Latviškoji Venecija (Liepoja - Karosta - Ventspilis - Riežupės smėlio urvai - Kuldyga)

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Vykstate link Liepojos. Liepoja – trečias pagal dydį Latvijos miestas. Trumpa ekskursija po senamiestį. Vykstate link Karostos.  Karosta – buvęs karinis Sovietų Sąjungos povandeninių laivų uostas ir miestelis.  Ekskursija* po buvusius karinius fortus ir Karosta miestelį. Vykstate link Ventspilio.  Sustojate prie jūros, apžiūrite 20-ties metrų aukščio jūros kranto šlaitus (auksčiausius Latvijoje). Atvykstate į Ventspilį. Tai vienas iš gražiausių ir turtingiausių Latvijos miestų. Ne veltui miestas vadinamas gėlių ir fontanų sostine. Ventspilis - pirmasis iš Latvijos miestų – kurortų, gavęs „mėlynąją vėliavą“. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį. Pasivaikštote grįstomis senamiesčio gatvelėmis ir promenada. Galimybė plaukti Ventos upe laivu „Hercogs Jakobs“ *. Pageidaujantieji  pasivaikšto molu bei paplūdimiu, kuriame įrengtas Pajūrio parkas su įspūdinga inkarų ekskpozicija.  Vykstate link viešbučio. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai.  Aplankote Ventspilio Livonijos ordino pilį - seniausią Latvijos viduramžių tvirtovę. Joje įrengtas Ventspilio muziejus, kuris yra pripažintas vienu iš moderniausių Baltijos šalyse. Išvykstate iš miesto. Vykstate link Kuldygos. Esant pageidavimui aplankote Vytuolbergo sūrinę*,  kuri yra vienintelė Latvijoje puskiečio sūrio darykla, kurioje siūlo susipažinti su sūrio gamybos procesu, sūrio degustacija. Atvykstate į  Riežupės smėlio olas-katakombas. Tai 2 kilometrų ilgio smėlio urvų trasa, esanti net 8 metrų gylyje po žeme. Čia prieš daugiau nei 100 metų žmonės rankomis kasė kvarcinį smėlį ir vežė į Rygą, kur gamino stiklą. Apie pusę kilometro keliaujate mistiniais smėlio tuneliais, apipintais legendomis ir burtais.  Ekskursija pėsčiomis po Kuldygą – miestą, vadinamą „latviškąja Venecija“. Senoviniu plytiniu tiltu pasiekiate miestelio centrą. Pamatote plačiausią Europoje krioklį (249 m) per Ventos upę ir aukščiausią Latvijoje krioklį (4,2 m) per Aliekšupytės upelį. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

Galiojantis LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas ne trumpesnis negu 3  mėn. po kelionės pabaigos

KELIONĖS KAINA priklauso nuo datos, vykstančiųjų skaičiaus ir išvykimo vietos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Kelionė autobusu.
  • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje.
  • Ekskursinė programa.
  • Kelionės vadovo paslaugos.
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:

Mokamiems objektams reikia turėti ~15eur
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.

Kelionės metu važiuojama ~ 1100 km

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika