Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Senjorų kruizas: Ryga - Stokholmas - Jūrmala (3 dienos)


 

Kviečiame plaukti su M/S Isabelle laivu ir mėgautis nepamirštamu ir specialiu Senjorų kruizu. Kelionėje po Baltijos jūrą atraskite tikrą keliavimo magiją, atsipalaiduokite, pramogaukite, susiraskite naujų draugų ir patirkite nepamirštamas akimirkas Skandinavijos sostinėje Stokholme. Ypatinga pramogine programa, skirta senjorams, pasirūpins vedėja Jūratė Garnelienė. Jums koncertuos bei skambias dainas atliks grupė "The Road band", gerai žinoma Lietuvoje ir užsienyje bliuzo grupė aktyviai dalyvauja muzikiniame gyvenime. Dainuosime, šoksime, pramogausime – smagiai leisime laiką. Taip pat visus kviečiame nepraleisti progos sudalyvauti vakarinėje šou programoje ir gyvos muzikos koncerte!

Kelionės programa:
1 DIENA

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Rygą. Praėjusiais šimtmečiais buvo vadinama įvairiausiais vardais: Gintaro miestu, šiaurės Paryžiumi. Langu į Vakarus.Visi jie tinka ir dabar, nors vargu, ar tiksliai apibūdina šį nuolat besikeičiantį miestą, įsikūrusį ant Dauguvos upės kranto, kuria susisiekia su Baltijos jūra. Rygoje keliautojai galės džiaugtis įvairia architekūra, o ypač - jugendo stiliaus pastatais. Vienos iš didžiausių pasaulyje stiliaus pastatų kolekcijos dėka Ryga yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą kaip miestas, kurio architektūroje atsisipindi miesto istorija nuo pat 1201 metų iki mūsų dienų. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, ''Trijų brolių" namai, Domo katedra, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas puošniausias Rygos pastatas "Juodagalvių" gildijos namai, šv.Petro bažnyčia, laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, ''namas su katinu", senamiesčio gatvelių labirintai... Toliau sukame į Rygos uostą, iš čia vakare kruiziniu laivu išplaukiame į Švediją. Nakvynė kelto kajutėse.

2 DIENA
Pusryčiai. Kviečiame prie turtingo ir sotaus pusryčių stalo švediško stalo restorane. Atplaukiame į Stokholmą - vieną įdomiausių didmiesčių, pastatytų net ant 14 salų. Švedijos sostinėje ramybė ir didmiesčio tempas, vanduo ir salos, istoriniai pastatai ir moderni architektūra puikiai dera tarpusavyje. Ekskursija po Stokholmą: Rotušė, kur vyksta Nobelio premijos įteikimai; Riterių bažnyčia, kur laidojami Švedijos karaliai; Karalių Rūmai ir prie jų prisišliejusi Katedra, kurioje vyksta karališkos šeimos jungtuvės; Parlamentas, kuris užima visos Šv. Dvasios salelės plotą. Mieste gausu muziejų, vienas lankomiausių - Vasa muziejus*, kuriame yra vienintelis pasaulyje išlikęs 17 a. laivas. 1628 m. tik išplaukęs iš Stokholmo įlankos savo pirmosios kelionės metu laivas nuskendo, o po 333 metų buvo ištrauktas į paviršių ir restauruotas. Vakare keltu išplaukiame atgal į Latviją. Pramogos laive. Nakvynė kelto kajutėse.

3 DIENA
Pusryčiai*. Ryte atplaukiame į Rygą. Vykstame į vieną žymiausių Latvijos kurortų - Jūrmalą. Pereisime pagrindine pasivaikščiojimų „Jomas iela“ (Jomas gatve), kuri primena Palangos J.Basanavičiaus gatvę. Jomas gatvės 37 numeriu pažymėtame name įsikūrusiame Horno viešbutyje veikia restoranas „Septynios seserys", kuriame savo jaunystės laikais grojo garsus latvių muzikantas ir kompozitorius Raimondas Paulas. Jūrmaloje galėsite įsiamžinti prie dviejų populiarių skulptūrų: besisukančio varinio gaublio, simbolizuojančio ilgą gyvenimą ar prie varinio vėžlio skulptūros, simbolizuojančios taiką, ramybę ir ilgą gyvenimą. Kelionė per Latviją. Vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu autobusu;
Kelionės vadovo- gido paslaugos;
Kelto bilietai: Ryga - Stokholmas - Ryga;
2 nakvynės B klasės keturvietėje kajutėje su 1 pusryčiais;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Papildomi 1 pusryčiai laive
suaugusiems - 10,50 Eur; vaikams (12-17 metų) –6,50 Eur, vaikams (6-11 metų) - 4,5 Eur; vaikams iki 5 metų – nemokamai.
1 vakarienė laive (galima užsisakyti 2 vakarienes):
suaugusiems - 29 Eur, vaikams (12-17 metų) – 15,50 Eur, vaikams (6-11 metų) - 10,50 Eur; vaikams iki 5 metų – nemokamai.
Vasa muziejus - 11 EUR;
Medicininių išlaidų draudimas
Asmeninės išlaidos.

Pastabos:
Vienoje kajutėje privaloma, kad būtų bent vienas senjoras kuriam yra ne mažiau kaip 60 metų.  
Išvykimas iš Kauno, Vilniaus ir Panevėžio

Priemoka asmeniui, jei pageidaujama gyventi kajutėje 3-ise, 2-iese ar kajutėje su langu:

 

Kajutės tipas

Priemoka asmeniui

Priemoka asmeniui, jei pageidaujama gyventi kajutėje 3-ise, 2-iese ar kajutėje su langu:
2-vietė kajutė be lango (B2) 25 Eur 
3-vietė kajutė be lango (B3) 9 Eur 
4-vietė kajutė su langu (A4) 9 Eur 
3-vietė kajutė su langu (A3) 20 Eur 
2-vietė kajutė su langu (A2) 42 Eur 
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:99 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS