Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Žalgirio mūšiui atminti!

 

1 diena
7:00 val. išvykimas iš Vilniaus. Kelionė per Lenkiją. Atvykus į Seinus, apsilankymas katedroje, į kurią 1897 m. Seinų vyskupu buvo paskirtas kunigas ir poetas Antanas Baranauskas. Atvykstame į „Vilko guolį“ - Antrojo Pasaulinio karo metu buvusią Hitlerio būstinę. Ekskursija, kurios metu susipažinsime su bunkerių sistema, nepavykusio pasikėsinimo prieš Hitlerį istorija. Pervažiavimas  ir apsilankymas Šventaliepėje – vienoje žymiausių Lenkijos šventovių. Apžiūrime įspūdingą baroko architektūros ansamblį: bažnyčią, galeriją ir vienuolyną. Atvykimas į Mozūrijos krašto sostinę – Olštyną. Pažintis su senamiesčiu, kurio metu pamatysime senąją Rotušę, Šv. Jokūbo bažnyčią, Aukštuosius miesto vartus, gotikinę XIV a. pilį, menančią žymaus lenkų astronomo Mikalojaus Koperniko laikus. Nakvynė viešbutyje.

2 diena
Pusryčiai. Išvykimas į Žalgirio mūšio vietą, Griunvaldą (netoli Olštyneko), menančią 1410-tų metų jungtinių Lietuvos ir Lenkijos pajėgų pergalę prieš kryžiuočius ir pasibaigusią Kryžiuočių ordino sutriuškinimu. Įvairūs šaltiniai vertina, kad apie 10 valandų  trukusiame mūšyje dalyvavo 25 000 - 85 000 žmonių, o žuvo 15 000 - 50 000. Ne vienerius metus Lenkijoje pažymimas Žalgirio mūšio minėjimas su inscenizuotomis mūšio kovomis sutraukia daugybę žmonių. Šiemet švenčiama 604 metų pergalės sukaktis - įspūdingiausia šventė, kurią galima pamatyti ne kiekvieną kartą.
Žalgirio mūšio inscenizuotų kovų stebėjimas. Žalgirio mūšio lauko vietoje vyks ir kitos pramogos, koncertai.
Išvykimas link Malborko pakeliui apžiūrint Kwidzyn pilį, pastatytą 1300–1330 metais, kuri buvo sujungta su katedra ir sudarė gynybos vienetą  katedros–pilies kompleksą.
Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

3 diena
Pusryčiai. Išvykimas į Malborką. Atvykus apsilankymas Teutonų ordino sostinėje XIV a. Malborko pilyje, buvusioje Teutonų ordino Magistro būstinėje. Tai didžiausia viduramžiais pastatytų ir viena įspūdingiausių gotikinių pilių Europoje, saugoma UNESCO. Po pilies apžiūros išvykimas į namus.
Vakare sugrįžimas į Vilnių.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionės dokumentų sutvarkymas, kelių ir ekologijos mokesčiai, 2 nakvynės dviviečiuose kambariuose su patogumais ir su pusryčiais, ekskursinė programa, kelionės vadovo paslaugos.

Pastabos: už muziejus bei mokamus objektus mokama vietoje apie 80 zlotų.

 

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.


Kaina nuo:139 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika