Svarbi informacija klientams
Karantino ir ekstremaliosios padėties laikotarpiu Lietuvos Respublikos Vyriausybė bei Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki birželio mėn. 16 d. (imtinai) užsakymų nepriimame. Esant reikalui galite susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Žavingoji šiaurės Vokietija - Riugeno sala 4d.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į M.Koperniko miestą Torunę, išsidėsčiusią abipus Vyslos upės krantų. Tai viduramžių dvasia alsuojantis miestas, garsėjantis vienu didžiausių senamiesčių Lenkijoje, vadinamas „Šiaurės gotikos perlu“ – jo architektūra leidžia be didelių vaizduotės pastangų nuklysti į riterių, kryžiuočių laikus. Pažintis su UNESCO saugomu senamiesčiu: miesto Rotušė – gotikinis XIII–XIVa. statinys, gynybinės sienos, Torunės pilis, gotikinė Šv.Jono Krikštytojo ir Jono Evangelisto katedra - viena didžiausių Lenkijos bažnyčių. Joje nuo 1500m. yra 7238 kg sveriantis didžiausias Lenkijoje viduramžių varpas „Tuba Dei“ (Dievo trimitai; skersmuo - 2,17 m, aukštis - 2,76 m). Ekskursijos tęsinys: Turgaus aikštė, *Artuso kiemas, M.Koperniko universitetas, M.Koperniko namas, Kreivasis bokštas, viduramžiški „Tilto“, „Vienuolyno“, „Žvejų“ vartai; paminklas Mikalojui Kopernikui, ant kurio lotynų kalba užrašyta: “M. Kopernikas pajudino žemę ir sustabdė saulę bei žvaigždes”. Išvykimas iš Torunės. Kelionė į nakvynės vietą Lenkijos – Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Šiaurės Vokietiją. Kelionė į Maklenburgo – Pomeranijos sostinę Šveriną. Aplankysite XIX a. pilį, pastatytą Šverino ežero saloje. Ištaigingi neorenesanso stiliaus fasadai, bokštai ir bokšteliai, dantytos sienos, išpuoštos skulptūromis ir daugybe dekoro elementų; į dangų kylančios smailės pelno rūmams Šiaurės Vokietijos architektūros šedevro vardą. Ne mažiau puošnus pilies interjeras, čia yra daugiau nei 80 menių. Pasigrožėsite pilies parku: kanalai, figūrinės augalų kompozicijos, gėlynai. Išvykimas iš Šverino į Liubeką – Hanzos pirklių sąjungos miestą prie Travės upės, kuris įtrauktas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Pažintis su miestu: Šv. Marijos, Šv. Petro, Šv. Egidijaus, Šv. Jokūbo ir Šv. Jėzaus Širdies bažnyčios, miesto vartai, katedra, rotušė, rašytojo Tomo Mano namai, dar vadinami Budenbrokų namais, seniausia marcipanų parduotuvė „Niederegger“, dėl kurios Liubekas dar vadinamas „marcipanų sostine“. Laisvas laikas.  Kelionė į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Štralzundą - vieną gražiausių šiaurės Vokietijos Hanzos pirklių miestų, išsaugojusį senąjį miesto išdėstymą, garsėjantį plytinės gotikos architektūra ir saugomą UNESCO kultūros paveldo. Pažintis su senamiesčiu: Šv.Marijos, Šv.Nikalojaus, Šv.Jokūbo bažnyčios, vienas seniausių ir garsiausių architektūros paminklų – miesto rotušė, senieji miestiečių namai. Kelionė į Riugeno salą 3,5 kilometro ilgio pylimu, jungiančiu žemyną su sala. Baltijos ošimas, statūs sniego baltumo kalkakmenio krantai, nuostabi gamta, ramios gyvenvietės – tai vaizdas, kuris išlieka atmintyje visiems, aplankantiems didžiausią Vokietijos salą. Atvykimas į Jasmundo nacionalinį parką (UNESCO gamtos paveldas), garsų baltojo kalkakmenio uolomis, sniego baltumo šlaitais ir stačiais krantais. Apžiūrėsite vieną įdomiausių vietų saloje „Karaliaus sostą“, iškilusį 118m virš jūros lygio. Nuo jo atsiveria baltųjų kalkakmenio uolų, liūliuojamų Baltijos bangų, panorama, įkvėpusi ne vieną menininką, džiuginusi ne vieną keliautoją. Pasak istorinių šaltinių, nuo šios uolos Švedijos karalius stebėjo jūroje vykusį mūšį tarp švedų ir vokiečių laivynų. Kelionė į Zasnico kurortinį mietelį, iš kurio, esant galimybei, plauksite laiveliu pasigrožėti baltojo kalkakmenio pakrante, besidriekiančia daugiau nei 9 km. Plaukimo metu išgirsite istorijas apie garsiausią Baltijos jūroje viduramžiais plaukiojusį piratą Klausą Štiortebekerį, Hanzos pirklių turtus. Sugrįžus į kurortą - laisvas laikas, kurio metu galėsite nusipirkti suvenyrų, paragauti šviežiai rūkytos žuvies ar kitų jūros gėrybių. Išvykimas į Binco miestelį su baltomis medinėmis vilomis, pėsčiųjų gatve su parduotuvėlėmis ir restoranais, didingu kurhauzu paplūdimyje, 370m ilgio mediniu tiltu į jūrą. Kelionė į salos sostinę Bergeną, kuriame apžiūrėsite Šv.Marijos bažnyčią, Benedikto namą. Išvykimas iš salos. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į nakvynės vietą Lenkijos – Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~2500 km.


Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Kelionė autobusu,
 • 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 • Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 55 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 50 EUR.
 • Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
  mob. (8 602) 04224
  el.p.: info@svite.lt

  Informacija

  Kelionės trukmė: 3 d.

  Kelionės datos:


  Kaina nuo:229 €
  PAKLAUSIMAS


  Privatumo politika
   
  UŽSISAKYTI NAUJIENAS