Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Naujieji metai Ventspilyje

1 diena


Ryte išvykstame iš Lietuvos. Trumpai stabtelėdami pailsėti vykstame į vieną gražiausių Baltijos jūros kurortų, turistus viliojantį kokybišku poilsiu, tvarkinga, puošnia aplinka.

Stabtelime Jelgavoje. Trumpa ekskursija: Jelgavos rūmai, projektuoti B. Rastrelio, Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedra, Jelgavos senamiestis. Esant galimybei, pakylame į Šv. Trejybės bažnyčios *bokštą. Bokšto devintajame aukšte yra parodų salė ir apžvalgos aikštelė, iš kurios galima grožėtis miesto panorama į visas pasaulio šalis, o aukštu žemiau – elegantiškas restoranas. Laisvas laikas pietums. Pageidaujantys gali papietauti Šv. Trejybės bažnyčios restorane arba šalia esančiose miesto kavinėse.

Vykstame pasigrožėti Jaunmoku pilimi - vienu iš Latvijos architektūrinių šedevrų. Jei į Jaunmoku pilį būtume užsukę XX a. pradžioje, mus pasitiktų sveikindami: “Ponai ir ponios! Rygos miesto meras Georgas Armitstedas kviečia jus apžiūrėti savo nuostabius medžioklės rūmus!” 1901m. architektas Wilhelmas Bokslafas Rygos merui pastatė pilį derindamas neo-gotikos ir art nouveau architektūros stilius. Raudonom čerpėm dengti stogai, daugybė bokšteliais ir kaminėliais puoštų fliugelių, ištaigingi paradiniai laiptai išties sukuria romantišką vaizdą. Ekskursija prasideda erdviame vestibiulyje, kurio puošmena – šimtametė koklinė krosnis. Tai unikalus Zelm & Boehm firmos meistrų kūrinys, sumūrytas iš 130 koklių, vaizduojančių skirtingus Rygos ir Jūrmalos peizažus. Aplankote pilies sales: baltoji salė, kurioje kadaise muzikuodavo ir šokdavo; raudonoji salė, kurioje visi susirinkdavo prie pietų stalo; griežto stiliaus šeimininko kabinetas. XX a. pradžioje svečiai, pasiskirstę į nedideles vienminčių grupeles, linksmai leisdavo laiką pilies salonuose. Apžiūrite nuosaikų arbatos saloną, elegancija dvelkiantį damų saloną, Amitstedų šeimos saloną.

Vakare (apie 18:00 val.) atvykstame į Ventspilį. Maloniai pasivaikščiosime Pajūrio promenada, nugara prisiliesime prie žaliojo švyturio, apžiūrėsime žvejų laivą „Azova“, krėslą iš grandinių ir karvę-jūrininkę.  Jei pirmą kartą lankotės Ventspilyje, būtina susipažinti su miesto karvėmis. 2002 metais Ventspilyje buvo surengtas "Karvių paradas". Tada buvo sukurtos 26 karvės, o jas nuspalvinti pakviesti menininkai (vieną jų nutapė ir lietuviai menininkai Marius Jonutis bei Dainius Liškevičius). Dabar Ventspilyje stovi septynios iš tų karvių. Jos kelia nuotaiką praeiviams. Vaikams patinka linksma karvutė ant sūpynių, kviečianti prisėsti šalia. Čia pat ir juodoji, naftos duodanti raguotoji - miesto klestėjimo simbolis; karvė Kolosas, Vėjų karvė...


Įsikuriame 3* viešbutyje miesto centre. Poilsio valandėlė. Pageidaujantys vyksta **pavakarieniauti į kavinę  (vakarienė užsakoma iš anksto, perkant kelionę).

Ventspilis kviečia 2020 metus pasitikti su įvairiomis muzikinėmis programomis, pramoginiais renginiais ir Naujųjų metų fejerverkais Ventspilio laiku. Didžiojoje aikštėje, kuri yra vos keli šimtai metrų nuo viešbučio,  Naujųjų metų renginiai prasidės 23:00 valandą, kai didžiuosiuose ekranuose pasirodys geriausios praėjusiųjų metų Ventspilio nuotraukos, į sceną žengs muzikantai, kurie įkvėps 2020 metus pasitikti energingai. Tradiciškai Ventspilio laiku mieste 2020-ieji metai prasidės 00:33:44, kuomet nugriaudės šventiniai fejerverkai.

Nakvynė 3* viešbutyje.

2 diena


Vėlyvi pusryčiai. Apie 11:00 val. Išvykstame. Artėdami prie Kuldygos užsukame į Padurės dvarą. Tai vienas gražiausių ir vienas geriausiai išsaugotų imperijos stiliaus pastatų Latvijoje. Praktiškai visos durys, langai ir grindys yra 180 metų senumo. Ant sienų ir lubų išlikusi XIX a. pradžios ir pabaigos tapyba. Dvaro rūmuose yra dvi terasos, iš kurių atsiveria gražūs vaizdai. Prie pagrindinio įėjimo, laukuose neapsakomo grožio laimo medžių alėja ir toli besidriekiantys horizontai. Sodo pusėje yra ramus parkas, kuris taip pat yra architektūros ir kultūros paminklas. Dvare kol kas vyksta restauravimo darbai, bet gyvenimas verda: čia dažnai organizuojami koncertai, literatūriniai vakarai, susitikimai su vietosšviesuoliais. Mes dalyvaujame Kuldygos vyndario ūkio “Smilškalni” paruoštoje Kuržemės vynų *degustacijoje. Šeimos įmonė buvo įkurta 1997 m. Patys augina avietes, gervuoges, serbentus, šaltalankius, vyšnias ir iš savo produkcijos gamina aromatingus vynus naudojant natūralų fermentacijos procesą. Degustuosite 5-6 rūšių vyną su užkandžiais, vaikai degustuos sultis.

Trumpa viešnagė Kuldygoje – tai Kuržemės sostinė, dažnai vadinama „Latvijos Venecija“, kurioje upeliai vingiuoja per kiemus, ir net miesto gatvėse galima sugauti upėtakių. Tai vienas iš gražiausių miestelių Latvijoje, kadaise buvęs Hanzos pirklių sąjungos klestintis miestas. Jame išlikęs jaukus senamiestis. Pamatysite seniausią Kuldygos ir viso Kuržemės regiono pastatą, menantį XVII a. Jame netgi išlikusios prie langų specialiai įrengtos lentynos, ant kurių sutemus būdavo statomi žibintai. Tais laikais kitokio gatvių apšvietimo miestelyje dar nebūdavo. Nuo Ventos upės skardžio atsiveria vaizdas į plačiausią Europos krioklį - Ventas Rumba. Krioklys yra žemas, tačiau jo plotis - net 249 m. Nuo seno tikėta, kad šio krioklio vanduo turėjo gydomųjų galių. Jei žiem bus „teisinga“ ir spaus šaltukas, pasigrožėsite užšalusio krioklio koralais. Greta per Ventos upę driekiasi ir senasis arkinis plytų tiltas, kuris yra vienas ilgiausių tokio tipo tiltų Europoje. Laisvas laikas. Pageidaujantiems siūlome **papietauti kavinėje (pietūs užsakomi iš anksto, perkant kelionę).

Išvykstame Lietuvos link. Planuojamas grįžimo laikas: į Panevėžį – apie 20:30 val., į Kauną/Vilnių 23:30 val.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje, 2-3-viečiame kamabryje (priklauso keliese keliaujate).
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Kelionės organizavimas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • (*) Mokami objektai. Turistas moka pats už visus mokamus objektus:
 • ☺ Šv. Trejybės bokštas – 1 Eur suaugusiam, 0,50 Eur vaikams.
 • ☺ Jaunmoku pilis (ekskursija + gido paslaugos rusų klb.) – 4,5 Eur suaugusiam, 3 Eur studentams ir senjorams, 2 Eur vaikams iki 18 m.
 • ☺Vynų degustacija padurės dvare – 5 Eur suaugusiam, 2 Eur vaikams.
 • (**) Maitinimas kelionės metu:
 • ☺Vakarienė kavinėje Ventspilyje (12.31 d.) – 17 Eur (žuvies, mėsos arba vegetariškas karštas patiekalas su garnyru ir daržovėmis, desertas, kava/arbata), užsakoma iki gruodžio 15 dienos.
 • ☺Pietūs Kuldygoje(01.01 d.) – 12 - 13 Eur.
 • Vienviečio kambario priemoka 20 Eur.


Papildoma informacija


 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės).
 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a.
 • Išvykimas iš Panevėžio: Ukmergės g.18, „IKI“ prie autobusų stoties.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:89 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika