Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Portugalija-Ispanija-Marokas 16d.

1 diena

 

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena

 

Pusryčiai. Išvykimas į žavų Žemutinės Saksonijos *Hamelno miestą, dar vadinamą „pelių miestu“, kurį išgarsino Brolių Grimų pasaka apie žiurkių gaudytoją iš Hamelno. Senamiestyje gausu Vėzerio renesanso architektūros perlų. Į pagrindinę senamiesčio Pferdemarkt aikštę veda žavios mažos gatvelės su kavinėmis, jaukiomis užeigomis ir mažomis parduotuvėlėmis. Turistus lydi tūkstančiai žiurkių atvaizdų miesto grindinyje.

Tolesnė pažintis su senamiesčiu: žiurkių gaudytojo namas – vienas gražiausių renesanso statinių Hamelne, vestuvių namas, skulptūra “Šokanti žiurkė”, Šv.Bonifacijaus katedra, Šv.Mikalojaus turgaus bažnyčia. Išvykimas iš Hamelno. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena

 

Pusryčiai. Išvykimas į karališkąjį Luaros slėnį. Luara – ilgiausia Prancūzijos upė. Dėl gausybės pilių, statytų XV-XVIIIa., ir ramaus gyvenimo būdo, derlingi šios upės slėniai vadinami „Prancūzijos sodu“. Atvykimas į Blua – vieną žavingiausių Luaros slėnio miestų, kuriame iki šiol išliko senoviniai pastatai, aikštės bei išskirtinė atmosfera.

Lankome *Blua pilį, pagrindinę karaliaus rezidenciją iki dvarui persikeliant į Paryžių. Pažintis su pilies menėmis, apstatytomis autentiškais baldais, nukabinėtomis paveikslais, atspindinčiais audringą ir kruviną šios pilies praeitį. Išvykimas iš Blua. Kelionė per Prancūziją. Nakvynė viešbutyje.

 

4 diena

 

Pusryčiai. Atvykimas į Ispanijos kurortą San Sebastijaną, įsikūrusį ant kriauklės formos įlankos kranto. *Santa Kruz de la Mota pilis ant Urguli kalno, iškilusi virš senamiesčio, miesto ir įlankos panorama. Pažintis su miestu, aplankant miesto širdį – Konstitucijos aikštę.

Išvykimas į Kantabrijos sostinę, pajūrio kurortą - Santanderį, įsikūrusį prie Biskajos įlankos. Pažintis su miesto centru, kuris buvo atstatytas po 1941 m. sugriovimų. Gotikos stiliaus *katedra. Grupės pageidavimu (esant galimybei) lankomi *Magdalenos vasaros rūmai, statyti 1912 m. Alfonsui III ir bylojantys apie tai, kad tuo metu karališkoji šeima šį kurortą labai mėgo. Kelionė tęsiama vaizdinga Atlanto vandenyno pakrante. Nakvynė viešbutyje.

 

5 diena

 

Pusryčiai. Atvykimas į Santjago de Kompostelą, vieną svarbiausių krikščionių piligrimų vietų po Jeruzalės ir Romos. Ekskursija po miestą aplankant *Šv. Jokūbo katedrą, kurią popiežius Jonas Paulius II yra pavadinęs „dvasine Europos širdimi“, vieną gražiausių Ispanijoje Obradoiro aikštę, apsuptą istorinių pastatų, elegantiškąją Kvitana aikštę.

Išvykimas į Portugaliją, į Šiaurės Portugalijos sostinę Portą. Tai antras pagal dydį šalies miestas. Porto regionas visame pasaulyje garsėja savo vynais. Pažintis su miestu: *Pranciškonų bažnyčia, žymi nuostabiu interjeru, dekoruota paauksuoto medžio raižiniais, Biržos rūmai, paminklas Jūrų keliautojui Henrikui. Esant galimybei, garsiausio Portugalijos vyno – *portveino degustavimas arba romantiškas *plaukimas Duero upe grožintis nuostabia miesto panorama. Išvykimas link Nazare. Nakvynė viešbutyje.

 

6 diena

 

Pusryčiai. Dienos ekskursija vietos transportu Nazare – Koimbra – Tomar – Fatima – Batalija – Nazare. Ekskursija po senąją Portugalijos sostinę Koimbrą: XII a. romaninio stiliaus *katedra, *universitetas, įkurtas XIII amžiuje ir iki šiol išlaikęs savo akademines tradicijas. Išvykimas į Tomar. Buvusio Tamplierių ir *Kristaus ordino vienuolyno lankymas. Atvykimas į pasaulio piligrimų centrą Fatimą – Šv. Mergelės Marijos apsireiškimo vietą. Apžiūrime *Šv. Mergelės Marijos baziliką, kurios aikštė talpina 300.000 maldininkų. Išvykimas į Bataliją, kur apžiūrime įspūdingąjį *Šv. Mergelės Marijos Vitorijos vienuolyną – portugalų gotikos perlą. Kelionė į Nazare – tipišką žvejų miestelį. Dar ir šiandien čia žmonės dėvi tradicinius šio pajūrio kaimelio drabužius. Esant galimybei, *tradicinio portugalų žuvies patiekalo „Caldeirada“ ragavimas. Vakarą siūlome praleisti tavernoje klausantis *fado muzikos (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.

 

7 diena

 

Pusryčiai. Išvykimas į nedidelį, bet nuostabų miestelį Sintrą, kuriame pagal galimybę lankome *Karalių rūmus. Trumpas sustojimas vakariausiame Europos taške Cabo da Roca (Uolos kyšulyje). Nepakartojama Atlanto vandenyno panorama nuo kyšulio krašto. Išvyka į Portugalijos sostinę Lisaboną: *Šv. Jurgio pilis, Rossio aikštė, *Belemo sargybos bokštas – švyturys, gotikinis *Šv. Jeronimo vienuolynas, kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, paminklas Jūrų užkariautojams. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 

8 diena

 

Pusryčiai. Anksti ryte išvykimas į Seviliją – Andalūzijos provincijos sostinę. Trumpa pažintis su miestu: aukso bokštas, maurų palikimas gotikinė *Sevilijos katedra – viena didžiausių gotikinių bažnyčių Europoje, La Giraldos bokštas – varpinė, nuostabus mudecharų amatininkų kūrybos, karališkosios didybės ir dekoratyvinės sodininkystės derinys – *karališkieji Alkazaro rūmai ir sodai, romantiškiausia Sevilijos vieta – Santa Kruz kvartalas su siaurų baltų gatvelių ir kiemų labirintu. Išvykimas iš Sevilijos. Kelionė link Gibraltaro. Nakvynė viešbutyje.

 

9 diena

 

Pusryčiai. Anksti ryte kelionė **keltu per Gibraltaro sąsiaurį iš Ispanijos į Maroką. Šiandien pradėsite pažintį su Maroku - tūkstančio ir vienos nakties šalimi, pasak rašytojo T.Shaho, nuostabia magiška karalyste kultūrų kryžkelėje. Netrukus patirsite, kad Maroke viskas kitaip: kitos tradicijos, kiti papročiai, kitoks laiko suvokimas ir žmonių elgesys. Kelionė į Volubilį (įkurtą III a.) – vieną geriausiai išsilaikiusių romėnų miestų ne tik Maroke (UNESCO kultūros paveldas nuo 1997 m.), bet ir visoje Šiaurės Afrikoje. Apžiūrėsite Forumo aikštę, Baziliką, romėniškų vilų fragmentus su labai gerai išlikusiomis mozaikomis. Iš Volubilio vyksite į Moulay Idriss (Šventąjį miestą), svarbią Šiaurės Afrikos piligrimystės vietą. Moulay Idriss centras lyg skruzdėlynas aplipęs mažyčiais kvadratiniais bestogiais namais. Trumpa pažintis su miestu.

Išvykimas į Fesą – vieną iš geriausiai pasaulyje išlikusių arabų miestų, pirmąją arabų dinastijos sostinę, turintį unikalų senamiestį. Pažintis su miestu: Fes el Bali medina (senamiestis – UNESCO paveldas nuo 1981 m.) - tikras gatvelių, kurių priskaičiuojama iki 9000, labirintas; Karaliaus rūmai, statyti XIII – XIVa. Merenidų dinastijos valdymo laikais; XIVa. įkurtas seniausias Maroko istorinis žydų rajonas – mellah. Esant galimybei lankysite Bou Inania medresę, gražiausią Merenidų epochos paminklą, pastatytą XIVa.; pamatysite Moulay Idriss II mauzoliejų ir Kairaouine mečetę; El-Attarine medresę; Nejjarine mozaikinių sienų fontaną. Fesas garsėja savo amatais. Visos gatvelės vėliau ar anksčiau atveda į žymiausią medinos vietą - odų raugyklą. Čia dirba tik vyrai, odos vis dar atgabenamos asiliukais, o kvapas riečia nosį kaip ir prieš šimtą metų. Iš marokietiškos odos gaminami aukščiausios kokybės dirbiniai. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 

10 diena

 

Pusryčiai. Tęsiate kelionę po Maroką. Vykstate į Meknesą, vadinamą „Maroko Versaliu“. Tai vienas iš keturių svarbiausių karališkųjų miestų, įsikūrusių šiaurės Atlaso kalnų plynaukštėje. Trumpa pažintis su Mekneso senamiesčiu. Išvykimas į šalies sostinę, antrą pagal dydį Maroko miestą - Rabatą, dar vadinamą kupolų ir minaretų miestu. Eskursijos po miestą metu pravažiuosite impozantiškus Karališkuosius rūmus, kuriuos puošia ištaigingi Bab Rouah “vėjo vartai“. Apžiūrėsite 44 m aukščio Hasano bokštą - nebaigtos statyti mečetės.

Vėliau lankysite moderniosios architektūros šedevrą Mahometo V mauzoliejų (karaliaus ir jo dviejų sūnų kapavietes), Udajo tvirtovę (kasbą), kurios besikartojančių palmių lapų motyvu dekoruoti vartai yra laikomi vieni gražiausių visame islamo pasaulyje, o skendinčiame gėlėse Andalūzijos stiliaus sode, mėgsta laiką leisti Rabato moterys. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 

11 diena

 

Pusryčiai. Išvykimas iš Rabato. Kelionė Atlanto vandenyno pakrante į Tandžerą. Esant galimybei trumpas sustojimas prie šiaurės vakarinio Afrikos taško „Cap Spartel“. Atvykimas į Tandžerą – daugiakalbį, daugiakultūrinį miestą, kuriame dar ir šiandien alsuoja maurų palikimo dvasia. Pažintis su miestu: šiuolaikinio, modernaus miesto dalis – Ville Nouve, Maroko karaliaus vasaros rezidencija, senoji miesto dalis Medina su siauromis gatvelėmis, rytietiškas turgus, berberų vaistinė.

Kelionė keltu per Gibraltaro sąsiaurį iš Maroko į Ispaniją, kelionė link Granados. Esant galimybei, vakarą siūlome praleisti ispaniškoje tavernoje, kurioje rodoma *flamenko šou programa (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.

 

12 diena

 

Pusryčiai. Išvyka į šalia Granados įsikūrusią maurų šventovę. ***Alhambra – buvęs maurų valdovų rūmų kompleksas ir Nasridų karalių užmiesčio dvaras – Generalifės sodai. Čia Nasridų dinastijos kalifai kūrė visagalės valdžios įvaizdį ir taip įgyvendino savo žemiškojo rojaus idėją. Kelionė link Barselonos. Nakvynė viešbutyje.

 

13 diena

 

Pusryčiai. Kelionė Viduržemio jūros pakrante. Atvykimas į vieną judriausių Viduržemio jūros uostų – Barseloną. Pažintis su miestu: architekto A.Gaudi šedevrai – vienas įspūdingiausių Katalonijos sostinės pastatų, pradėta, bet nebaigta statyti „Šventosios šeimynos“ bažnyčia, spalvingasis Guelio parkas. Montžuiko kalnas, nuo kurio atsiveria miesto panorama, Katalonijos aikštė, judrioji La Rambla gatvė, apie kurią sakoma, kad būtent čia galima pajusti Barselonos charakterį. Gotikinis kvartalas su žymiąja Barselonos katedra ir senoviniais karalių rūmais. Laisvas laikas. Kelionė per Ispaniją į Prancūziją. Nakvynė viešbutyje.

 

14 diena

 

Pusryčiai. Kelionė per Prancūziją, Šveicariją. Atvykimas į Fribūrą. Pažintis su žaviu senamiesčiu, kuris driekiasi nuo Šv. Mikalojaus katedros iki Sarine upės kilpos. Bažnyčios, gatvelės, miestelėnų namai ir nedidelės aikštės skendi viduramžių nostalgijoje. Amžių pėdsakų paženklinti Burg ir Auge kvartalai – įdomi vieta pasivaikščiojimui. Nuo 48m aukščio Zaringen tilto atsiveria gražus reginys į senamiestį. Kelionė per Šveicariją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

 

15 diena

 

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į gimtąjį J. S. Bacho miestą Eizenachą. Ekskursija po senamiestį, kurios metu apžiūrėsite Hercogų rūmus, J. S. Bacho namą-muziejų, M.Liuterio namą Turgaus aikštėje bei Šv. Jono bažnyčią, kurioje pamokslus skaitė M. Liuteris. Lankysite 1067 m. pastatytą *Vartburgo pilį. Tai viena iš geriausiai išlikusių Vokietijos viduramžių pilių su įspūdinga ir puošnia iškilmių sale, Šv. Elžbietos apartamentais, Landgrafų kambariais. Sakoma, kad čia vykdavo dainių varžybos, kurias R. Vagneris įamžino operoje „Tanhoizeris“. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

 

16 diena

 

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

 

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 11000 km


Įskaičiuota į kelionės kainą

  • Kelionė autobusu,
  • 15 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais,
  • 2 vakarienės Maroke,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, miesto transportas, papildomos paslaugos bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: nuo ~230 EUR + **Išvyka į Maroką ~ 80 EUR (kelto bilietas, vietos transportas ir gidas) :  ***Alhambros rūmai (įėjimo bilietas, ekskursija su vietiniu gidu) ~ 40 Eur.
  • UŽSISAKYTI IR APMOKĖTI UŽ KELTĄ Į MAROKĄ BEI ALHAMBROS RŪMUS - KELIONĖS REZERVAVIMO (SUTARTIES SUDARYMO) METU, SAVO AGENTŪROJE.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 15 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1099 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS