Svarbi informacija klientams
Karantino ir ekstremaliosios padėties laikotarpiu Lietuvos Respublikos Vyriausybė bei Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki birželio mėn. 16 d. (imtinai) užsakymų nepriimame. Esant reikalui galite susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Rygos miesto šventė

1 diena


Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė į Latvijos sostinę Rygą, kuri šiandien švenčia savo gimtadienį.
Apžvalginė ekskursija su gidu po Rygos senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, "Trijų brolių" namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas - "Juodagalvių" gildijos namai, Šv.Petro bažnyčia, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, "namas su katinu", senamiesčio gatvelių labirintai.
Laisvas laikas, kurį planuojate savarankiškai. Rygos miesto šventė vyksta nuo pat ryto iki vakaro, o mes Rygoje praleisime 9 valandas, todėl spėsite ir pasižmonėti, ir pramogauti, ir šį bei tą apžiūrėti.
Rygos miesto šventė – pats svarbiausias metų renginys Latvijos sostinėje. Valstybės šimtmečio proga šventė skiriama šalies istorijai, kultūrai, iškilių asmenybių kūrybai. Daugelis renginių vyks žaliosiose Rygos oazėse – Vermanto ir Zundos soduose, Domo katedros sodelyje, Dzegužkalnyje, Arkadijos ir Ziemelblazma parkuose... Teatralizuoti pasirodymai, koncertai, šunų varžybos, folklorinių ansamblių dainos ir šokiai, gatvės menininkų pasirodymai, kultūros renginiai dedikuoti Rygai, jos istorijai ir šiandienai. Šventę nuspalvins, nuotaiką pagyvins mugės, kuriose amatininkai demonstruos gražiausius savo darbus.
Rygos miesto šventės programa >>>
Miesto šventė Rygoje – tai ne tik nesuskaičiuojami koncertai Rygos koncertų salėse, soduose ir parkuose, žaidimai, atrakcijos, sporto žaidynės mažiems ir dideliems, maisto ragavimas. Rygos šventė – tai nepakartojama galimybė pajusti Rygos senovės dvelkimą ir architektūros grožį. Šiandien visas miestas prisipildo džiaugsmo. Čia laukiami Rygos gyventojai ir svečiai, tykių pastoralių mėgėjai ir siautulingų performansų fanai – visi, kas moka švęsti!

Pageidaujantys gali savarankiškai apsilankyti puikiame Rygos zoologijos *sode, įsikūrusiame didžiausiame miesto parke Mežaparks, sės į Retro Tram (XX a. pradžios tramvajaus kopija), kuris savaitgaliais ir šventinėmis dienomis kursuoja nuo Radio gatvės iki pat Mežaparks. Šis 20 ha plotą užimantis zoologijos sodas buvo įkurtas XX a. pradžioje, o dabar čia gyvena jau 405 rūšys gyvūnų - žinduoliai, paukščiai, žuvys, bestuburiai, amfibijos ir reptilijos. Daugiau kaip 40 šių rūšių yra įtrauktos į Raudonąją knygą. Viso čia įkurdinta daugiau kaip 3500 gyvūnų, kurių skaičius kasmet didėja, nes į zoologijos sodą vis atkeliauja nauji gyventojai. Jaunieji keliautojai ypač mėgsta grožėtis pelikanais, flamingais, didžiule papūgų kolekcija, beždžionėmis, begemotais, tigrais, tapyrais, kupranugariais, žirafomis. Tropikų pasaulis Jus pakerės neregėtos išvaizdos vabalais, driežais, nykštukiniais krokodilais, baliniais vėžliais, varanais, gyvatėmis, skorpionais... Galite apsilankyti Rygos *automobilių muziejuje. Po ilgos rekonstrukcijos duris atvėrusiose salėse apžiūrėsite praėjusio amžiaus ir pokario laikų lengvuosius automobilius. Kiekvienas muziejus, biblioteka, galerijos pasiruošę šiandienos šventei.

Jeigu šventinis šurmulys – ne jums, pageidaujantys sėda į traukinuką* ir po pusvalandžio jau žingsniuojate Jūrmalos pajūriu. Jūrmala – didžiausias Baltijos valstybių kurortinis miestas, kurį nuo seno garsina švelnus klimatas, jūra, sveikas oras, medicininis dumblas ir mineraliniai vandenys. Pageidaujantys su gidu pasivaikšto po Jūrmalą. Viena didžiausių kurorto vertybių - išskirtinė medinė architektūra. Daugelis pastatų XIX a. ir XX a. pirmoje pusėje Jūrmaloje mediniai, nes mediena pasirodė ne tik estetiškai patraukli, bet ir tinkama klimato sąlygomis. Užsuksite ir į Jūrmalos miesto muziejų. Muziejaus kolekcijoje yra daug eksponatų, pasakojančių apie gyvenimą kurorte nuo XIX a. pabaigos iki mūsų dienų: seni Jūrmalos atvirukai, žymių menininkų darbai, povandeninės archeologijos eksponatai. Dieną praleidžiate prie jūros. Į Rygą grįžtate tik pasigrožėti fejerverku.

Apie 22:30 val. išvykstame į Lietuvą.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Ekskursinė programa.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • (*) - Mokami objektai pageidaujantiems: Rygos zoologijos sodas, Automobilių muziejus, kiti miesto muziejai (pagal Jūsų pasirinkimą).
 • Traukinuko Ryga-Jūrmala bilietas ~3eur.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (rekomenduotina turėti).


Papildoma informacija


 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Išvykimas iš Kauno: p.c. River Mall/ pc. Maxima XX (Jonavos g. 60).
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace" automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės) 
 • Išvykimas iš Panevėžio: Ukmergės g.18, „Iki" prie autobusų stoties
 • Išvykimo laikai gali keistis. Detalią išvykimo informaciją atsiųsime el. paštu 2 d. iki išvykimo.
 • Būtina į kelionę pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 602) 04224
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 1 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:29 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS