Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Paryžius - Disneilendas - Brėmenas - Heidės parkas


    

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė  viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Prahą. Ekskursija po Prahos senamiestį, kurios metu aplankysime buvusią karalių rezidenciją ir Prahos lopšį Hradą, dabartinę Prezidentūrą ir kt. Kelionė per Čekiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Apie pietus atvykstame į Paryžių. Apžvalginė ekskursija po miesto centrą: Site sala su žymiąja Dievo Motinos katedra, Teisingumo rūmai, Rotušė, Lotynų kvartalas, garsėjantis nepakartojama atmosfera ir Sorbonos universitetu, Panteonas - žymių žmonių poilsio vieta, Liuksemburgo sodai, Ž. Pompidu centras, Tiuleri sodai, Eliziejaus laukai, Triumfo arka. Pasivaikščiojimas po Paryžiaus Meką - Monmartro rajoną: Šventosios Širdies bažnyčia, Tertre aikštė, Mulen Ružas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Miesto transportu vykstame į Disneilendą*, kur laukia linksmybės ir smagūs Volto Disnėjaus herojai. Įvairūs atrakcionai pasitinka ne tik pačius mažiausius, bet ir suaugusius. Čia galėsite išbandyti „Indiana Džons“ kalnelius, „Didžiojo griaustinio kalną“ , apsilankyti „Piratų saloje“, „Vaiduoklių name“ ir kt. (Norintieji galės pasilikti Paryžiuje ir dieną skirti tolesnei pažinčiai su miestu, pasirinktinai aplankyti žymiuosius muziejus: d‘Orsey*, Rodeno*, S. Dali* ir kt.).  Vakare grįžtame į Paryžių. Pageidaujantiems, pakilimas į Eifelio bokštą* arba plaukimas laivu* Senos upe, besigėrint nuostabia Paryžiaus panorama. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Atvykstame į Brėmeną: Biotcherstrasse – pati įdomiausia Brėmeno gatvė su „Septynių brolių tinginių“ skulptūra, Bremen Rastkeller Rotušės vyno rūsys*, kur buvo parašyta pasaka „Brėmeno muzikantai“, Šv. Petro katedra. Vėzerio pakrantėje pasigrožėsime įspūdingais senoviniais laivais. Pasivaikščiosime po „Šniūro“ rajoną, kur stovi maži nameliūkščiai siaurose, ilgose gatvelėse, kurios susiraizgę lyg virvagaliai. Siauriausia gatvelė – 60 cm, joje galima ir įstrigti... Nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Ryte atvykstame į Heidės parką*. Dieną praleisime didžiausiame Šiaurės Vokietijoje laisvalaikio ir pramogų parke. Čia 85 hektarų plote rasite įvairiausių pramogų skirtų vaikams ir suaugusiems. Mažieji galės pasisupti „kavos puodeliuose“, karuselėse“, pavairuoti senovinius automobilius, pasivaikščioti Heidės kaimelyje, plaukti plaustais ir kt. Vyresniesiems skirti atrakcionai: „Didžioji kilpa“, „Dykumų ralis“, „Kolosas“, „Šauksmas“, „Limitas“, „Raftingas“, „Krakas“ ir kt. Aplankysime „Piratų“ bei „Madagaskaro“ šou. Vakare išvykstame namų link. Nakvynė viešbutyje.

7 diena Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

   

 

Kelionės priemokos

 

Medicininių išlaidų draudimas senjorams (66-75 m.)
14,00 € 48,34 Lt
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiems (25-65 m.)
5,00 € 17,26 Lt
Medicininių išlaidų draudimas vaikams ir jaunimui (3-24 m.)
4,00 € 13,81 Lt
Pervežimas Klaipėda - Kaunas - Klaipėda
37,00 € 127,75 Lt
Pervežimas Kryžkalnis - Kaunas - Kryžkalnis
29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Panevėžys - Kaunas - Panevėžys
29,00 € 100,13 Lt
Pervežimas Šiauliai - Kaunas - Šiauliai
32,00 € 110,49 Lt
Vienvietis kambarys
100,00 € 345,28 Lt

 

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 130 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 7 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:339.15 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS