Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


NAUJIEJI METAI PERNU su poilsiu 3* viešbutyje „Spa Tervis“

1 diena

 

Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstate į Pernu – gražų pajūrio kurortinį miestą. Tai Estijos vasaros sostinė su puikiais balto smėlio palūdimiais ir nedideliu uostu. Žiemą paplūdimiais nedaug ką sužavėsi, bet miestas pasirodys įdomus besidomintiems  architektūra ir istorija. Įkurtas 1251 m., viduramžiais Pernu tapo vienu iš turtingiausių Hanzos sąjungos miestų. Dabartinė architektūra lengva ir stilinga: funkcionalios architektūros pastatai puikiai dera su romantiško stiliaus medinėmis vilomis, šiuolaikiniai stiklo ir plieno statiniai su puošniais imperatoriško periodo namais. Kartu su gidu pasivaikščiosit po kurortą, laisvu laiku senamiesčio kavinėje galėsite užkąsti ar tiesiog pasimėgauti puodeliu kavos.

Apie 18:00 val. įsikuriame viešbutyje „Spa Tervis“. Tai puikus 3* viešbutis-sveikatingumo kompleksas, įsikūręs turistams patogioje vietoje: iki jūros ir iki Pernu senamiesčio – 10 min. pėstute. Komplekse yra 3 kavinės-barai, parduotuvė, laisvalaikio SPA centras: plaukiojimo ir masažinis baseinai, burbulinė vonia, saunos, gera treniruoklių salė. Kiekviename kambaryje yra televizorius, telefonas, nemokamas Wi-fi. Poilsis ir pramogos viešbutyje

 

2 diena

 

Pusryčiai – gausus ir sotus švediškas stalas. Poilsis viešbutyje.

Pageidaujantiems organizuojama dienos *išvyka į naujametiškai pasipuošusį Taliną.

Atvykstame į Taliną (135 km). Pažintinė ekskursija pėsčiomis: „Talino senamiestis - UNESCO pasaulio paveldo objektas“: Tompea pilis, kurioje šiuo metu įsikūręs Estijos parlamentas, Aleksandro Nevskio soboras - XIX amžiaus caro valdžios simbolis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, Rotušė, „Trumpoji koja“,  „bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, „Storosios Margaritos“ bokštas. Ekskursijos metu išgirsite Talino legendų, paslapčių ir vaiduokliškų istorijų. Pamatysite namą, kuriame nelabasis kėlė vestuves; šulinį, kuriame įsikūrė vandenis; vaiduoklių bokštą, išgirsite vienuolio, iki šiol ieškančio savo mylimosios, gyvenimo istoriją. Sužinosite, kodėl Talinas niekada nebus erdvesnis ir kodėl Olevistės bažnyčios kryžiai kreivi. Savas istorijas atskleis net skulptūros, vėjarodės, piktogramos...

Pageidaujantys lankosi „Hidrolėktuvų uosto“ *muziejuje. Talinas didžiuojasi tokiu pasaulyje analogo neturinčiu muziejumi. Povandeninės gamtos grožybių ar gyvų eksponatų ten nepamatysite, tačiau estų pastangos sudominti laivybos praeitimi bei dabartimi apstulbins ir tuos, kurie nėra dideli technikos mėgėjai. Naujas Talino Jūrų muziejaus padalinys - Hidrolėktuvų uosto muziejus - duris atvėrė 2012 m. Pagrindinis muziejaus eksponatas ir visos ekspozicijos ašis – povandeninis laivas „Lembit“, pastatytas Anglijoje 1935 m. Tai seniausias pasaulyje povandeninis laivas.Muziejuje įrengtas baseinas, jame plaukioja laivelių modeliai, kuriuos lankytojai valdo ir gali žaisti jūrų mūšį. Dar viena atrakcija – virtuali kelionė geltonuoju povandeniniu laivu, kurios metu girdėti vandens gurgėjimas, dreba sėdynės, kai laivas leidžiasi jūros dugną. Įdomi ir karo jūreivių uniformų ekspozicija. Lankytojai gali jomis pasipuošti ir nusifotografuoti. Rimtesniems muziejaus lankytojams be galo įdomi gali pasirodyti vėliavų, karo amunicijos, ženklų ir net laivuose naudojamų indų ekspozicija.Laisvas laikas jaukiame Talino senamiestyje. Rotušės aikštėje koncertuoja populiariosios muzikos grupės, dar veikia Kalėdinės mugės. Čia galima įsigyti įvairių rankdarbių, tradicinių suvenyrų, paragauti tradicinių šventiškų estiškų patiekalų ar tiesiog pasidžiaugti artėjančių švenčių dvasia. 
Grįžtame į viešbutį Pernu. Poilsio valandėlė.

Naujųjų sutikimas:

 • 3 dienaŸŠventinė vakarienė viešbučio restorane (švediškas stalas): 18:00 – 21:00 val. 4 dienaŸNaujametinis programa: 21:00 – 22:30 val. (programa tikslinama gruodžio mėn.) 5 dienaŸDiskoteka viešbučio pramogų centre: 22:30 – 3:00 val.

Nakvynė viešbutyje.

 

6 diena

 

Pusryčiai – gausus ir sotus švediškas stalas. Poilsis. Pageidaujantys gali apsilankyti baseine ir saunų komplekse. Apie 12:00 val. išvykstame Lietuvos link. Pakeliui stabtelime pasigrožėti Rygos senamiesčiu. Leidžiamės į apžvalginę ekskursiją: „Senosios Rygos dvasia“. Pamatysime Rygos pilį, puikų viduramžių architektūros pavyzdį - “Trijų brolių” namus; Domo katedrą, Rotušės aikštę, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčią, Laisvės paminklą, “namą su katinu”. Laisvas laikas Rygos senamiestyje.

Laisvas laikas, kurio metu galite papietauti arba pasigrožėti originaliomis Rygos kalėdinėmis eglutėmis. 2011 metais, švenčiant kalėdų eglutės 500 metų jubiliejų, pirmą kartą mieste skirtingu stiliumi buvo papuoštos 25 eglutės. Idėja patiko visiems: ir rygiečiams, ir miesto svečiams.   Rygos senamiestyje pamatysite eglutes, papuoštas tradiciškai, avangardiškai, originaliai ir netikėtai. Kiekvienos eglutės dizainas - Latvijos dailinkų ar meno akademijos studentų autorinis darbas. Šis renginys ne tik džiugina, bet ir primena, jog Ryga – miestas, kuriame pirmą kartą buvo papuošta kalėdinė eglutė. Vakare grįžtate į Lietuvą.

 
 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 
 • Kelionė autobusu.
 • 2 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje Pernu.
 • Viešbučio SPA centras.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 
 • Mokami objektai. Turistas moka pats už (*) pažymėtus objektus:
 • Naujųjų sutikimo šventė (vakarienė viešbučio restorane + Naujųjų metų koncertas ir diskoteka viešbučio pramogų centre) – 40 Eur suaugusiems, 30 Eur vaikams iki 11 m. Užsakoma ir apmokama iš anksto (iki 12.15 d.).
 • Išvyka į Taliną – 7 Eur (susirinkus 20 asmenų grupei).
 • Hidrolėktuvų uosto muziejus – 14 Eur suaugusiam, 7 Eur mokiniams 9-18 m., studentams, 28Eur šeimos bilietas (2 suaugę+2 vaikai).
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 45 Eur
 

Papildoma informacija

 
 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka gali nežymiai kisti.
 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės)
 • Išvykimas iš Panevėžio: „Iki“ prie autobusų stoties (Ukmergės g.18)
 • Išvykimo laikai gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:152 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS