Pažintinė - istorinė kelionė į Kauną

PRISIKĖLIMO BAZILIKA

Atvykus į Kauną pamatysite įspūdingo dydžio Kristaus Prisikėlimo šventovę,  išgirsite nepaprastą jos statybos ir atstatymo istoriją, kuri prasidėjo XX a. pradžioje Lietuvai atgavus nepriklausomybę ir per eilę dešimtmečių iškilo visu savo didingumu 1997 m. Apžiūrėsite baziliką ir pasikelsite ant jos stogo, nuo atviros terasos* atsiveria įspūdinga Kauno panorama.

ISTORINĖ LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTŪRA KAUNE

Ekskursijos metu sužinosite  svarbiausius dalykus apie pagrindinius pirmųjų nepriklausomybės dešimtmečių istorinius įvykius, Lietuvos respublikos prezidentus, apžiūrėsite autentiškus prezidentų daiktus. Apsilankysite parodoje „100 reikšmingiausių Pirmosios Lietuvos Respublikos įvykių“ (1918-1940 m.) – tai interaktyvi paroda, iš atrinktų 100 pačių svarbiausių įvykių, kurie ir bus eksponuojami šioje parodoje. Bus galimybė aplankyti ir kitas tuo metu vykstančias parodas.

KARO MUZIEJUS

Karo muziejuje* pamatysite lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės kovų už laisvę ir Susijęs vaizdasnepriklausomybę paminklus, eksponatus, ginklus, sužinosite apie karybos meną. Taip pat apžiūrėsite Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kariuomenės, Pirmosios Lietuvos Respublikos kariuomenės, Lietuvos partizanų ir dabartinės Lietuvos kariuomenės vėliavas. Muziejuje pamatysite parodą apie Laisvės varpą.  1919 m. jis buvo nulietas už Amerikos lietuvių aukas. 1922 m. vasario 16 d. jis pirmą kartą suskambo Karo muziejaus bokšte.

Apsilankysite viename gražiausių Vidurio Europos architektūros ansamblių – barokiniame Pažaislio vienuolyne* Vienuolyno fundatorius buvo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kancleris Kristupas Zigmantas Pacas. Iš Italijos pakviesti menininkai sujungė į visumą architektūrą, freskas ir simbolius, atsispindinčius vienuolių  kamaldulių vertybės ir fundatorių Pacų gyvenimą. Ekskursijos metu apžiūrėsite vienuolyną, grožėsitės nuostabiomis freskomis, sužinosite apie kamaldulių gyvenimą, daug  įdomių istorijų  papasakos šiuo metu vienuolyne gyvenančios seserys Kazimierietės. 

Susijęs vaizdas

Vėliau apžiūrėsite Kauno senamiestį, pagrindinę gatvę – Laisvės alėją, kuri gavo pavadinimą 1919 m. minint Kaune pirmosios Lietuvos nepriklausomybės metines. Sužinosite  apie miesto gyvenimą  tarpukariu, kuomet Kaunas tapo „Laikinąja sostine“.

 

Kelionės kaina grupei: teirautis agentūroje

Į kainą įskaičiuota: kelionė patogiu turistinės klasės autobusu, kelionės vadovo – gido paslaugos, ekskursinė programa.
Į kainą neįskaičiuota: įėjimo bilietai į lankomus objektus ir muziejus pažymėtus (*);

Kolektyvams organizuojame kelionę  ir iš kitų miestų  pageidaujamu  laiku.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika