Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Slovakijos Tatrai ir aktyvus poilsis Pieninų nacionaliniame parke

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Atvykstame į Pieninų nacionalinį parką šiaurės Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Aukštųjų Tatrų kurortinį miestelį Tatranska Lomnica. Keltuvais* keliamės į Skalnate Pleso (1751 m). Pageidaujantys gali pasikelti* į Lomnicke Sedlo (2190 m) ir pasigrožėti nuostabia Aukštųjų Tatrų bei apylinkių panorama. Žygis pėsčiomis per kalnus iki Hrebienok funikulieriaus. Pakeliui grožėsimės vaizdinga kalnų panorama, gėrėsimės Šaltosios Tėkmės kriokliais, o taip pat pietausime Zamenkovo Chatoje**. Iš Hrebienok funikulieriumi* nusileidžiame į Stary Smokovec kurortinį miestelį. Po žygio - įsimintina vakaronė nacionaliniame slovakų restorane Kolyboje**, kur Jūsų lauks muzika, šokiai, tradiciniai slovakų patiekalai ir gera nuotaika. Vakare grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Stara Lubovną, kur aplankysime XVI a. ant uolos pastatytą pilį*, kurioje buvo paslėptos karūnavimo brangenybės, ir Skansen – etnografinį muziejų* po atviru dangumi. Sustosime Červeny Klaštor miestelelyje, kur aplankysime paslaptingąjį, minimą nuo XIV a, Raudonąjį vienuolyną ir jame įsikūrusį muziejų*. Po pietų vykstame į Majere prieplauką, kur mūsų laukia 11 km plaukimas plaustais* Dunajeco upe. Mus lydės nuostabūs nacionalinio parko vaizdai, klausysimės vietinių gyventojų goralių legendų ir pasakojimų. Tęsime plaukimą gražiausiu Europoje Dunajeco kanjonu, grožėsimės Sokolica bei Septynių vienuolių kalnais, taip pat Trijų karūnų kalnu, kuris dėl savo unikalios formos vadinamas Pieninų dvasia. Vykstame į Chata Pieniny. Grojant gyvai muzikai, piknikas** gamtoje, kurio metu ragausime kelių rūšių sūrių, nacionalinių patiekalų ir gardaus karštai rūkyto upėtakio. Taip pat galėsite degustuoti slovakų vyną. Grįžtame į viešbutį. Norintys galės apsilankyti saunoje ir baseine**. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Turistinis žygis iki Sokolica viršukalnės (747 m). Persikelsime* per Dunajeco upę ir pėsčiomis kopsime į viršukalnę, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į Dunajecą ir Pieninų nacionalinį parką. Pėsčiomis keliaujame į Pieninų nacionalino parko administracinį centrą Lenkijoje – Ščavnica. Laisvas laikas jaukiame miestelyje. Keltuvais* keliamės į Palenica, kur turėsime galimybę pasigrožėti nuostabia Pieninų panorama. Įspūdingais kalnų takais grįžtame į Slovakiją, Lesnica kaimelį. Laisvas laikas pietums. Grįžtame į viešbutį. Vakare – piknikas** gamtoje: ant laužo kepamos dešrelės, vynas, alus... Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~60 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys 50,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:212.71 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS