Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Naujieji metai Rygoje

 
Turime su kuo sugyvendinti pavienę moterį!
Vyksta 2 autobusai. Liko 1 vieta.
1 diena
 
Ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Rygą.
Ekskursija - ramus pasivaikščiojimas po Rygos senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, “Trijų brolių” namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčia, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, “namas su katinu”.
O dabar reikia sušilti. Lankomės įdomiame Mados *muziejuje, dirbančiame kartu su Aleksandro Vasiljevo fondu. Interaktyvioje ekspozicijoje – skirtingų amžių madingiausi drabužiai. Kartu su muziejaus gidu leidžiatės į smagią ekskursiją, grožėdamiesi Christiano Dioro, Ivo Sen Lorano, Marko Boano, Džianfranko Fere fantazija, skoniu, laikmečio pajautimu.
Mados muziejaus kavinė – ne mažiau intriguojantis muziejaus tęsinys. Čia viskas pašvęsta.. šokiams.  Nieko keisto, nes kavinė ir muziejus įsikūrę istoriniame name, kuriame jau XX a. pradžioje buvo įsikūrusi pirmoji Rygoje šokių mokykla. Kavinėje viskas byloja apie šokius ir muziką: senos fotografijos, knygų apie šokių teoriją iliustracijos, romantiškos 20-30-ųjų metų mados suknelės, nedidelėse vitrinose – senoviniai aksesuarai ir puošmenos. Istorijos tema atsispindi ir kavinės meniu: galite paragauti ne tik Rygos klasikos – pyragaitį „Vencriga“, Rygos balzamo, bet ir sužinoti jų istoriją. Dalyvaujame likerių *degustacijoje „Gėrimas – legenda“. Skanausite penkių rūšių likerį „Mandarine Napoleon“, „Grand Marnier Cordon Rouge“, „Chartreuse“, „Frangelico“, „Amaretto“ ir išgirsite šių gėrimų sukūrimo legendas-istorijas.
Laisvas laikas. Siūlome keliauti romantišku maršrutu, kurio piktograma – kalėdinė eglutė. Rygiečiai labai didžiuojasi, jog kalėdinę eglutę ėmė puošti pirmieji Europoje dar 1510 m. Magiškam pirmosios Kalėdų dienos vakarui ir metų virsmui rygiečiai ima uoliai ruoštis iki šventės likus dar mėnesiui  - švytinčiomis girliandomis dekoruojami langai, namų fasadai apjuosiami žybsinčiomis lempelėmis, gatvės išpuošiamos tradicine kalėdine „atributika“, kuri vakarais mieste sukuria nepaprastą nuotaiką. Rygiečiai kasmet išmoningai papuošia net keletą didelių eglučių skirtingose miesto aikštėse, demonstruodami  miesto svečiams, kad kas jau kas, bet Ryga kalėdinei eglutei skiria tikrai ypatingą dėmesį.
Domo aikštėje dar šurmuliuoja Kalėdinė mugė. Saldus keptų migdolų aromatas, maloniai šildantis glintveinas, tradiciniai latviški pipiriniai sausainiai piparkukas, rūkomų dešrelių dūmas – viskas sukuria puikią šventės atmosferą. Medaus kubiliukai, primenantys šiltą vasaros saulę; saldžiai kvepiančios vaško žvakės, tautodailinkų megztos raštuotos pirštinės, šalikai, kepurės, mediniai žaisliukai ir skuduriniai meškiukai, o elegancijos mėgėjams – gintaro ir sidabro papuošalai... Vaikams bus smagu apžiūrėti avelių ir triušiukų gardus, sniego malūną, pajodinėti poniais ar pasisupti Kalėdų Senelio (latv. Ziemassvetku vecitis) karuselėje, užsukti į Kalėdų Senelio paštą arba jo namelį, kuriame kasdien verdama karšta sriuba. Mugės svečius maloniai nuteiks vakare skambančios populiarios kalėdinės melodijos.
Vykstame į viešbutį. Įsikuriame. Trumpas poilsis.
Naujuosius sutiksime Lapkričio 11-osios krantinėje. Nuo 22:00 val. svečius linksmins Latvijos estrados žvaigždės: uždeganti šokių muzika, smagi programa! Vidurnaktį dangų nušvies įspūdingi fejerverkai! Sutikę 2019 – uosius, iki soties pasilinksminę, 1:30 val. sėdame į autobusą ir vykstame į viešbutį. Jei kam linksmybių negana ir norisi šėlti iki paryčių, keliauja linksmintis į Rygos naktinius klubus. Daugelis vietinių, taip pat ir turistų, entuziastingai kalba apie šio miesto naktinį gyvenimą. Neveltui dažnai sakoma, jog šis Latvijos miestas niekada nemiega! Į daugelį Rygos naktinių klubų Naujųjų metų naktį įėjimo kaina svyruoja tarp 8 – 12 EUR (į klubą „Studio 69“, kuris vadinamas tiesiog „Klubas Nr. 1“, įėjimo  kaina -  20 EUR, lankytojų amžiaus limitas – 21+). Jei planuojate šią naktį lankytis kuriame nors Rygos klube, programa ir bilieto kaina siūlome pasidomėti iš anksto: http://www.local-life.com/riga/pubs
 
2 diena
 
Vėlyvi pusryčiai. Apie 11:30 val. Išvykstame į Jūrmalą – didžiausią Baltijos valstybių kurortinį miestą. Ypatingo patrauklumo kurortui suteikia 32 km ilgio balto smėlio paplūdimys, platūs pušynai ir natūrali miesto riba – upė Lielupė. Jūrmaloje sėkmingai sugyvena praeito šimtmečio pradžioje pastatyti mediniai vasarnamiai ir šiuolaikiniai kurortinių įstaigų pastatai.Viena didžiausių kurorto vertybių išskirtinė medinė architektūra. Daugelis pastatų, suręstų XIX a. ir XX a. pirmoje pusėje, yra mediniai, nes mediena pasirodė ne tik estetiškai patraukli, bet ir tinkama klimato sąlygomis. Pageidaujantys pasimėgauti vandens teikiamais džiaugsmais lieka vandens pramogų *parke „Līvu akvaparks“. Čia visuomet šviečia saulė! Norintys ramiai pailsėti, galės kaitintis pirtyse, su akvalangu nardyti 3,5 m gylio akvariume, ruduoju vamzdžiu nusileisti į sidabro kasyklas, trise valtimi plaukti Geltonąja upe, bet smagiausia čia bus adrenalino fanams: mėlynasis vamzdis – tarsi lėkimas padebesiais, oranžiniu vamzdžiu leisitės 45 km/val. greičiu, raudonuoju pakilsite į 22 m aukštį ir 65 km/val. greičiu smigsite žemyn, juodojoje skylėje – žaibai ir griausmai, o „Tornado“ – aukščiausias nusileidimo takelis visoje Europoje (http://www.akvaparks.lv/en/).
Norintys susipažinti su miesto architektūra, galės leistis su gidu į ramią, neilgą ekskursiją. Laisvas laikas, kurio metu galima pasivaikščioti pajūriu, pasigrožėti šalčio sukaustyta jūra, prisėsti kavinėje ir pasimėgauti puodeliu kavos ar karšto vyno taure.
Apie 15:30 val. išvykstame Lietuvos link. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
 
 
Į kelionės kainą įskaičiuota
 
 • Kelionė autobusu.
 • Kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • 1 nakvynė 3 žvaigždučių viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Kuro mokestis.
Į kelionės kainą neįskaičiuota
 
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Mokami objektai. Turistas moka pats už (*) pažymėtus lankomus objektus:
 • Mados muziejus (bilietas+muziejaus gido paslaugos) – 7 Eur.
 • Likerių degustacija „Gėrimas-legenda“ – 6,5 Eur.
 • „Livu akvaparks“ bilietas – 22,50 Eur suaugusiems, 20,50 Eur jaunuoliams 15-18 m., studentams, senjorams, 17,00 Eur vaikams 6-14 m.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 18 Eur
Papildoma informacija
 
 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.
 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės).
 • Išvykimas iš Panevėžio: Ukmergės g.18, „Iki“ prie autobusų stoties.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:89 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS