Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


SUOMIJA. TROLIŲ MUMIŲ SLĖNIS IR SARKANIEMI PARKAS


1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Latviją, Estiją. Atvykimas į Taliną. Apžvalginė ekskursija po Taliną autobusu: Tompea, Kadriorgo parkas ir rūmai, Dainų slėnis, Piritos buriavimo centras, Šv.Brigitos vienuolyno griuvėsiai, tarptautinis jūrų uostas. Apžvalginės ekskursijos tęsinys pėsčiomis po senamiestį: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja“, miesto rotušė, „bandelių“ skersgatvis, amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijų pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios, „Storosios Margaritos“ bokštas. *Interaktyvaus jūreivystės muziejaus Talino hidroplanų uoste arba *Talino televizijos bokšto lankymas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena

Pusryčiai. Kelionė keltu į Helsinkį. Pažintis su baltuoju šiaurės miestu: Uspenskio soboras, jachtų prieplauka. Senato aikštė: senatas, universitetas, universiteto biblioteka, miesto katedra, paminklas imperatoriui Aleksandrui II, Rotušė, prezidento rūmai; Esplanada. Maršalo Manerheimo prospektas su žymiais pastatais: Suomijos parlamento rūmai, Kiasmos meno muziejus, garsaus XXa. Suomių architekto Alvaro Alto sukurti „Finliandijos“ rūmai, Operos rūmai, unikali granitinėje uoloje iškalta Tempeliaukio bažnyčia. Interaktyvaus mokslo ir žinių centro *“Heureka” lankymas. Čia sumaniai ir žaismingai pateikiami eksponatai įdomūs ir mažam, ir suaugusiam lankytojui; svarbiausia, didžiąją dalį eksponatų galima paliesti, pačiam atlikti daugybę eksperimentų bei testų. Pusdienis, praleistas centre, palieka neišdildomus įspūdžius. Čia galima išbandyti važiavimą dviračiu 6m aukštyje nutiestu lynu, šaudymą oro banga į palubėje kabančias medžiagos skiautes, viena ranka kelti automobilį, tarsi dykumoje pustyti smėlį... Pageidaujantys, vietoje „Heurekos“ centro gali lankyti *Linnamaki atrakcionų parką, kuriame šeimos pramogauja jau nuo 1950 m. Parke gausu atrakcionų tiek adrenalino ištroškusiems, tiek ir nuosaikesniems pramogautojams.. Išvykimas link Turku. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena

Pusryčiai. Kelionė į Naantali – Trolių Mumių šalį. Tai vieta, kur iš viso pasaulio skuba mėgstantys Tuvės Janson knygas apie paslaptingas būtybes – trolius mumius. Šiame nedideliame Suomijos miestelyje, mažoje saloje yra *Trolių Mumių slėnis, kuriame atgyja pasaka! Čia viskas kaip knygoje – namai, po salą bėgiojantis kaukas, kurį vejasi policininkai, mumių mama ir tėtis, besikalbantys su vaikais, po salą vaikštinėjantis susimastęs Snusmumrikas. Galima užeiti ir į keturių aukštų namą, kuriame gyvena visa šeima, pasižiūrėti, kaip muminukai miega, gamina valgyti ir t.t. Prie durų sėdi Filipjonka, mezga ir draugiškai su visais bendrauja. Čia pamatysite ir baisiąją Morą, užeisite į Hemulio namelį, pažiūrėsite į hatifnatus, vaikščiosite po laivą, išeisite iš labirinto ir išvysite, kaip raganos verda savo viralą, o per žiūroną, pastatytą ant paukštininko, pamatysite Suomijos prezidento rezidenciją. Trolių mumių name ir jų slėnyje nuostabi atmosfera. Jūs čia labai laukiami!!!
Pageidaujantiems aktyvesnių pramogų šią dieną siūlome praleisti visai netoli esančioje *Vaski nuotykių saloje, kuri priverčia pajudinti ir raumenis, ir smegenis. Saloje – penki nuotykių pasauliai: galite dalyvauti piratų laivo užgrobime, šliuožti virve, Atsiskyrėlio trobelėje plauti auksą, Medžiotojų stovykloje šaudyti iš lanko arba ieškoti kitų jaudinančių nuotykių! Vakare kupini įspūdžių išvyksite į Tamperę. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Trumpa pažintis su Tamperės miestu, įsikūrusiu ežerų apsuptyje: romaninio stiliaus katedra, kurios vidų puošia simbolisto Hugo Simbergo freskos, Tamerkoski kanalas su kriokliu, Finlayson pastatų kompleksas. *Sarkaniemi atrakcionų parko lankymas. Parke yra daugiau nei 30 atrakcionų, nuo visai paprastų iki ekstremaliausių Tornado kalnelių. Čia ne tik pasivažinėsite linksmaisiais kalneliais, bet ir užkilsite į apžvalgos bokštą, pabuvosite delfinariume, planetariume, apžiūrėsite akvariumą, aplankysite pačią tikriausią „piktųjų paukščių“ (Angry Birds) šalį. Akvariume išvysite daugiau nei 200 žuvų bei kitų vandens gyventojų, kurie atkeliavo iš įvairių pasaulio vandenų. Delfinariume galėsite susipažinti su delfinais – Veera, Nasi, Delfi, Leevi ir Eevertti, kurie jums parodys savo šou programą. Planetariume turėsite progą iš arčiau susipažinti su dangaus kūnais. Apžvalgos bokšte, pakilę į 168 metrų aukštį, apžiūrėsite visą Tamperės panoramą bei galėsite užkąsti bokšto viršūnėje esančioje kavinėje. Išvykimas iš Tamperės, kelionė per Suomiją. Atvykimas į Helsinkį, plaukimas keltu į Taliną. Nakvynė kelto kajutės.

 

5 diena

Atplauksite į Taliną. Kelionė per Estiją, Latviją. Atvykimas į Tervetės gamtos parką – geriausią ir draugiškiausią vietą šeimai su vaikais ir tiems, kurie į pasaulį sugeba žvelgti vaiko akimis, džiaugdamiesi gamtos ir pasakos žaismu. Lankysite labiausiai pamėgtas parko vietas: Pasakų mišką, Žaidimų aikštelę ir Nykštukų mišką. Pasakų miške Jūsų laukia mediniai pasakų personažai, o taip pat ir... stebuklai. Čia nuo pušies kamieno žvelgia storas voras, ūksmingame pavėsyje kabo milžiniški šikšnosparniai, o miško glūdumoj tikra ragana Kuka verda stebuklingą žolelių arbatą. Žaidimų aikštelėje, kur įrengta poilsio vieta su suolais, stalais, pastogėmis ir sūpuoklėmis, galėsite mėgautis pasiimtomis vaišėmis. Nykštukų miške darbuojasi darbštieji nykštukai, o jų mažutėlėse sodybose galėsite pasisvečiuoti ir Jūs. Galėsite pasivažinėti Pasakų siauruku... Išvykimas iš Tervetės, kelionė per Latviją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

 

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1800 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu, 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, 1 nakvynė keturvietėse kelto kajutėse, kelto Talinas – Helsinkis – Talinas bilietai, grupės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos.

*MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 90-120 EUR. Priemoka vienviečio kambario 79 EUR.

Papildoma informacija

DOKUMENTAI

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams), keliaujantiems Europos Sąjungos šalyse. Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

DRAUDIMAS

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus - www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21 d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

PAPILDOMA INFORMACIJA

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis. Kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

DĖL KELTŲ LINIJŲ TVARKARAŠČIŲ IR JŲ PAKEITIMŲ KELTŲ IŠPLAUKIMO/ATPLAUKIMO VIETOS IR DATOS GALI KEISTIS.

REKOMENDUOJAME

Rekomenduojame turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama. 

SVARBU

Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 20 dienų iki kelionės pradžios.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:288 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS