Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


NAUJIEJI METAI PERNU su poilsiu 3* viešbutyje „Spa Tervis“

1 diena


Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Apie pietus atvykstame į Taliną. Pažintinė ekskursija po kalėdiškai pasipuošusį Talino senamiestį: Tompea pilis, kurioje šiuo metu įsikūręs Estijos seimas, Aleksandro Nevskio soboras - XIX amžiaus caro valdžios simbolis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, Rotušė, „Trumpoji koja“,  „bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, „Storosios Margaritos“ bokštas. Ekskursijos metu išgirsite Talino legendų, paslapčių ir vaiduokliškų istorijų: senuose miesto namuose ir bokštuose jie gyvena jau daugiau nei 600 metų. Pamatysite namą, kuriame nelabasis kėlė vestuves; šulinį, kuriame įsikūrė vandenis; vaiduoklių bokštą, išgirsite vienuolio, iki šiol ieškančio savo mylimosios, gyvenimo istoriją. Sužinosite, kodėl Talinas niekada nebus erdvesnis ir kodėl Olevistės bažnyčios kryžiai kreivi. Savas istorijas atskleis net skulptūros, vėjarodės, piktogramos...

Laisvas laikas jaukiame Talino senamiestyje. Rotušės aikštėje koncertuoja populiariosios muzikos grupės, dar veikia Kalėdinės mugės. Čia galima įsigyti įvairių rankdarbių, tradicinių suvenyrų, paragauti tradicinių šventiškų estiškų patiekalų ar tiesiog pasidžiaugti artėjančių švenčių dvasia. 

Vykstate į Pernu. Apie 19:30 val. įsikuriame viešbutyje „Spa Tervis“. Tai puikus 3* viešbutis-sveikatingumo kompleksas, įsikūręs turistams patogioje vietoje: iki jūros ir iki Pernu senamiesčio – 10 min. pėstute. Komplekse yra 3 kavinės-barai, parduotuvė, laisvalaikio SPA centras: plaukiojimo ir masažinis baseinai, burbulinė vonia, saunos, gera treniruoklių salė. Visi Superior tipo kambariai yra su balkonais, iš kurių atsiveria žiemiškai graži panorama; kiekviename kambaryje yra televizorius, telefonas, šaldytuvas, seifas, dušas, chalatai. Poilsis viešbutyje. Nakvynė.

2 diena


Pusryčiai – gausus ir sotus švediškas stalas. Poilsis viešbutyje.

Savarankiška pažintis su Pernu -  Estijos vasaros sostine su puikiais balto smėlio palūdimiais ir nedideliu uostu. Žiemą paplūdimiais nedaug ką sužavėsi, bet miestas pasirodys įdomus besidomintiems  architektūra ir istorija. Įkurtas 1251 m., viduramžiais Pernu tapo vienu iš turtingiausių Hanzos sąjungos miestų. Dabartinė architektūra lengva ir stilinga: funkcionalios architektūros pastatai puikiai dera su romantiško stiliaus medinėmis vilomis, šiuolaikiniai stiklo ir plieno statiniai su puošniais imperatoriško periodono namais.

Naujųjų sutikimas:

  3 dienaŸ Šventinė vakarienė viešbučio restorane (švediškas stalas): 18:00 – 21:00 val. 4 dienaŸ Naujametinis koncertas viešbučio pramogų centre: 21:00 – 22:30 val. (programa tikslinama gruodžio mėn.) 5 dienaŸ Diskoteka viešbučio pramogų centre: 22:30 – 3:00 val.

Vyno taurė vidurnaktį. Nakvynė viešbutyje.

6 diena


Pusryčiai – gausus ir sotus švediškas stalas. Poilsis. Pageidaujantys gali apsilankyti baseine ir saunų komplekse. Apie 14:00 val. išvykstame Lietuvos link. Pakeliui stabtelime pasigrožėti Rygos senamiesčiu. Leidžiamės į apžvalginę ekskursiją: „Senosios Rygos dvasia“. Pamatysime Rygos pilį, puikų viduramžių architektūros pavyzdį - “Trijų brolių” namus; Domo katedrą, Rotušės aikštę, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčią, Laisvės paminklą, “namą su katinu”. Laisvas laikas Rygos senamiestyje.

Laisvas laikas, kurio metu galite papietauti arba pasigrožėti originaliomis Rygos kalėdinėmis eglutėmis. 2011 metais, švenčiant kalėdų eglutės 500 metų jubiliejų, pirmą kartą mieste skirtingu stiliumi buvo papuoštos 25 eglutės. Idėja patiko visiems: ir rygiečiams, ir miesto svečiams.   Rygos senamiestyje pamatysite eglutes, papuoštas tradiciškai, avangardiškai, originaliai ir netikėtai. Kiekvienos eglutės dizainas - Latvijos dailinkų ar meno akademijos studentų autorinis darbas. Šis renginys ne tik džiugina, bet ir primena, jog Ryga – miestas, kuriame pirmą kartą buvo papuošta kalėdinė eglutė.

Vykstame namų link.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 2 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje Pernu.
 • Viešbučio SPA centras.
 • Ekskursinė programa Taline, Rygoje.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos kelionės metu.
 • Kelionės organizacinės išlaidos.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Kelionės vadovo - gido paslaugos Pernu (2-ąją kelionės dieną).
 • Mokami objektai. Turistas moka pats:
 • Naujųjų sutikimo šventė (vakarienė viešbučio restorane + Naujųjų metų koncertas ir diskoteka viešbučio pramogų centre) – 45 Eur suaugusiems, 40 Eur vaikams iki 11 m.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 40 Eur.


Papildoma informacija


 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka gali nežymiai kisti.
 • Išvykimas iš Kauno.
 • Išvykimas iš Panevėžio.
 • Išvykimas iš Vilniaus.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:166 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika