Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Saksonijos pilys, miestai ir Harco kalnai


1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Magdeburgą – Saksonijos - Anhalto žemių sostinę, įsikūrusią prie Elbės upės. Trumpa pažintis su miestu: Rotušė, Katedra, Šv. Jono bažnyčia, namas „Žalioji citadelė“, „Mūsų mylimųjų moterų“ vienuolynas (Kloster Unser Lieben Frauen), technikos stebuklas – ilgiausias pasaulyje vandens tiltas. Kelionę tęsiame į geriausiai išsilaikiusią, ankstyvaisiais viduramžiais ant kalno pastatytą Falkenstein pilį*. Iki pilies eisime pėsčiomis arba yra galimybė vykti mikroautobusu*.  Vykstame į UNESCO paminklų paveldo sąrašą įtrauktą Kvedlinburgą. Apžvalginė ekskursija: Kvedlinburgo pilis*, Šv. Servacijaus bažnyčia*, šalia kurios  įsikūrusiame vienuolyne rašytame metraštyje 1009 m. pirmą  kartą paminėtas Lietuvos vardas, Šv. Norbertino ir Viperto bažnyčia, turgaus aikštė, kurią puošia XIII-XIV a. Rotušė ir įspūdinga architektūra garsėjantis senamiestis. Vykstame į nakvynės vietą.  Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į UNESCO paminklų paveldo sąrašą įtrauktas Ramelsbergo rūdų kasyklas*. Leisimės į šachtas, kur galėsime pamatyti, kokiomis sąlygomis dirbo šachtininkai. Vykstame į netoliese esantį, taip pat į UNESCO paminklų paveldo sąrašą įtrauktą, Goslaro miestą. Pažintis su vienu gražiausių Vokietijos miestu: Rotušė*, turgaus aikštė, imperatoriaus rūmai, bažnyčios, koplyčios ir vienuolynai, kurie apibrėžė unikalų miesto siluetą, dėl ko šis miestas buvo vadinamas „Šiaurės Roma“.

Vykstame į Harco kalnų miestą – Weringerodę. Iš šio miesto traukinuku* kylame į aukščiausią Harco kalnų viršukalnę – Brokeno kalną. Šis kalnas garsėja kaip „raganų susitikimo vieta“, vieną kartą metuose – per  Valpurgijos naktį. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysime metereologijos stotį, botanikos draustinį, „velnio sakyklą“ bei, esant palankioms oro sąlygos,  gerėsimės apylinkių įspūdingais vaizdais. Grįžtame į Weringerodę. Trumpa ekskursija po miestą jaukiomis viduramžių senamiesčio gatvelėmis: Rotušė, Šv. Jono bažnyčia, senasis miesto sienos bokštas, Weringerodės pilis. Vykstame į nakvynės vietą. Naktis viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Vėlai naktį grįžtame į Lietuvą.

Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorams (66-75 m.) 10,00 € 34,53 Lt
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiems (25-65 m.) 4,00 € 13,81 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikams ir jaunimui (3-24 m.) 3,00 € 10,36 Lt
Vienvietis kambarys 59,00 € 203,72 Lt

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 3 nakvynės su pusryčiais viešbutyje; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 90 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 4 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:176 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS