Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Naujieji metai Ventspilyje

Naujų metų vakare galimybė užsisakyti vakarienę kavinėje!
Liko 3 vietos!
1 diena
 
Ryte išvykstame iš Lietuvos. Trumpai stabtelėdami pailsėti vykstame į vieną gražiausių Baltijos jūros kurortų, turistus viliojantį kokybišku poilsiu, tvarkinga, puošnia aplinka.
Stabtelime Jelgavoje. Trumpa ekskursija: Jelgavos rūmai, projektuoti B. Rastrelio, Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedra, Jelgavos senamiestis. Pakylame į Šv. Trejybės bažnyčios *bokštą. Bokšto devintajame aukšte yra parodų salė ir apžvalgos aikštelė, iš kurios galima grožėtis miesto panorama į visas pasaulio šalis, o aukštu žemiau – elegantiškas restoranas. Laisvas laikas pietums. Pageidaujantys gali papietauti Šv. Trejybės bažnyčios restorane arba šalia esančiose miesto kavinėse.
Vykstame pasigrožėti Jaunmoku pilimi - vienu iš Latvijos architektūrinių šedevrų. Jei į Jaunmoku pilį būtume užsukę XX a. pradžioje, mus pasitiktų sveikindami: “Ponai ir ponios! Rygos miesto meras Georgas Armitstedas kviečia jus apžiūrėti savo nuostabius medžioklės rūmus!” 1901m. architektas Wilhelmas Bokslafas Rygos merui pastatė pilį derindamas neo-gotikos ir art nouveau architektūros stilius. Raudonom čerpėm dengti stogai, daugybė bokšteliais ir kaminėliais puoštų fliugelių, ištaigingi paradiniai laiptai išties sukuria romantišką vaizdą. Ekskursija prasideda erdviame vestibiulyje, kurio puošmena – šimtametė koklinė krosnis. Tai unikalus Zelm & Boehm firmos meistrų kūrinys, sumūrytas iš 130 koklių, vaizduojančių skirtingus Rygos ir Jūrmalos peizažus. Aplankote pilies sales: baltoji salė, kurioje kadaise muzikuodavo ir šokdavo; raudonoji salė, kurioje visi susirinkdavo prie pietų stalo; griežto stiliaus šeimininko kabinetas. XX a. pradžioje svečiai, pasiskirstę į nedideles vienminčių grupeles, linksmai leisdavo laiką pilies salonuose. Apžiūrite nuosaikų arbatos saloną, elegancija dvelkiantį damų saloną, Amitstedų šeimos saloną.
Vakare (apie 18:00 val.) atvykstame į Ventspilį. Maloniai pasivaikščiosime Pajūrio promenada, nugara prisiliesime prie žaliojo švyturio, apžiūrėsime žvejų laivą „Azova“, krėslą iš grandinių ir karvę-jūrininkę.  Jei pirmą kartą lankotės Ventspilyje, būtina susipažinti su miesto karvėmis. 2002 metais Ventspilyje buvo surengtas "Karvių paradas". Tada buvo sukurtos 26 karvės, o jas nuspalvinti pakviesti menininkai (vieną jų nutapė ir lietuviai menininkai Marius Jonutis bei Dainius Liškevičius). Dabar Ventspilyje stovi septynios iš tų karvių. Jos kelia nuotaiką praeiviams. Vaikams patinka linksma karvutė ant sūpynių, kviečianti prisėsti šalia. Čia pat ir juodoji, naftos duodanti raguotoji - miesto klestėjimo simbolis; karvė Kolosas, Vėjų karvė...
Įsikuriame 3* viešbutyje miesto centre. Poilsio valandėlė. Pageidaujantys vyksta **pavakarieniauti į kavinę  (vakarienė užsakoma iš anksto). (**)
Ventspilis kviečia 2019 metus pasitikti su įvairiomis muzikinėmis programomis, pramoginiais renginiais ir Naujųjų metų fejerverkais Ventspilio laiku. Didžiojoje aikštėje, kuri yra vos keli šimtai metrų nuo viešbučio,  Naujųjų metų renginiai prasidės 23:00 valandą, kai didžiuosiuose ekranuose pasirodys geriausios praėjusiųjų metų Ventspilio nuotraukos, į sceną žengs muzikantai, kurie įkvėps 2019 metus pasitikti energingai. Tradiciškai Ventspilio laiku mieste 2019-ieji metai prasidės 00:33:44, kuomet nugriaudės šventiniai fejerverkai.
Nakvynė 3* viešbutyje.
 
2 diena
 
Pusryčiai. Poilsis Ventspilyje. Siūlome apsilankyti Ventspilio vandens parke. Tai vieta, kur maloni šiluma, saulė ir baseinai džiugina kiekvieną šeimos ar draugų kompanijos narį.Vandens atrakcionų zonoje šiltas vanduo burbuliuoja, o purslai gaivina. Čia įrengtas dirbtinių bangų baseinas su priešpriešinėmis masažo srovėmis ir fontanais. Yra ir šiltas baseinas su vandens kaskada, vaikų baseinas su figūromis bei du nusileidimo kalneliai, „Kalnų upė”, SPA vonios bei sauna.
Ramybės ir atgaivos suteiks SPA zona, kurioje yra trys skirtingos pirtys – turkiška pirtis, aromatinė sauna ir Tylarium sauna, druskos kambarys, šalto vandens baseinas, masažo dušas, šalto vandens kubilas ir dirbtinio ledo generatorius. Turkiškoje pirtyje lankytojai patys gali pasirinkti įvairius aromatus. Pirtyse, saunose ir druskos kambariuose groja raminanti muzika. Būnant druskos kambaryje skatinamas viso organizmo valymas ir atsinaujinimas, šalinami sukaupta įtampa ir nuovargis.
Gerai pailsėję apie 14:00 val. išvykstame Lietuvos link. Planuojamas grįžimo laikas: į Panevėžį – apie 19:00 val., į Kauną – apie 20:30 val., į Vilnių – apie 22:00 val.
 
 
Į kelionės kainą įskaičiuota
 
 • Kelionė autobusu.
 • Kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje, 2-3-viečiame kamabryje (priklauso keliese keliaujate).
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Kelionės organizavimas.
 
Į kelionės kainą neįskaičiuota
 
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • (*) Mokami objektai. Turistas moka pats už visus mokamus objektus:
 • ☺ Šv. Trejybės bokštas – 1 Eur suaugusiam, 0,50 Eur vaikams.
 • ☺ Jaunmoku pilis (ekskursija + gido paslaugos rusų klb.) – 4 Eur suaugusiam, 2,5 Eur studentams ir senjorams, 1,50 Eur vaikams iki 18 m.
 • ☺ Vandens parkas (vandens atrakcionai ir SPA zona – 2,5 val.) – 14 Eur suaugusiam, 11 Eur mokiniams (7-12 m.) ir senjorams, 1 Eur vaikams iki 7 m.
 • Vakarienė kavinėje – 17 Eur (žuvies, mėsos arba vegetariškas karštas patiekalas su garnyru ir daržovėmis, desertas, kava/arbata), užsakoma iki gruodžio 15 dienos.
 • Vienviečio kambario priemoka 20 Eur.
Papildoma informacija
 
 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės).
 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a.
 • Išvykimas iš Panevėžio: Ukmergės g.18, „IKI“ prie autobusų stoties.
 • Išvykimo laikai gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:79 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS