Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Nepažinta Makedonija

1 diena

Lenkija, Slovakija

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Vakare, apie 23 val. atvykstate į viešbutį Slovakijoje, Zvoleno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2 diena

Esztergomas ir Novi Sadas

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją. Apie 11 val. atvykstate į Esztergomą. Tai senoji vengrų sostinė, pastatyta jiems atsikėlus iš Vidurinės Azijos stepių. Apžiūrite ant Dunojaus upės kranto įsikūrusį senamiestį. Didžiausią Vengrijoje *katedrą, taip pat pilį ir rūmus. Aplankote Vizivaros kvartalą, kuriame rezidavo net pats Suleimanas Puikusis. Rajonas šiandien didžiuojasi puikia barokine architektūra ir siauromis gatvelėmis. Pietūs laisvu laiku mieste. Kelionė Serbijos link. Apie 19 val. atvykstate į Novi Sadą. Vakarinis pasivaikščiojimas po studentiškiausią Serbijos miestą. Apžiūrite istorinį miesto centrą, Petrovaradino tvirtovę, centrinę Laisvės aikštę bei miesto meriją, katalikų ir ortodoksų Katedras, tiltus per Dunojų. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~470 km

Vengrija. Esztergomas Vengrija. Esztergomas Serbija. Novi Sadas. Petrovaradino tvirtovė Serbija. Novi Sadas

3 diena

Skopje

Pusryčiai. Kelionė per Serbiją. Apie 17 val. atvykstate į Makedonijos sostinę Skopje. Vėlyvi pietūs Skopje. Ekskursija po miestą: senamiestis su žaviais turkų osmanų architektūros reliktais; išskirtinė *Mustafa Pašos mečetė; Akmeninis tiltas; Švenčiauios Mergelės Marijos ir  Prisikėlimo bažnyčios; Makedonijos vartai – naujoviška triumfo arka ir įspūdinga Aleksandro Makedoniečio skulptūra. Esant galimybei, aplankote Motinos Teresės *namus, kur ji praleido savo vaikystę. Užsukate į rytietiška dvasia dvelkiantį Skopje turgų. Nakvynė viešbutyje Skopje apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~530 km

Makedonija. Skopje Makedonija. Skopje. Aleksandro Makedoniečio skulptūra Makedonija. Skopje. Motinos Teresės namai Makedonija. Skopje. Mustafa Pašos mečetė

4 diena

Stobi archeologinė vietovė, Pupova Kula vyninė ir Bitola

Pusryčiai. Išvykstate Pietų Makedonijos kryptimi. Apie 10 val. atvykstame į Stobi *archeologinę vietovę. Dažnai pamirštama, jog Makedonija pateko į antikinės kultūros arealą, todėl gali didžiuotis romėnų ir graikų palikimu. Stobi – tai seno romėnų miesto Paeonia griuvėsiai, kuriuose išsilikęs visas gyvenvietės planas. Apie 13 val. atvykstate į Popova Kula *vyninę. Tai geriausiame Makedonijos vyndarystės regione esanti moderni daryklą, kurioje degustacijos metu atversite dar neatrastą balkaniškų vynų pasaulį. Pietūs degustacijos metu. Vykstate į Bitola. Ekskursija po vieną turkiškiausių Makednijos miestų. Apžiūrite Jeni ir Gazi Hajdar Kadi mečetes, miesto Katedrą, Deboj pirtis, Naująjį turgų. Nakvynė viešbutyje Bitola apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~260 km

Makedonija. Stobi archeologinė vietovė Makedonija. Stobi archeologinė vietovė Makedonija. Bitola Makedonija. Bitola

5 diena

Ohridas, Šv. Naumo vienuolynas ir Ohrido ež.

Pusryčiai. Atvykstate į Ohridą, vieną labiausiai turistų lankomų Makedonijos miestų. Ekskursija po senamiestį, išsiskiriantį bažnyčių gausa. Nedideliame plote susitelkusios net vienuolika bažnytėlių. Apžiūrite Samuelio *tvirtovę, grožitės Ohrido ežero vaizdais. Pietūs laisvu laiku Ohrido mieste. Vykstate į Šv. Naumo *vienuolyną, įsikūrusį itin vaizdingoje ežero pakrantėje. Tai vienas ryškiausių religinės architektūros pavyzdžių Makedonijoje, kurį dar X a. pr. pastatydino bulgarų užkariautojai. Vykstate prie Ohrido ežero, kur turėsite laisvo laiko išsimaudyti, pasivaikščioti ir kitaip pasidžiaugti nuostabia gamta. Nakvynė Ohrido apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~100 km

Makedonija. Ohridas Makedonija. Šv. Naumo vienuolynas Makedonija. Ohrido ežeras Makedonija. Ohridas

6 diena

Matka kanjonas

Pusryčiai. Grožėdamiesi puikia kalnų panorama, vykstate Šiaurės Makedonijos kryptimi. Apie vidurdienį atvykstate į Matką kanjoną, kuris yra neabejotinai ryškiausias Makedonijos gamtos stebuklas. Tai penkių tūkstančių hektarų ploto gamtos rezervatas, kuriame kalnai sminga tiesiog į Mantkos ežero bangeles. Esant galimybei, siūlome *paplaukioti po ežerą. Kelionė per Serbiją. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Paračine.

Šiandien nuvažiuojate ~470 km

Makedonija. Matka kanjonas Makedonija. Matka kanjonas Makedonija. Matka kanjonas Makedonija. Matka kanjonas

7 diena

Szekersfehervaras

Pusryčiai. Kelionė per Serbiją. Apie 17 val. atvykstate į Szekersfehervarą. Tai senoji vengrų karalių karūnavimo ir laidojimo vieta. Ekskursija po miestą: senamiestis pasidabinęs nuostabia Katedra; vyskupų rūmai, Motiejaus Korvino memorialas, unikalus serbų kvartalas, gotikinė Šv. Onos koplyčią, seniausias šalyje teatras. Vykstate į Brno. Apie 22 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~890 km

Vengrija. Szekersfehervaras Vengrija. Szekersfehervaras Vengrija. Szekersfehervaras Vengrija. Szekersfehervaras

8 diena

Kelionė namo

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie vidurnaktį.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~4900 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu
 • 7 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas: 7 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 50 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos:draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus
 • (¹) – yra papildomų sąlygų
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 602) 04224
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:449 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS