Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Romantiškoji Vokietija: Reino ir Mozelio slėniai

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į buvusią Tiuringijos sostinę Eizenachą, kompozitoriaus J. S. Bacho gimtąjį miestą. Ekskursija po senamiestį: Hercogų rūmai, J. S. Bacho namas-muziejus, M. Liuterio namas Turgaus aikštėje, Šv. Jurgio bažnyčia. Aplankysime ant 400 m aukščio kalvos stūksančią Vartburgo pilį*, kuri yra viena iš geriausiai išsilaikiusių viduramžių pilių ir yra įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Apžiūrėsime įspūdingas ir puošnias menes, Šv. Elžbietos apartamentus. Pilyje ne kartą lankėsi J. V. Gėtė ir kiti garsūs poetai, o M. Liuteris joje išvertė Naująjį testamentą į vokiečių kalbą. Vykstame link Koblenco. Nakvynė viešbutyje prie Koblenco.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Eltzo pilį*, kuri žavi savo išskirtine architektūra, aukštais frontonais su daugybe bokštelių. Vykstame į Koblencą – miestą, įsikūrusį Mozelio ir Reino upių santakoje, vadinamą „Vokietijos kampu“. Pažintis su miestu: senamiestis, Šv. Floriono bažnyčia, Imperatoriaus Vilhelmo I statula, Alte Burg pilis. Esant galimybei, plaukimas laivu* Reino upe. Vykstame į Rudeshaimą – miestelį ant Reino upės kranto, dar vadinamą „Reino vyno sostine“. Žavus miesto senamiestis bei žymioji Drosselgasse gatvė traukia turistus visus metus. Gatvė, kurios ilgis vos 144 m, vilioja turistus pasimėgauti rinktiniais Reino regiono vynais nedideliuose restoranėliuose, kavinėse bei vyno rūsiuose. Nakvynė viešbutyje prie Koblenco.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Kochemą – Mozelio upės „perlą“, garsėjantį Riesling vynų įvairove. Nuostabus šios vietovės kraštovaizdis buvo vertinamas dar romėnų laikais: Reichsburgo pilis, įsikūrusi ant kalvos, puikus miesto senamiestis su vingiuotomis siauromis gatvelėmis, aikštės. Viename iš miestelių – Mozelio regiono vynų degustacija*. Vykstame į seniausią Vokietijos miestą – Tryrą. Apžvalginė ekskursija mieste: įžymieji Porta Nigra vartai, Imperatoriškos pirtys, Konstantino bazilika, Hauptmarkt aikštė. Nakvynė viešbutyje prie Koblenco.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Veimarą – miestą įsikūrusi Ilmo upės kilpoje. Getė, Šileris, Listas, Nyčė, Herderis ir daugybė kitų iškilių asmenų susiję su Veimaru. Pažintis su miestu: rotušė, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Getės namas ir sodas, Bauhaus muziejus, Šilerio namas, Rūmų muziejus ir kt. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~70 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda; visos kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti, arba įsigyti maisto.


Kelionės priemokos
Vienvietis kambarys80,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 6 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:364.65 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS