Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Talinas - Saremos sala 2 d.

1 diena.  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Taliną. Aplankysime „Jūrų muziejų“*. Tai interaktyvus, unikalios koncepcijos ir analogo pasaulyje neturintis muziejus, supažindinantis lankytojus su laivybos praeitimi ir dabartimi. Pamatysime įvairių epochų laivus, iš kurių vienas yra seniausias povandeninis laivas „Lembit“, karo laikų minas ir torpedas, sunkiuosius pabūklus, navigacinius įrenginius ir ženklus. Pasimatuosime jūreivių uniformas ir su jomis galėsite įsiamžinti ar pabūti karo lakūnais bei išbandyti skrydžio simuliatorių. Vėliau pažintis su Talinu - Estijos sostine, kurios istorija mena rusų, švedų, danų, lenkų valdymo metus. Šiandien čia galima pamatyti gotiką ir baroką, pilis ir vienuolynus, stačiatikių maldos namus ir viduramžių pastatus. Vingiuotų, akmenimis grįstų gatvelių labirintuose turistų laukia turtinga miesto istorija. Ekskursija pėsčiomis po Talino senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Tompea pilis, kurioje įsikūręs Estijos parlamentas, ir Hermano bokštas, A. Nevskio ortodoksų katedra, XIII a. gotikinė Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja“, miesto rotušės aikštė, „bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, senieji Viru vartai, „Storosios Margaritos“ bokštas, kuriame įrengtas laivybos muziejus. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena.  Pusryčiai. Vykstame į Virtsu uostą. Plaukimas keltu* į Muhu salą. Pakeliui į Saremos salą sustosime Liva kaime, kur apžiūrėsime XIII a. pabaigoje pastatytą Šv. Kotrynos bažnyčią, vėliau pasivaikščiosime po Koguvos kaimelį, kuriame pamatysime kaip gyveno estai XIX a. pabaigoje. Keliaujame toliau Vaike Vain sąsiauriu, kuris skiria Muhu salą nuo Saremos salos. Atvykstame į didžiausią ir gražiausią Estijos archipelago salą – Saremą.  Pakeliui į  salos sostinę - Kuresarės miestelį, aplankome Karjos bažnyčią, unikalų Kalio meteoritinį kraterį. Kraterio, kurio skersmuo 110 m, dugne telkšo žalsvas taisyklingos formas Kali ežeras. Ekskursija salos sostinėje Kuresarėje: XIV a. vyskupų pilis-tvirtovė*, žaliasis miesto parkas, Senieji Teismo rūmai, rotušė. Laisvas laikas. Aplankysime Pangos skardį – vieną iš romantiškiausių Saremos salos vietų. Nuo 21 m aukščio virš Baltijos bangų iškilusios uolos atsiveria nuostabus kvapą gniaužiantis vaizdas. Ant skardžio įrengtas dolomitinis saulės laikrodis. Išvykstame iš salų. Kelionė per Estiją, Latviją. Vėlai naktį grįžtame į Lietuvą.

 


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais; kelto bilietai autobusui; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 30 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Kelionės priemokos
Vienvietis kambarys19,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:89.1 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika