Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės kolektyvams


Bijūnų šventė Latvijoje

Išvykimas: 2019-06-16

Ryte Išvykimas į Latviją.  Pirmas lankomas objektas Cesvainės pilis ir dvaras*. Cesvainės pilis laikoma vienu iš ryškiausių XIX a. antrosios pusės architektūros laimėjimų Latvijoje. Ji yra įtraukta į Europos kultūros paveldo sąrašą, taip pat yra žymus eklektizmo meno paminklas, sujungiantis architektūrą, skulptūrą, metalo meną ir tapybą. Pilis pastatyta 1893-1896 m. Galima apžiūrėti restauruotą ir dar nerestauruotą pilies dalis, apeiti plačius rūsius ir užlipti į apžvalgos bokštą.

Apsilankysite arboretume, kuris turi vieną didžiausią dekoratyvinių medžių ir krūmų kolekciją Latvijoje. Jo bendras plotas 143,96 ha, o medžių ir krūmų plantacija ~ 2500 įvairių rūšių augalų, iš viso - apie 45 000 sodinukų. Čia vyksta moksliniai tyrimai dendrologijos ir miškininkystės srityse, sudarytos sąlygos kitų šalių medelių sodinukams platinti.

 

Arboretumas. Tik čia galima apžiūrėti tokią retenybę kaip tulpių medis, Virdžinijos snaigių medis, magnoliją Kobus. Čia pamatysite ir ryškių spalvų bei neįprastų formų medžių bei krūmų. Vaikščiosite takais grožėdamiesi rododendrais, tvenkiniuose žydinčiomis skirtingų spalvų vandens lelijomis, bijūnų įvairove,o pasikėlus į apžvalgos bokštą mėgausitės krašovaizdžiu iš viršaus. Galėsite ne tik grožėtis augalais, gauti daug idėjų savo sodams, bet ir įsigyti sodinukų, sėklų, specialių floristikos reikmenų.

Pagrindinis šios kelionės akcentas bus šventė ir bijūnų sodas, kuriame yra daugiau nei 100 bijūnų veislių.

BIJŪNŲ ŠVENTĖJE JŪSŲ LAUKS: muzikinis sveikinimas, dainos ir šokiai. Dalyviai turės galimybę dalyvauti ekskursijoje bijūnų sode. Jos metu sužinoti apie bijūnų temperamentą, ligas, apsaugą, įvairių bijūnų rūšių žydėjimo periodą ir išgirsti visus atsakymus į klausimus apie augančius bijūnus. Vėliau vyksegzotinių ir retų augalų aukciono pradžia.

Po apsilankymo arboretume išvykimas į Preili „Lėlių muziejų“*. Šiame muziejuje eksponuojamos lėlės - tai originalūs meno darbai, kuriuos sukūrė menininkė Jelena Michailova. Jų menininkė sukūrė virš 300-ų! Kiekviena lėlė yra personažas, turi savo istoriją. Čia išvysite didelę paletę jausmų, įamžintų lėlių veiduose: besišypsančios, flirtuojančios, verkiančios, svajojančios ir kitokias emocijas reiškiančios gražuolės smalsiai stebi kiekvieną muziejaus lankytoją.

Muziejaus kieme pasijusite lyg patekę į pasakų pasaulį – stūkso miniatiūrinės pilys, kuriose matyti maži žmogeliukai, užsiimantys kasdieniais darbais ir važinėjantys mažutėse karietose. Muziejuje yra galimybė persirengti ir pasipuošti senoviškais rūbais. Po lankymosi “Lėlių muziejuje” išvykimas į Lietuvą. Vakare sugrįžimas į namus.

 

Kelionės kaina: 34 Eur / asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu turistinės klasės autobusu, kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Cesvainės dvaras -  0,70 € mokiniams, studentams, senjorams; 2,00 € suaugusiems

Lėlių muziejus - 3 € / asm.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 1 d.


Kaina nuo:34 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS