausomybės dešimtmečių istorinius įvykius, Lietuvos respublikos prezidentus, apžiūrėsite autentiškus prezidentų daiktus. Pamatysite dvi naujas parodas, skirtas šimtmečio jubiliejui :

„100 reikšmingiausių Pirmosios Lietuvos Respublikos įvykių“ (1918-1940 m.) – interaktyvi paroda, kurios projektas buvo ruoštas ketverius metus (projekto vadovas prof. Liudas Mažylis). Atrenkant reikšmingiausius įvykius balsavo daugiau nei 20 tūkst. žmonių. Iš atrinktų 400 įvykių, buvo atrinkta 100 pačių svarbiausių, kurie ir bus eksponuojami šioje parodoje.

Kita nauja paroda - žymaus tarpukario fotografo Juliaus Miežlaiškio paroda „Vyčiai“, surinkti  iš  muziejų  ir archyvų, virš 70 fotografijų. Paroda suskirstyta į tris etapus: Lietuvos aviacijos gimimas, Žymūs prieškario žmonės, Vilniaus grąžinimo Lietuvai akimirkos. Dauguma fotografijų – nebuvo publikuotos.

KARO MUZIEJUS

 Muziejuje pamatysite lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės kovų už laisvę ir nepriklausomybę paminklus, eksponatus, ginklus, sužinosite apie karybos meną. Taip pat apžiūrėsite Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kariuomenės, Pirmosios Lietuvos Respublikos kariuomenės, Lietuvos partizanų ir dabartinės Lietuvos kariuomenės vėliavas. Muziejuje pamatysite parodą apie Laisvės varpą. Pasaulyje yra trys Laisvės varpai, kurie buvo nulieti, kaip Nepriklausomybės skelbėjai – JAV „Liberty Bell“, Meksikoje „Grito de Dolores“ ir Lietuvoje „Laisvės varpas“. 1919 m. „Laisvės varpas“ buvo nulietas už Amerikos lietuvių aukas. 1922 m. vasario 16 d. jis pirmą kartą suskambo Karo muziejaus bokšte. 

KAUNO ĮGULOS KARININKŲ RAMOVĖ

Apsilankysite LK Kauno įgulos karininkų Ramovėje, įsikūrusioje karininkijos reprezentaciniuose rūmuose, saugomuose Hagos konvencijos. Ekskursijos metu sužinosite apie šios organizacijos istorinį vaidmenį, žymiausius žmones. Lietuvos karininkija tarpukario respublikoje buvo ypatingas visuomenės sluoksnis ir turėjo neginčijamų nuopelnų ginant ir tvirtinant Lietuvos valstybę per kovas už nepriklausomybę. Tuo metu. kai Vilnius buvo okupuotas lenkų, Ramovėje vyko ne tik kariškių, bet ir valstybinio masto renginiai - tautinių, valstybinių ir religinių švenčių minėjimai.

Ekskursiją po istorinį Kauną vainikuos „Šimtmečio šviesų festivalis – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui reikšmingiausių ir vertingiausių pastatų Kaune (miesto centre ir senamiestyje), meninis apšvietimas. Pasigrožėję šventiškai apšviestais pastatais vyksime į Vilnių.

Kelionės kaina: 19 Eur/asm.  (esant ne mažiau, kaip 38 asm.)

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu turistinės klasės autobusu, kelionės vadovo – gido paslaugos, kelių ir ekologijos mokesčiai, dokumentų sutvarkymas;
Į kainą neįskaičiuota: įėjimo bilietai į lankomus objektus ir muziejus;

Kolektyvams organizuojame kelionę  ir iš kitų miestų  pageidaujamu  laiku.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 1 d.


Kaina nuo:19 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS