Svarbi informacija klientams
Ekstremaliosios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt

Savaitgalis Sankt Peterburge

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją, Rusiją. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

2 diena. Pusryčiai. Apsilankysime Ermitaže***. Tai vienas iš didžiausių ir seniausių meno ir kultūros muziejų pasaulyje, kuriame eksponuojama apie 3 milijonai kūrinių. Po pietų apžvalginė ekskursija po Sankt Peterburgą: Petropavlovsko tvirtovė su soboru*, kuriame palaidoti Rusijos carai nuo Petro Pirmojo laikų. Pagrindinė Peterburgo gatvė – Nevos prospektas, miesto kultūrinio ir socialinio gyvenimo centras. Aplankysime Isakijaus soborą*, kerintį savo didybe ir prabanga. Tai viena iš didžiausių katedrų pasaulyje. Jos pastatymui panaudota daugiau nei 400 kg aukso ir 16 tonų malachito. Nuo Soboro kolonados** atsiveria nuostabi Peterburgo panorama. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

3 diena. Pusryčiai.  Išvyka į Puškino miestą, aplankant Jekaterinos rūmus*** su garsiuoju Gintaro kambariu. Tai įspūdingi XVIII a. baroko stiliaus rūmai ir parkas su daugybe skulptūrų ir paviljonų. Grįžimas į miestą. Lankome unikalią Prisikėlimo bažnyčią*, taip pat vadinamą „Atpirkėjo krauju“ („Spas na krovi“), kuri pastatyta toje vietoje, kurioje kadaise buvo mirtinai sužeistas imperatorius Aleksandras II. Cerkvės išorė ir vidus buvo kuriami pačių žymiausių ir talentingiausių menininkų ir išsiskiria savo spalvingumu ir mozaikų įvairove. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti pėsčiųjų gatvėje „Malaja Sodovaja“, pasigrožėti paminklais ir įspūdinga pastatų architektūra, papietauti vienoje iš jaukių kavinių. Pageidaujantys galės aplankyti muziejų-maketąPetro Akvatorija“**. Čia išvysite Sankt Peterburgo miestą ir jo apylinkes miniatiūroje. Ekspozicija sudomins įdomiu apšvietimu, garso ir vaizdo efektais bei judančiais objektais - žmonių figūromis, laivais, vežimais. Pamatysime, kaip pasikeitė miestas per visą egzistavimą, palyginsime dabartinius pastatus su atkurtaisiais makete.  Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

4 diena. Pusryčiai. Kelionė per Rusiją, Estiją, Latviją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Vykstant į šią kelionę reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 20 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); (***) – iš anksto užsakomas dviejų ekskursijų paketas (Jekaterinos rūmai, Ermitažas): suaugusiems - 55 EUR, vaikams iki 18 m. (neimtinai) - 30 EUR; miesto mokestis; El. Rusijos vizos įforminimo mokestis (kaina www.guliveriokeliones.lt); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto; vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas; Rusijos sienos kirtimas gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius Guliverio kelionės neatsako už pasienio tarnybų darbą.


Kelionės priemokos
Elektroninės Rusijos vizos forminimo mokestis10,00 €
Miesto mokestis (privaloma)7,00 €
Vienvietis kambarys80,00 €

Papildomai pasirenkamos ekskursijos ir pramogos
Dviejų ekskursijų paketas (Jekaterinos rūmai, Ermitažas) suaugusiam55,00 €
Dviejų ekskursijų paketas (Jekaterinos rūmai, Ermitažas) vaikui iki 18 m.30,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 602) 04224
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 4 d.

Kelionės datos:

2020-09-24

2020-10-08

2020-10-24


Kaina nuo:195 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS