Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Tradicinis gėlių paradas Olandijoje

Kelionės autobusu programa

2017 m. balandžio 18 d. - 23 d.

Kelionės kaina - 370 EUR

Kelionės
lėktuvu
programa

Balandžio mėn. 18 d.

6:00 val. išvykimas iš Vilniaus, 07:30 val. išvykimas iš Kauno, 09:00 val. išvykimas iš Alytaus. Kelionė per Lenkiją. Sustojimas Staryj Lichene apžiūrėti Švenčiausios Licheno Dievo Motinos bazilikos, kuri yra pati didžiausia Lenkijos šventovė, septintoji pagal dydį Europoje ir vienuoliktoji - pasaulyje. Penkių navų bazilikoje gali tilpti 17000 maldininkų (7000 sėdimų vietų ir 10000 - stovinčių) Statyba truko 10 metų už aukas, kurias surinko viso pasaulio lenkai. Bazilika yra Lenkijos Katalikų bažnyčios Votumas (dėkingumo dovana) Didžiajam Jubiliejui – Krikščionybės 2000 metų sukakčiai. Ji pašventinta 2004 metų birželio 1-2 dieną. 2005 metų vasario 25 dieną popiežius Jonas Paulius II suteikė šiai šventovei mažosios bazilikos vardą. Nakvynė viešbutyje netoli Lenkijos - Vokietijos sienos.

Balandžio mėn. 19 d.

Pusryčiai. Išvykimas į Vokietiją. Dieną sustojimas Potsdame, parkų, pilių ir ežerų mieste, kurį be galo mylėjo ir Frydrichas Didysis. Potsdamą siūlome apžiūrėti pėsčiomis ir plaukiant laivu. Vos per 90 minučių plaukdami pamatysite gražiausias įžymias vietas upės pakrantėje: Babelsbergo rūmus ir parką, "Flatowturm" bokštą ir "Mažuosius rūmus“, Glienicke parką, rūmus Peacock saloje, Sacrow bažnyčią, Naująjį sodą su Marmuro rūmais ir Cecilienhof rūmus. Toliau matysite naująjį Hans Otto teatrą ir garsųjį Glienicker tiltą.

Po plaukimo siūlome apžiūrėti nuostabų San Susi parką. Vokietijos imperatorių poilsio rezidencija San Susi (Sansscousi) – barokinis parkas su tvenkiniais, gėlynais, daugybe paviljonų ir keturiais barokinio stiliaus rūmais. 1990-aisiais San Susi rūmai ir parkas paskelbti UNESCO saugomu pasaulio paveldo objektu. Po pažinties su Potsdamu tolimesnė kelionė autobusu. Vakare atvykimas į viešbutį Vokietijoje. Apsigyvenimas ir nakvynė viešbutyje.

 

Balandžio mėn. 20 d.

Pusryčiai. Kelionė per Olandiją.

Išvykimas į karališkuosius rūmus, kurie buvo suprojektuoti XVII a. pagal Versalio pavyzdį. Visi Europos monarchai, ir ne tik Europoje, norėjo turėti savo Versalį. Daugelis interpretavo įrengdami savo rūmus ir sodus atsižvegiant į vietinį kraštovaizdį ir gamtines šalies sąlygas. Rūmai, kuriems daugiau nei 300 metų buvo atrestauruoti, sodai rekonstruoti. Apžiūrėsime turtingai dekoruotus rūmų kambarius su įvairiais istorinius baldais, sidabro, porceliano gaminius, paveikslus, karališkų drabužių parodas. Grožėsimės rūmus supančiais įvairiais stiliais įrengtais sodais, žavėsimės ornamentais susodintais augalais.

Po rūmų ir sodų apžiūros kelionė į Amsterdamą. Atvykus ekskursija po Olandijos sostinę. Amsterdamą vadinamą "Šiaurės Venecija". Po to su miestu susipažinsime plaukiant vandens kanalais senaisiais jūreivių keliais ir pėsčiomis, apžiūrint miesto įžymybes, centrinę Dam aikštę ir pagarsėjusį „raudonųjų žibintų" kvartalą. Nakvynė viešbutyje. 

Balandžio mėn. 21 d.

Pusryčiai. Vyksime į pavasarinį Europos sodą Keukenhof'ą. Čia 28-se hektaruose žydi 6.000.000 pavasario gėlių. Šiame sode yra 10 uždarų paviljonų, 7 teminiai sodai, malūnas, 4 restoranai. 100 Olandijos firmų kasmet dalyvauja apsodinant Kaukenhof'ą pagal naujus projektus. 1999 m. Keukenhof'o plotas prasiplėtė naujai įrengtais sodais. 

Apsilankysime olandiškame etnografiniame kaime Zaanse Schans, kuriame įsikūręs XVII a. kaimas. Čia pamatysime tradicinę olandų architektūrą - žalios ir baltos spalvos medinius namus, malūnus, susipažinsime su tradicijomis, pamatysime nacionalinius kostiumus, sužinosime, kaip gaminama medinė olandiška avalynė klumpė, paragausime tradicinių sūrių ir kt. Laisvas laikas, nakvynė viešbutyje.

Balandžio mėn. 22 d.

Pusryčiai. Vyksime stebėti pavasarinių gėlių parado, kuris vyks jau 69-ąjį kartą. Šių metų tema - "Gėlės ir Mada". Gėlių auginimo kompanijos, išpuošusios savo važiuojančias platformas įspūdingomis kompozicijomis keliauja per gėlių svogūnėlių auginimo kaimelius 42 km nuo Nordvijk'o iki Haarlemo. Gėlių eiseną lydi muzikantai, šokėjai, gausu įdomių ir linksmų atrakcijų. Kasmet grožėtis šiuo paradu atvyksta svečiai iš visų pasaulio kontinentų. Po parado stebėjimo vyksime namų link. Nakvynė viešbutyje pakeliui. 

Balandžio mėn. 23 d.

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Apžiūrėsime romantišką pilį su XIX a. turtingų Lenkijos bajorų interjeru bei pilį supantį nuostabų parką. Čia įkurtas vienas seniausių bei turtingiausių pagal augalų rūšis ir veisles dendrologinis parkas Vidurio Europoje (yra apie 3,5 tūkst. rūšių augalų). Pamatysime ne tik magnolijas, rododendrus, azalijas, alyvas, bet ir 300 metų senumo liepų alėją, daugybę įvairiausių augalų, įspūdingo dydžio medžių, kurių amžius siekia 130 - 180 metų. Po apžiūros tolimesnė kelionė. Sugrįžimas į namus.

Kelionės kaina: 370 Eur. 
(esant grupėje ne mažiau, kaip 35 asmenų.)

Į kainą įskaičiuota: kelionės dokumentų sutvarkymas, kelionė komfortabiliu autobusu, kelių ir ekologijos mokesčiai, 5 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose kambariuose su visais patogumais, ekskursinė programa , vadovo - vertėjo paslaugos. Už įėjimus į muziejus, sodus ir kitus mokamus objektus mokama vietoje (apie 70 Eur).

Kviečiame pažiūrėti TV laidą apie vieną pirmųjų ŠVITĖS organizuotų kelionių į Gėlių paradą:

Tradicinis gėlių paradas Olandijoje:

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 6 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:370 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS