Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Žvilgsnis į Italiją 7d.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją (Slovakiją) su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Atvykimas į Štirijos sostinę *Gracą, įsikūrusį abipus Mur upės. Ekskursija po miestą: gotikinė miesto katedra, Burgas – buvusi tvirtovė, dabar čia posėdžiauja Štirijos žemės vyriausybė, imperatoriaus Ferdinando II mauzoliejus, Arsenalas, Landhauzas – dabartiniai Štirijos žemės parlamento rūmai, parapijinė bažnyčia su Hitlerio ir Musolinio atvaizdais vitraže, Pilies kalnas – buvusi imperatoriaus rezidencija, varpinės ir laikrodžio bokštai. Išvykimas iš Graco. Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Atvykimas į *Florenciją – renesanso kultūros lopšį ir senąją suvienytos Italijos karalystės sostinę. Ekskursija po puikiai išlikusį viduramžišką miestą: *Šv. Kryžiaus bažnyčia, kur palaidotas Galilėjus, Mikelandželas, Makiavelis ir kt., stulbinančio dydžio ir išorės dekoro *Santa Maria del Fiore katedra, Džoto varpinė – žmogaus amatų enciklopedija, krikštykla su nepaprasto grožio durimis, Mikelandželo pavadintomis “Rojaus vartais”, viduramžiškai santūri ir didinga Sinjorijos aikštė, seniausias mieste Vekjo tiltas (XIV a.) su juvelyrinių dirbinių krautuvėlėmis ir paminklu auksakalių tėvui – B.Čelini. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena **

Pusryčiai. Atvykimas į Romą, senojo pasaulio sostinę, miestą, apglėbiantį mažiausią pasaulyje valstybę – Vatikaną. Ekskursija į *Vatikaną. *Šv. Petro bazilika – pagrindinė pasaulio katalikų bažnyčia: Mikelandželo “Pieta”, Berninio šedevrai, apaštalo Petro kapas, popiežių palaidojimai. Pageidaujantys galės gėrėtis Romos panorama nuo Mikelandželo suprojektuoto iškilaus *bazilikos kupolo, į kurį veda 330 pakopų laipteliai. Ekskursija po *Romą: Šv. Angelo pilis, Navonos aikštė su įspūdingais fontanais, geriausiai išsilaikęs antikinės Romos pastatas – Panteonas – „visų dievų šventykla“, Venecijos aikštė su B. Musolinio valdžios rezidencija, gigantiškas Tautos altorius ant Kapitolijaus kalvos, Trajano kolona, vaizduojanti imperatoriaus Trajano kovos su Dakija kelią. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena **

Pusryčiai. Anksti ryte vykstate senuoju Apijaus keliu (Via Appia Antica) iki katakombų. Šis kelias yra pagrindinis senosios Romos imperijos kelias, kuris šiuo metu paverstas regioniniu parku. Jis nutiestas IV a. pr. Kr. ir romėnų laikais buvo vadinamas ilgųjų kelių karaliene. Į istorijos puslapius įėjo kaip kelias, ties kuriuo buvo nukryžiuoti Spartako sukilimo dalyviai, o šv. Petras bėgdamas iš Romos nuo persekiojimų čia sutiko Jėzų ir paklausė „Quo Vadis, Domine?“. Šis įvykis įkvėpė lenkų rašytoją H. Senkevičių parašyti knygą, kuri pelnė pasaulinį pripažinimą. Apžiūrėsite Šv. Sebastijono bažnyčią, aplankysite Šventojo kapą ir leisitės į bažnyčios rūsiuose esančias Šv. Sebastijono katakombas. Vykdami antikinio centro link, pravažiuosite pro puikiai išlikusius Šv. Sebastijono vartus, per kuriuos pirkliai ir keliautojai patekdavo į miestą. Virš vartų iškyla du dantyti į Aureliano gynybynę sieną įjungti bokštai. Tęsiate ekskursiją po Romą: imperatoriaus Konstantino laikų kvartalą – Lateraną: Šv. Jonų Laterane Bazilika ir rūmai - buvęs prabangus senovinis Romos imperijos dvaras, kuris ištisą tūkstantį metų, iki pat XIV a., tarnavo kaip pagrindinė popiežių rezidencija. Atstatytuose Laterano rūmuose šiuo metu įsikūręs Vatikano istorijos muziejus, kuriame kiekvienas pageidaujantis gali susipažinti su Popiežiaus valstybės istorija. Kairioje rūmų aikštės pusėje yra „Šventieji laiptai“, kuriais, kaip manoma, Jėzus lipo pas Pontijų Pilotą. Laiptų viršuje stovi „Švenčiausių Švenčiausia“ koplyčia, kurioje viduramžiais galėjo melstis tik popiežius. Šalia didingų rūmų stovi Šv. Jonų Bazilika. Tai Romos katalikų katedra, kurios vyskupas yra pats popiežius, o pati bažnyčia yra viena iš Vatikanui priklausančių didžiųjų miesto bazilikų. Laterano aikštės viduryje apžiūrėsite 1588 m. iš Egipto atgabentą ir pastatytą obeliską. Vėliau keliaujate į antikinį amžinojo miesto centrą: senosios Romos visuomeninio gyvenimo centras – forumas, didžiausias antikinio pasaulio pastatas *Koliziejus, dar vadinamas Flavijų amfiteatru, Trevi fontanas, Ispanijos aikštė. Išvykimas iš Romos, kelionė link Venecijos. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Atvykimas į *Veneciją – unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Apžvalginė ekskursija po miestą: šurmuliuojanti Šv. Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis – puošnioji bizantinė *šv. Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi ir antikiniais Lisipo žirgais, *varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – Dožų rūmai – gotikos šedevras, Rialto tiltas, nuo kurio atsiveria puikūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai, tiltai. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

 

Atstumas

 Kelionės metu nuvažiuojama ~5600 km


Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Kelionė autobusu,
 • 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 • Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), bilietai į mokamus objektus, miesto transporto bilietai Romoje, vietinių gidų paslaugos Grace, Florencijoje, Vatikane, Venecijoje (ne lietuvių kalba), plaukimas į Veneciją, įvažiavimo mokestis į Veneciją ir Florenciją, ausinukai visos kelionės metu, arbatpinigiai, pietūs, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos, miestų mokesčiai – 5 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~80-100 EUR.
 • Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
  mob. (8 616) 16 777
  el.p.: info@svite.lt

  Informacija

  Kelionės trukmė: 6 d.

  Kelionės datos:


  Kaina nuo:429 €
  PAKLAUSIMAS  Privatumo politika