Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


ŠIAURĖS LENKIJA. FROMBORKAS – ELBLONGAS – MALBORKAS – GDANSKAS 2N./1N.


1 diena: Vilnius – Lidzbarkas (420 km) – Fromborkas (80 km) – Elblongas (30 km) 
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vykstama į Fromborką. Pakeliui sustojama pasigrožėti Varmės Lidzbarko pilimi, dar vadinama „Šiaurės Vaveliu“, viduramžiais buvusia Varmės vyskupų rezidencija. Tai bene mažiausiai karo sugriovimų ir perstatymų patyręs kompleksas Šiaurės Lenkijoje. Atvykstama į Fromborką, kur 1510-1543 m. gyveno ir tyrinėjimus atliko lenkų astronomas M.Kopernikas  Apžiūrima XIV a.*katedra ir šalia stovintis *„Varpų bokštas“, kuriame įkurtas planetariumas. Virš jo esanti „Fuko“ švytuoklė, rodo žemės sukimąsi aplink savo ašį. Vykstama į Elblongą, antrą pagal dydį Varmijos – Mozūrijos miestą, jau nuo XIII a. priklausiusį Hanzos sąjungai, kadaise buvusį Teutonų ordino magistrų rezidencija. Elblongas yra seniausias miestas Varmijos–Mozūrijos vaivadijoje, kadaise buvęs svarbus uostas. Elblongo senamiestis buvo smarkiai apgriautas II Pasaulinio karo metu, tačiau vėliau istoriniai gotikos, renesanso ir baroko stiliaus namai buvo atstatyti. Pasivaikščiojimas po vakarinį senamiestį: Šv. Mikalojaus katedra, Turgaus vartai ir skulptūra kepėjui. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena: Elblongas – Malborkas (30 km) – Gdanskas (60 km) – Vilnius (480 km) 
Pusryčiai. Išvykimas į Malborką – buvusią kryžiuočių ordino būstinę. Lankoma įspūdingiausia plytinės gotikos *pilis Europoje – monumentaliausias kryžiuočių ordino statinys. Vienoje didžiausių viduramžių Europos pilių buvo įkalintas Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis. Ansamblį sudaro trys pilys, sujungtos į bendrą gynybinį kompleksą, tapusį neįveikiama tvirtove. Ekskursija po didingąją pilį, kiemus, sales, gyvenamąsias ir buitines patalpas. Išvykimas į Gdanską. Pažintis su vienu didžiausių Baltijos jūros pakrantėje įsikūrusiu uostamiesčiu, Hanzos pirklių miestu. Miestas stulbina savo architektūra, kultūros palikimu ir audringa istorija, o taip pat išskirtina miesto atmosfera, kur praeitis ir šiandiena sukuria puikią harmoniją. Ekskursija pėsčiomis po Gdansko senamiestį Ilgąja ir Ilgosios turgavietės gatvėmis, apžiūrint Auksinius, Žaliuosius vartus, Gdansko miesto jungties su jūra simbolį – Neptūno fontaną, gotikos ir renesanso stiliaus miesto Rotušę, didžiausią iš plytų pastatytą šventovę Europoje – Šv. Marijos bažnyčią. Miesto panorama nuo *bažnyčios bokšto. Kelionė per Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota: 
• kelionė autobusu, 
• kelionės vadovo paslaugos, 
• ekskursinė programa, 
• 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais, 
• kelionės dokumentų sutvarkymas, 
• degalų mokestis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: 
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu, 
• (*) pažymėti objektai (apie 70 PLN), 
• kai kurių lankomų vietų vietinių gidų paslaugos, 
• asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės ir Lazdijų, 
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį, 
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis, 
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda, 
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:99 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS