Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Talinas - Gotlando sala - Pernu


1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į Taliną. Apžvalginė ekskursija autobusu: Kadriorgo parkas ir rūmai, kuriuos XVIII a. pastatė ir įrengė Rusijos caro Petro Didžiojo pavedimu. Tai buvusi imperatoriškoji vasaros rezidencija. Rūmų ekspozicijoje galima išvysti XVI–XX a. Vakarų Europos ir Rusijos meno kūrinių. Pravažiuojame Piritos buriavimo centrą. Ekskursijos tęsinys pėsčiomis po Talino senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Tompea pilis, kurioje įsikūręs Estijos parlamentas, ir Hermano bokštas, A. Nevskio ortodoksų katedra, XIII a. gotikinė Domo katedra, apžvalginės aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja”, miesto rotušė, „bandelių” skersgatvis, miesto amatininkų ir „Juodagalvių” gildijos pastatai, „Storosios Margaritos” bokštas. Esant galimybei, lankomas „Hidrolėktuvų uosto“ muziejus*. Tai interaktyvus unikalios koncepcijos jūrų muziejus, supažindinantis lankytojus su senąja vandens ir oro technika. Laisvas laikas. Vakare kruiziniu laivu išplaukiame į Gotlando salą Švedijoje. Laive veikia sauna, vaikų žaidimo kambarys, parduotuvė, kavinės, restoranai, diskoteka, naktinis klubas. Nakvynė laivo kajutėse.

2 diena. Pusryčiai. Aplaukiame į Gotlandą. Gotlando sala yra didžiausia sala Baltijos jūroje, turinti nepaprastai įvairią gamtą bei nemažai istorinių objektų. Apžvalginė ekskursija po salos sostinę Visbį - viduramžių miestą, išsaugojusį savo unikalų senamiestį, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą. Apžiūrime 3,5 km ilgio akmeninę sieną su bokštais, juosiančią žiedu visą senamiestį, Parako bokštą, Šv. Marijos katedrą, Šv. Mikalojaus bažnyčios griuvėsius, Almedalen parką, pasivaikštome senamiesčio gatvelėmis su gražiais spalvotais namukais, jachtų prieplauka. Laisvas laikas. Pageidaujantiems siūlome išvyką autobusu į Forio salą** (ekskursija anglų kalba). Autobusas nuveš Jus į “senąjį uostą” - Almedaleną. Ekskursijos metu pravažiuosite derlingas apylinkes. Šiauriausiame Gotlando kaime, Foriosund, nedideliu keltu maždaug per 10 minučių kartu su autobusu persikelsite į mažą Forio salą. Forio yra moreninių lygumų sala, daugiausiai apaugusi retais pušynais. Didžiąją jos dalį sudaro pelkėtos vietos, mažai dirbamos žemės. Digerhuvud ir Langhammars vietovėse galima pamatyti Raukus (klintinius darinius, vėjo ir oro suformuotus iš klintinio akmens ir išlikusius kaip natūralios skulptūros). Forio yra įžymaus Švedijos kino režisieriaus Ingmaro Bergmano gimtinė. Bergmanas, įkvėptas nuostabios šios salos gamtos, čia pastatė keletą filmų. Grįžus iš ekskursijos po Forio salą, lietuvių kalba bus pravesta trumpa ekskursija po Visbio senamiestį. Laisvas laikas. Vakare kruiziniu laivu išplaukiame į Taliną. Laive veikia sauna, vaikų žaidimo kambarys, parduotuvė, kavinės, restoranai, diskoteka, naktinis klubas. Nakvynė laivo kajutėse.

3 diena. Pusryčiai. Atplaukiame į Taliną. Keliaujame per Estiją. Atvykstame į Pernu – Estijos vasaros sostinę prie Baltijos jūros. Pernu garsus savo smėlio paplūdimiais ir mėlyna jūra. Kurorto centre galima susipažinti su  miesto Rotuše, Jekaterinos bažnyčia, seniausiu miesto pastatu – Raudonuoju bokštu, Talino vartais, Šv. Elžbietos bažnyčia. Trumpas sustojimas ir laisvas laikas Pernu. Toliau kelionė per Estiją, Latviją. Vakare grįžtame namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 2 nakvynės C kategorijos kelto kajutėse be lango ; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 20 EUR; (**) – ekskursija į Forio salą ( anglų kalba) : suaugusiems- 69 EUR, vaikams 6-17m – 35 EUR, vaikams iki 5m. – nemokamai. 2 pusryčiai ir 1 vakarienė kelte ( privaloma) : suaugusiems – 56 EUR; vaikams 12-17m. – 30 EUR; vaikams 6-11m. – 21 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

vakarienė kelte bus 2017.07.10 ir 2017.08.06d.; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; pasikeitus keltų linijų tvarkaraščiams,kelto išplaukimo ir atplaukimo vieta ir laikas gali keistis; kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės ir priemokų kainą, jeigu keltų kompanija keičia kainas.


Kelionės priemokos

2 pusryčiai ir 1 vakarienė kelte suaugusiam (privaloma) 56,00 €
2 pusryčiai ir 1 vakarienė kelte vaikui 12-17 m. (privaloma) 30,00 €
2 pusryčiai ir 1 vakarienė kelte vaikui 6-11 m. (privaloma) 21,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.) 6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.) 11,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.) 16,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.) 4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.) 4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.) 3,00 €
Papildoma vakarienė kelte suaugusiam 34,00 €
Papildoma vakarienė kelte vaikui 12-17m. 16,00 €
Papildoma vakarienė kelte vaikui 6-11m. 11,00 €

Papildomai pasirenkamos ekskursijos ir pramogos

Forio sala suaugusiems ( anglų k.) 69,00 €
Forio sala vaikams 6-17m. (anglų k.) 35,00 €
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:143.1 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS