Svarbi informacija klientams
Karantino ir ekstremaliosios padėties laikotarpiu Lietuvos Respublikos Vyriausybė bei Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki birželio mėn. 16 d. (imtinai) užsakymų nepriimame. Esant reikalui galite susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


POILSIS PERNU PAJŪRIO KURORTE – GAUJOS NACIONALINIS PARKAS

1 diena


Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstate į Pernu – gražų pajūrio kurortinį miestą. Tai Estijos vasaros sostinė su puikiais balto smėlio palūdimiais ir nedideliu uostu. Miestas pasirodys įdomus besidomintiems  architektūra ir istorija. Įkurtas 1251 m., viduramžiais Pernu tapo vienu iš turtingiausių Hanzos sąjungos miestų. Dabartinė architektūra lengva ir stilinga: funkcionalios architektūros pastatai puikiai dera su romantiško stiliaus medinėmis vilomis, šiuolaikiniai stiklo ir plieno statiniai su puošniais imperatoriško periodono namais. Pageidaujantys galės kartu su gidu pasivaikščioti po kurortą. Laisvas laikas pietums.

Apsigyvename kompleksui “Tervis Medical Spa” priklausančiame viešbutyje „Spa Tervis“. Tai puikus 3* viešbutis, įsikūręs turistams patogioje vietoje: iki jūros, prieplaukos, istorinio Pernu molo ir Pernu senamiesčio – 10 min. pėstute. Visi Superior tipo kambariai yra su balkonais, iš kurių atsiveria graži panorama; kiekviename kambaryje yra televizorius, telefonas, šaldytuvas, seifas, dušas, chalatai, veikia nemokamas belaidis internetas. Į viešnagės kainą įskaičiuoti sotūs pusryčiai – švedišksas stalas, kurių metu galėsite mėgautis gausybe sveikų valgių. Taip pat yra restoranas, kuriame patiekalus galima rinktis iš valgiaraščio, 3 jaukios kavinės ir barai. Geru oru svečiai laukiami 2 baruose ant stogo – iš čia atsiveria įspūdingi vaizdai.

Komplekse yra laisvalaikio SPA centras: plaukiojimo ir masažinis baseinai, burbulinė vonia, saunos, gera treniruoklių salė.

Poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

2 diena


Pusryčiai – gausus ir sotus švediškas stalas. Poilsis prie jūros ir viešbutyje. Nakvynė.

3 diena


Pusryčiai – gausus ir sotus švediškas stalas. Vykstate į Latviją ir lankote vieną didžiausių nacionalinių parkų Baltijos šalyse - Gaujos nacionalinį parką. Šis parkas buvo įkurtas siekiant išsaugoti unikalų, pries 12 tūkstančių metų susiformavusį, gamtos paminklą - Gaujos upės slėnį. Tai vienas iš pagrindinių Latvijos traukos centrų. Žaliomis medžių viršūnėmis kiek akis užmato banguojantis Gaujos upės slėnis vilioja ne tik gamtos grožybėmis. Šiame vaizdingame slėnyje, kuriam prigijęs „Latvijos Šveicarijos“ vardas, įsikūrusios net trys pilys.

Pirmiausia aplankote Cėsį – senąjį Livonijos ordino miestą, kadaise priklausiusį Hanzos prekybos sąjungai. Cėsių miesto simbolis yra viduramžių pilies griuvėsiai, kartu su parku kuriantys romantišką miesto atmosferą. Pasivaikštote po senamiestį: akmenim grįstos gatvės, išlaikiusios viduramžišką išplanavimą; išsaugoti senieji pastatai su raudonų čerpių stogais, uždarais kiemeliais ir atnaujintais namų fasadais. Apžiūrite Šv. Jono bažnyčią – seniausią gotikinę bažnyčią Vidžemės regione, kadaise buvusią Livonijos ordino katedra. Lankotės Cėsių viduramžių *pilyje. Kelis kartus perstatyta Cėsių pilis savo dabartinį pavidalą įgijo XV a. pabaigoje. Ekskursijos metu galėsite apžiūrėti vakarinį pilies bokštą ir buvusio Livonijos ordino meistro gyvenamąsias patalpas – unikalų XVI a. interjerą su puošniu žvaigždiniu skliautu ir sieninės tapybos fragmentais. Nuo bokšto atsiveria įspūdingas vaizdas į pilies griuvėsius, Pilies parką, miestą ir jo apylinkes.

Apžiūrėsite ir pietinį pilies bokštą, nusileidę į bokšto rūsį, galėsite apžiūrėti viduramžių pilies kalėjimą.

Vykstame į „Vidžemės Šveicarija“ vadinamą Siguldą - vieną iš gražiausių Latvijos miestų. Abiejuose Gaujos senvagės krantuose įsikūręs miestas kiekvieną stebina kvapą gniaužiančiais gamtovaizdžiais, šimtmečius menančiais įvykiais, magiškomis pilimis. Pasivaikštome po miestelį, pasigrožime senąja ir naująja pilimis. Laisvas laikas  pietums.

Ant vienos iš kalvų stovi Turaidos viduramžių *pilis - tvirtovė, menanti ne tik karus, politines permainas, bet ir liūdną istoriją apie dviejų jaunuolių meilę, pasibaigusią Turaidos Rožės mirtimi... Turaidos pilies ir parko *komplekse aplankysite Dainų slėnį, pilies bokštą, nuo kurio atsiveria tankiais miškais apaugęs Gaujos upės slėnis; monetų kalyklą, Turaidos bažnyčią, Rožės kapą. Apžiūrite 19 metrų gylio, 12 metrų pločio ir 10 metrų aukščio legendomis apipintą Gutmanio olą. Vykstame namų link.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 2 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje Pernu.
 • Viešbučio SPA centras.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Kuro mokestis.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Mokami objektai. Turistas moka pats už (*) pažymėtus objektus:
 • Cėsių pilis (bilietas ir vietinio gido paslaugos) – 7 EUR suaugusiems; 4,5 EUR mokiniams, studentams, senjorams; 13 EUR šeimos bilietas (2 suaugę + 2 vaikai iki 16 m. amžiaus)
 • Turaidos pilies kompleksas – 6 EUR suaugusiems; 4,30 EUR senjorams; 3 EUR studentams; 1,5 EUR mokiniams.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 64 Eur.


Papildoma informacija


 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka gali nežymiai kisti.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės) 4:30 val.
 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a. 6:00 val.
 • Išvykimas iš Panevėžio: „Iki“ prie autobusų stoties (Ukmergės g.18) 7:30 val.
 • Išvykimo laikai gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 602) 04224
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:169 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS