Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Vengrija su poilsiu prie Balatono ežero


 

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Sentendre. Pažintis su jaukiu miesteliu: pasivaikščiosite siauromis ir vingiuotomis gatvelėmis, galėsite užkopti į kalvą ir pasigrožėti spalvotais namais ir miestelio panorama su į dangų besistiebiančiais septynių  bažnyčių bokštais. Pageidaujantiems siūlome apsilankymą marcipanų muziejuje*. Aplankysime vaizdingoje Dunojaus vingio kilpoje, ant kalvos stūksančią, viduramžių Vyšegrado tvirtovę*.  Pažintis su buvusia Vengrijos karalių rezidencija – gynybine pilimi. Trumpas sustojimas Estergome, garsėjančiame didžiausia Vengrijoje katalikų bažnyčia. Atvykstame prie Balatono ežero. Įsikuriame viešbutyje. Laisvas laikas poilsiui prie ežero. Nakvynė.

3 diena Pusryčiai. Pageidaujantiems – išvyka į žymų XIX a. mineralinių vandenų kurortą Hevizą, garsėjantį didžiausiu pasaulyje terminiu 4,4 ha ploto ežeru. Iš vulkaninio kraterio trykštantis 35°C temperatūros vanduo prisotintas radonu, siera, dujomis bei mineralinėmis medžiagomis. Laisvas laikas kurorte, skirtas poilsiui prie ežero ir maudynėms*. Po pietų – ekskursija šiaurine Balatono ežero pakrante. Trumpas sustojimas gerai žinomame mineralinių vandenų kurorte – Balatonfurede. Jo mineralinės versmės gydymo tikslais naudojamos jau nuo romėnų laikų. Atvykstame į Tihany pusiasalį, kuris 1957 m. tapo pirmuoju Vengrijos nacionaliniu parku ir didžiuojasi nepakartojamu kraštovaizdžiu. Pažintis su senąja Tihany gyvenviete, išsiskiriančia senoviniais žvejų namais, Benediktinų vienuolynu, bažnyčia ir muziejumi*. Vakarop vykstame į garsiuosius grafo Esterhazy vyno rūsius.Vengriškų vynų degustacija ir nacionalinis vakaras* su tautine muzika ir šokiais. Grįžtame į viešbutį prie Balatono ežero. Nakvynė.

4 diena Pusryčiai. Rytinės maudynės Balatono ežere. Vykstame į Vengrijos sostinę Budapeštą. Ekskursija: Budos pilies ansamblis, Karalių rūmai ir Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo Vengrijos karalių karūnavimo ceremonijos, nuostabi panorama, atsiverianti nuo Žvejų bastiono, nepakartojami neogotikiniai Parlamento rūmai, Šv.Stepono katedra, viena didžiausių ir įspūdingiausių Vengrijos bažnyčių. Vykstame į Peštą: Didvyrių aikštė, Tūkstantmečio parkas, Vaidahuniado pilis. Laisvas laikas. Vakare romantiškas pramoginisplaukimas* Dunojaus upe. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Vykstame į karališkuosius Giodiolo rūmus* – mėgstamiausią Vengrijos karalienės ir Austrijos imperatorienės Elžbietos, dar vadinamos Sisi, rezidenciją. Vykstame į Vengrijos baroko sostinę Ėgerį, garsėjantį savita architektūra, vyno gamybos tradicijomis. Ekskursija po miestą: didinga pilis*, menanti šalies gynėjų patriotizmą, Ištvano aikštė, turkų valdymo simbolis – Minaretas, kurio aukštis siekia 40 metrų, antra pagal dydį Vengrijos bazilika. Laisvas laikas. Pageidaujantiems siūlome maudynes Ėgerio terminiuose baseinuose* bei vynų ir vengriško guliašo degustaciją viename iš daugelio garsių „Mergelių slėnio“ rūsių Vakare išvykstame į Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorams (66-75 m.) 10,00 € 34,53 Lt
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiems (25-65 m.) 4,00 € 13,81 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikams ir jaunimui (3-24 m.) 3,00 € 10,36 Lt
Vienvietis kambarys 70,00 € 241,70 Lt

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 90 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 6 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:228.65 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS