Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Toskana - kitokia Italija


1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Bavarijos sostinę Miuncheną. Pažintis su senamiesčiu: centrinė pėsčiųjų gatvė, Marijos aikštė, Dievo Motinos katedra, Senoji ir Naujoji rotušės, Odeono aikštė, opera. Miunchenas žymus ne tik architektūriniais paminklais, tai – muziejų ir galerijų miestas bei bavariško alaus sostinė. Laisvas laikas, kurio metu norintys galės apsilankyti seniausioje ir didžiausioje Bavarijos aludėje – Hofbrauhaus. Išvykstame į Italiją. Nakvynė viešbutyje prie Veronos.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Luką – miestą ant Serchijo upės kranto Toskanos regione. Tai italų kompozitoriaus Džiakomo Pučini gimtinė. Miestas taip pat garsus seniausia visoje šalyje išsilaikiusia miestą supančia 4 km. ilgio gynybine siena. Pažintis su senamiesčiu, kuriame gatvių tinkas išlikęs nuo romėnų laikų. Apžiūrėsime pačiame Lukos senamiesčio centre stovinčius Pretorio di Lucca rūmus, kurie yra puikus renesanso architektūros pavyzdys. Gilios arkos, arkados, gotikos stiliaus langai ir laikrodis puošia Pretorio di Lucca rūmų fasadą. Pasivaikščiosime senojo romėnų amfiteatro vietoje atsiradusioje nuostabioje aikštėje, grožėsimės seniausia šventove mieste - Šv. Frediano bazilika, kuri buvo pastatyta dar VI amžiuje. Bažnyčios išskirtinė detalė puošianti fasadą – įspūdinga Bizantijos stiliaus mozaika. Taip pat apžiūrėsime Šv. Mišelio ir Foro katedrą, pastatytą buvusio romėnų forumo vietoje. Vykstame į tipiškoje Toskanos kraštovaizdžio aplinkoje, tarp žalių kalvų, vynuogynų ir alyvuogių giraičių įkurtą ekologišką sūrių ūkį*. Lengvi pietūs, kurių metu ragausime įvairaus brandinimo vietinės gamybos ekologiškus avių sūrius, varškę, vietoje užaugintų daržovių ir mėsos užkandžius, mėgausimės vietinės gamybos vynu bei desertu. Vykstame į Volterą - viduramžius menantį miestą ant kalvos. Ekskursija po miestą aplankant senamiestį, Volteros rotušę, kuri primena sumažintus senuosius rūmus Florencijoje. Taip pat praeisime pro IV a. pr. Kr. statytus miesto vartus, menančius etruskų klestėjimo laikotarpį, apžiūrėsime Magistrų rūmus ir vieną pirmųjų Volteros bokštų. Aplankysime vieną iš geriausiai išlikusių romėnų amfiteatrų Italijoje, kuris ilgą laiką buvo palaidotas po šiukšlėmis ir atkastas tik XX a. viduryje, todėl taip puikiai išsilaikė. Voltera taip pat garsėja alebastru – tai ypatinga medžiaga randama ovaliose uolose, tarp molio ir kreidos sluoksnių. Laisvas laikas, kurio metu galėsite apsilankyti alebastro dirbtuvėse bei įsigyti specifinių dirbinių. Nakvynė viešbutyje prie Livorno.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į UNESCO saugomą „nuostabių bokštų“ miestelį San Džiminiano. Čia iki mūsų dienų išlikę net 13 bokštų iš XII-XIII a., kuriuos pastatė didikų giminės. Pažintis su senamiesčiu: Katedros aikštė, rotušė, Cistern aikštė, Velnio bokštas, Šv. Pranciškaus bažnyčia, Didysis bokštas. Vykstame į Kianti regioną, garsėjantį puikiu alyvuogių aliejumi, jautiena bei vynu. Degustacijos* metu galėsite  ne tik susipažinti ir paragauti, bet ir įsigyti Kianti regione gaminamų aukščiausios kokybės aromatingų vynų, padegustuoti pirmo spaudimo, ekologiško alyvuogių aliejaus, tradicinės česnakų duonos „bruschetta“, vytinto kumpio bei rikotos sūrio su kvapniaisiais bazilikais. Vykstame į Sieną – miestą, išsaugojusį savo klestėjimo laikų galybę. Senoji miesto dalis apjuosta įspūdingomis gynybinėmis sienomis ir puikiai išlaikiusi viduramžių dvasią. Ekskursija po miestą: Del Campo – unikali kriauklės formos aikštė, Visuomenės rūmai, katedra*, grakšti rotušė su 102 m Torre del Mangia bokštu, pastatytu XII a., mažytis Gajos fontanas, į kurį vanduo patenka iš 500 metų senumo akveduko. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė prie Livorno.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Pizą, buvusį galingą, nepriklausomą jūrų uostą prie Ligūrijos jūros. Apžiūrėsime vieną gražiausių architektūros kompleksų pasaulyje - Stebuklų aikštės ansamblį. Pageidaujantys - galės aplankyti romaninio stiliaus katedrą ir garsųjį Pizos bokštą*. Išvykstame į renesanso kultūros lopšį – Florenciją, kurioje gimė garsus italų poetas Dantė ir ryškų pėdsaką paliko Mediči šeima. Miesto transportu* vykstame į Florencijos centrą, pažintis su miestu: gotikinė Santa Maria del Fiore katedra su šalia esančia Džoto projektuota varpine*, Sinjorijos aikštė, Senasis tiltas, garsėjantis auksakalių dirbtuvėmis. Laisvas laikas, kurio metu norintys galės apsilankyti Šv. Lauryno bažnyčioje* ar Mediči koplyčioje*. Nakvynė viešbutyje prie Mantujos. 

6 diena. Pusryčiai. Vykstame į XVI a. architekto Andreos Palladio miestą – Vičencą. Pažintis su miesto architektūros paminklais: XVI a. Olimpinis teatras - pats seniausias uždaras teatras Europoje, Šv. Lauryno bazilika su nuostabiu gotikiniu portalu, miesto aikštė, Teismo rūmai. Laisvas laikas. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, viešojo transporto bilietai ~ 100 EUR; miestų mokestis; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Kelionės priemokos

Kurorto rinkliava (privaloma) 9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.) 9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.) 15,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.) 24,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.) 6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.) 6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.) 5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui iki 3 m. 16,00 €
Vienvietis kambarys 100,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 7 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:359.1 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS