Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


NAUJIEJI METAI SANKT PETERBURGE

1 diena


Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstate į Sankt Peterburgą. Vykstate į „rusiškąjį Versalį“ – *Peterhofą ir pamatote architektūros stebuklą – ištaigingus carų rūmus. Laisvas laikas, kurio metu galite aplankyti *Peterhofo ermitažinį namelį arba Petro I pamėgtą vasarnamį *Monplaisir.

Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

2 diena


Pusryčiai. Aplankote Nevos upės pakrantėje išsidėsčiusį *Ermitažo kompleksą, įsikūrusį architekto Rastrelio suprojektuotuose Žiemos rūmuose. Ermitažas – tai ne tik visos Rusijos kultūros lobynas, bet ir unikali meno kolekcija, demonstruojanti viso pasaulio meno istorijos raidą. Tai vienas gražiausių ir žinomiausių muziejų pasaulyje. Ermitažą sudaro šeši pastatai, išsidėstę palei Nevos upės krantą. Muziejuje saugoma daugiau nei milijonas eksponatų, išdėstytų keliuose šimtuose unikalių patalpų. Paskaičiuota, kad kasdien lankantis muziejuje ir nagrinėjant kiekvieną eksponatą, susipažinti su visa muziejaus kolekcija užimtų apie 80 metų.

Vykstate į buvusią carų vasaros rezidenciją – Puškino miestą, kuriame aplankote prabangius *Jekaterinos rūmus ir čia esantį muziejų, kur kruopščiai ir tiksliai atkurtas Gintaro kambarys. Grožitės nuostabia auksine sale ir auksine anfilada bei atkurtu carų laikų interjeru.

Grįžtate į Sankt Peterburgą. Ekskursija autobusu ir pėsčiomis. Nevos prospektas – architektūros muziejus po atviru dangumi, kuriame telpa viskas – rūmai, architektūriniai ansambliai, cerkvės, paminklai. Pamatysite cerkvę Spas na krovi (Kraujo Gelbėtojo šventykla). Tai viena gražiausių Rusijos šventyklų, kurią statant buvo panaudota nemažai tauriųjų metalų, akmenų ir brangakmenių. Pastatas išsiskiria savo spalvingumu, įvairumu ir stiliaus originalumu, vienijančiu skirtingų epochų stiliaus detales į vieną visumą. Apžiūrėsite vieną didingiausių Sankt Peterburgo pastatų - Kazanės soborą, žavintį nuostabia kolonada; stebėsitės rūmais, unikaliais tiltais, istoriniais statiniais. 

Nakvynė viešbutyje.

3 diena


Pusryčiai.  Tęsiame pažintį su Sankt Peterburgu. Pažintis su Rusijos brangenybe - *Isakijaus soboru. Tai gražiausias pastatas į Rytus nuo Vatikano, viena iš didžiausių pasaulio šventyklų - lankytojus stebina puikiomis freskomis, mozaikomis, vitražais. Tai Rusijos širdis ir buvusi pagrindinė jos Katedra. Pastatymui sunaudota daugiau nei 400 kg aukso ir 16 tonų malachito. Nuo soboro *kolonados viršaus atsiveria nuostabūs milijoninio miesto vaizdai.

Lankomas seniausias miesto statinys ir istorinis miesto simbolis – *Petropavlovsko tvirtovė, kurios sobore palaidoti visi Rusijos carai, pradedant Petru Didžiuoju, baigiant paskutiniaisiais Romanovais; vėliau čia buvo įrengtas kalėjimas. Laisvas laikas.....

Naujųjų sutikimas Žiemos rūmų aikštėje! (Dvorcovaja) 

Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

4 diena


Pusryčiai. Išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Rusiją, Estiją.

Labai vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu,
 • 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose Sankt Peterburge,
 • kelionės vadovo - gido paslaugos,
 • vietinių gidų paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės organizavimas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Ÿ (*) – Mokami objektai. Turistas moka pats už visus (*) pažymėtus objektus: 2700 RUB ir 50 EUR (bilietai į Jekaterinos rūmus + Gintaro kambarį + Peterhofą rezervuoti ir apmokėti iš anksto).
 • Metro bilietas ~ 300 RUB.
 • Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo apgyvendinti) 3* viešbutyje – 68 Eur.
 • Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo apgyvendinti) 4* viešbutyje – 80 Eur.
 • Rusijos e-vizos įforminimas - 10 Eur(rekomenduojame e. vizą pasidaryti patiems nemokamai http://electronic-visa.kdmid.ru/spb_home_en.html ) Elektroninė viza galioja 30 dienų nuo jos išdavimo datos ir leidžia būti Sankt-Peterburge ir Leningrado srityje ne ilgiau kaip 8 paras nuo įvažiavimo. Duomenys (paso kopija, skaitmeninė dokumentinė nuotrauka (3,5 × 4,5 cm, 70 proc. veido, spalvota, baltame fone) bei kiti duomenys) e-vizai turi būti pateikti ne vėliau kaip iki 2019 12 18 d.


Papildoma informacija


 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius gali keistis.
 • Dėl Rusijos rublio kurso svyravimo, bilietų kainos gali nežymiai keistis.
 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio.
 • Detalią išvykimo informaciją atsiųsime 2-3 d. prieš kelionę Jūsų nurodytu el. paštu.
 • Vykstant į šią kelionę LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.
 • Keliaujantiems būtina E-viza ir draudimas.
 • Kelionės kaina su apgyvendinimu 4* viešbutyje - 232 Eur/asm.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 4 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:223 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika