Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Pietų Prancūzijos ir Italijos Rivjera 10 d. (pažintinė-poilsinė)


1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją, Austriją, Lichtenšteiną. Atvykstame į Lichtenšteino sostinę Vaducą. Pažintis su istoriniu miesto centru: rotušė, Parlamento rūmai, Šv. Florino katedra. Kelionę tęsiame vienu vaizdingiausių Šveicarijos Alpėse San Bernardino keliu. Via Mala - svarbus prekybinis kelias per perėją, jungęs Šiaurės Europą ir Italiją, užburia kvapą gniaužiančiais posūkiais, didingomis kalnų viršukalnėmis. Vakarop pravažiuojame kalnų apsuptyje prie smaragdinės spalvos ežero įsikūrusį Liugano kurortą. Nakvynė viešbutyje prie Milano.    

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į antrą pagal dydį Italijos miestą Milaną, kuris tituluojamas aukštosios mados sostine. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime didingą penkianavę, kuri yra viena gražiausių katedrų Italijoje, statyta ištisus penkis šimtmečius ir išlaikiusi pirminį projekto stilių. Pageidaujantys galės pakilti į katedros terasą* ir iš arti apžiūrėti šventyklą puošiančias skulptūras bei pasigrožėti Milano panorama. Taip pat apžiūrėsime Karališkąją Viktoro Emanuelio II galeriją, Operos šventovę La Scala, kuri yra didžiausias Italijoje ir vienas garsiausių pasaulyje operos teatrų. Grožėsimės viena prabangiausių Italijoje Sforcų pilimi, pastatyta XIV a. Viskoci pilies vietoje. Architektūrinį ansamblį sudaro rūmai, juosiami sienos su kampiniais bokšteliais, pagrindiniai vartai ir vidaus kiemeliai. Laisvas laikas. Vykstame į Kristupo Kolumbo gimtąjį miestą Genują, kuri kaip milžiniškas amfiteatras nusileidžia nuo Apeninų kalnų į Ligūrijos jūrą. Pažintis su miestu-uostu, kurį italai vadina „išdidžiuoju“, garsėjančiu seniausiu pasaulyje veikiančiu švyturiu La Laterna. Aplankysime Piazza de Ferrari aikštę, apžiūrėsime valdžios rūmus - Palazzo Ducale, taip pat Operos teatrą, Šv. Lauryno katedrą bei Kristupo Kolumbo namą. Nakvynė viešbutyje prie Genujos.

 4 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Laspeciją, iš kurios miesto transportu* vykstame į vaizdingą miestelį Portovenerę (Veneros uostą), kuris Romos laikais buvo nedidelis žvejų kaimelis, o vėliau čia buvo įkurtas Bizantijos imperijos laivynas. Ekskursija po miestelį, kuriame dominuoja viduramžių ir gotikinė architektūra, siauros gatvelės, o centrą puošia išdidžiai stūksanti pilis šalia Poetų įlankos, kurią apdainavo Baironas, Dantė ir Petrarka. Grožėdamiesi nuostabiu vaizdu laivu plaukiame* į vieną iš Cinque Terre žavių miestelių. Nuo viduramžių mažai bepakitę miesteliai žavi spalvingais namais, kurie tarsi įsirėžę į uolas tarp Viduržemio jūros ir kalvų. Paisvaikščiosime siauromis gatvelėmis grožėdamiesi nuostabiais vaizdais. Vakare atvykstame į viešbutį Ligūrijos pakrantėje. Nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Monaką. Nykštukinės Monako kunigaikštystės centras - Monte Karlas - azartinių lošimų sostinė: garsusis Kazino, Egzotiškieji sodai*, žavintys didžiausia pasaulyje kaktusinių augalų kolekcija. Pažintis su senąja Monako dalimi: Kunigaikščių rūmai, katedra. Vykstame į Nicą - Žydrosios pakrantės kurortą, išsaugojusį įspūdingą senamiestį. Ekskursija po miestą, kurios metu apžiūrėsime Garibaldžio aikštę, Šv. Raparatės katedrą, Pilies kalvą, Laskario ir Teisingumo rūmus, taip pat operą ir rotušę, Nyčės terasą, bei grožėsimės miesto širdimi – Marseno aikšte. Laisvas laikas poilsiui prie jūros Nicoje. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

6 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems – dienos išvyka** į Saint Paul de Vence, Grasą, Kanus ir San Remą. Vykstame į vieną seniausių viduramžių laikų miestą Prancūzijos rivjeroje Saint Paul de Vence. Ekskursijos metu pasivaikščiosime siauromis jaukiomis gatvelėmis, kuriose gausu menininkų dirbtuvėlių bei suvenyrų parduotuvių, taip pat aplankysime Boules aikštę, apžiūrėsime viduramžių laikų Le Donjon bokštą, kuriame iki XIX a. buvo kalėjimas bei praeisime garsiąja Rue Grand gatvele, kurioje esančių namų durys puoštos XVI – XVII a. herbais. Laisvas laikas, kurio metu norintys galės apsilankyti XVII a. statytoje Chapelle des Pénitents Blancs koplyčioje*, visus žavinčioje savo interjeru, kurį kūrė žymus belgų menininkas. Atvykstame į Grasą, garsėjantį kaip parfumerijos sostinė, kurį supa tipinis Provanso kraštovaizdis su banguojančiomis kalvomis ir levandų laukais. Siauromis gatvelėmis, kuriose gausu kvepiančiais dalykėliais prekiaujančių parduotuvėlių, pasivaikščiosime po Graso senamiestį, apžiūrėsime jaukias aikštes, grožėsimės miestelio įžimybe – Notre Dame du Puy katedra. Apsilankymas daugiau nei prieš 200 metų įkurtoje „Galimard“ parfumerijos įmonėje. Čia išgaunami aromatiniai aliejai, kuriami nuostabūs kvapai, kurių galėsite ir įsigyti. Vykstame į Kanus. Tai prabangus Žydrosios pakrantės kurortas, mėgstamas kino žvaigždžių ir menininkų: Kruazetės krantinė, Festivalių rūmai bei prabangūs viešbučiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros Kanuose. Vykstame į San Remą, vieną iš žaviausių Ligūrijos kurortų, kuris dar vadinamas „gėlių sostine“ ir garsėja tarptautiniais festivaliais. Pažintis su kurorto senamiesčiu, kuriam būdingos siauros, vingiuojančios gatvelės, žavios aikštės, čia taip pat gausu prabangių vilų, parduotuvių bei kavinių. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

7 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems - išvyka visuomeniniu transportu* į Prancūzijos-Italijos pasienyje įsikūrusį miestelį Mentoną, dar  vadinamą „Prancūzijos Rivjeros perlu“. Čia galėsite padegustuoti įvairių gaminių iš citrusinių vaisių (džemo, citrininių likerių, aliejaus su citrina), pasivaikščioti siauromis, jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, aplankyti Šv. Mykolo bažnyčią, senąsias miestelio kapines, nuo kurių atsiveria nepakartojamos panoramos, o meno mėgėjai galės aplankyti modernų Jean Cocteau muziejų*. Laisvas laikas prie jūros. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Italiją, Šveicariją. Važiuojame pro Ženevos ežero kurortinius miestelius: Montrė - žymus savo ištaigingais viešbučiais, kasmetiniais džiazo festivaliais, Vevey – garsėja vyndarių festivaliais. Atvykstame į kalnuotosios Šveicarijos sostinę Berną. Tai ketvirtas pagal dydį šalies miestas, kuris garsus fontanų skaičiumi, istorija ir architektūra. Pažintis su senamiesčiu, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pasivaikščiosime istorinio senamiesčio akmenimis grįstomis gatvelėmis, apžiūrėsime Parlamento rūmus, Teatro aikštę, Bokšto laikrodį, pasigrožėsime Šv. Vincento katedra bei viduramžių fontanais. Išvykstame link Vokietijos. Nakvynė viešbutyje prie Miulūzo.

9 diena. Pusryčiai. Vykstame į Heidelbergą. Ekskursija po viduramžių istorija alsuojantį vieną gražiausių Vokietijos miestų. Pažintis su senamiesčiu, kuriame įsikūrusi vaizdinga Kornmarkt aikštė, barokiniais kupolais padabinta Šv. Dvasios bažnyčia, seniausias šalies universitetas, kurio bibliotekoje sukaupta daugiau nei 2 mln. knygų. Ekskursijos metu taip pat apžiūrėsime galingos kunigaikščių pilies liekanas bei įspūdingą senąjį tiltą. Laisvas laikas. Išvykstame Čekijos link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

10 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 9 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, viešojo transporto bilietai ~100 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Kelionės priemokos

Kurorto rinkliava (privaloma) 10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.) 12,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.) 20,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.) 33,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.) 8,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.) 8,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.) 7,00 €
Vienvietis kambarys 180,00 €

Papildomai pasirenkamos ekskursijos ir pramogos

Išvyka į Saint Paul de Vence, Grasą, Kanus ir San Remą 40,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 10 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:503.1 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS