Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Naujieji metai Liubline

 
Liko 4 vietos.
Priimame pavienius keliautojus be priemokos!
 
1 diena
 
Atvykstame į Liubliną – vieną seniausių Lenkijos miestų, menantį ir keletą reikšmingų datų ir mums, lietuviams. Praėjus metams po 1385 m. Krėvos sutarties šiame mieste lenkų bajorai paskelbė Jogailą karaliumi. Tuos laikus mena Liublino pilyje esanti Švč. Trejybės koplyčia, kurios dviejose XV a. pr. freskose išlikęs ir paties valdovo atvaizdas. Galiausiai 1569 m. Liublino unija Lenkijos ir Lietuvos valstybę suvienijo daugiau kaip dviems šimtams metų. Visgi Liublinas buvo ne tik svarbus politinis centras, bet ir skirtingų kultūrų kryžkelė. Liublino senamiestyje autentikos yra daugiau nei bet kuriame kitame Lenkijos mieste – išlikę 70% autentiškų pastatų. Ekskursija Liublino *pilyje. Tai viena puikiausių Lenkijoje karališkųjų rezidencijų, kurioje ypač mėgo reziduoti paskutinis Jogailaičių dinastijos atstovas Žygimantas Augustas. Dabar tai didžiulis muziejus, kurio žymiausias eksponatas – Jano Matejkos paveikslas „Liublino Unija“, o vertingiausias, verčiantis aiktelėti, objektas – Šv. Trejybės *koplyčia. Gotikinė šventovė, XIV a. pastatyta karaliaus Kazimiero Didžiojo rūpesčiu, išpuošta nesuskaičiuojama daugybe bizantiškų freskų. Tai vienas vertingiausių ir originaliausių viduramžių meno paminklų ne tik Lenkijoje, bet ir Europoje.
Ekskursija po senamiestį: Plac po Farze (parapijos bažnyčios aikštė) – ant fortifikuotos kalvos esančioje aikštėje saugomi Šventojo Arkangelo Mykolo bažnyčios griuvėsiai. Leidžiamės į Pilies aikštę. Joje lanku išsidėstę namai vadinami "Liublino akimi". Keliaudami senamiesčio gatvelėmis grožimės renesansiniu miestu (XVI a. į Liubliną iš Italijos atvyko daug mūrininkų ir jų statiniai įgavo net atskirą terminą – Liublino renesansas). Pamatysime Karališkojo tribunolo rūmus, Domininkonų bažnyčią, Lubomelskių šeimos namus - vieną geriausiai išsilaikiusių XVI a. pastatų; senamiestį juosiančią gynybinę sieną, Krokuvos ir Grodzka vartus. Įsikuriame viešbutyje. Trumpas poilsis. Pageidaujantiems siūloma *vakarienė viešbutyje. Naujųjų sutikimas Teatro aikštėje.  Naujųjų Metų šventė prasidės. 20:00 ir tęsis iki 1:00. Prasidės muzikinė kelionė nuo XIII a. dainų apie legendinį Liubliną iki hip-hopo, pasakojančio apie šiandienos Liublino gyvenimą. Susirinkusius linksmins dainininkai ir meno kolektyvai, muzika jungsis su vizualizacijomis ant didžiausio miesto ekrano – Kultūrų susitikimo centro fasado. Specialiai paruošti multimedijos šou, scenos pirotechnika, skirtingų kartų artistai, grojantys skirtingų žanrų muziką – visi rodys, pasakos, gros, dainuos apie savo miestą Liubliną. Šventinis fejerverkas! Nakvynė viešbutyje. (iki viešbučio pėstute1,8km).
 
2 diena
 
Pusryčiai. Vykstame į nedidelį, bet žavų miestelį Kazimiežą Dolny. Vyslos upės pakrantėje įsikūręs nedidelis miestelis garsėja senovine medine architektūra ir vadinamas „lenkų renesanso perlu“. Ši vieta nuo seno buvo rašytojų, artistų, dailininkų traukos centru. Nuo XIX a. pabaigos Kazimiež Dolny tapo menininkų vasaros kurortu. Apžiūrite Turgaus aikštę su išlikusiu mediniu šuliniu ir XIV a. bažnyčia. Ant kalvos puikuojasi pilies liekanos ir renesansinės grūdų saugyklos, menančios miesto klestėjimo laikus. Pasivaikščiosite po jaukų senamiestį, kurio architektūra turistus žavi romantiškais ir autentiškais pastatais.
Važiuodami Lietuvos link, stabtelime Balstogėje pasimėgauti vandens pramogomis. Pageidaujantys lankosi vandens *parke Tropikana, įsikūrusiame viešbutyje „Golebevskij“: dirbtinių bangų baseinas, sporto baseinas, du vandens kalneliai, hidromasažinės vonios: šarminė, magnio-kalcio, purvo; dvi saunos, garinė pirtis. Naktį grįžtame į Lietuvą.
 
 
Į kelionės kainą įskaičiuota
 
 • Kelionė autobusu.
 • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje dviviečiame –triviečiame kambaryje (priklausomai keliese vykstate).
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės organizavimas.
 
Į kelionės kainą neįskaičiuota
 
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • (*) Mokami objektai. Turistas moka pats už visus mokamus objektus ir muziejų gido paslaugas:
 • ☺ Liublino pilis ir Šv. Trejybės koplyčia – 30 PLN suaugusiam, 24 PLN vaikams iki 14 m. + 160 PLN dviejų muziejaus gidų paslaugos.
 • ☺ Vandens parkas Tropikana (2 val.) - – 35 PLN suaugusiam, 20 PLN vaikams iki 14 m.
 • Vakarienė viešbutyje – 19 Eur (užsakoma ir apmokama iš anksto iki 12 15 d.).
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 19 Eur.
Papildoma informacija
 
 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės.
 • Išvykimo laikai gali nežymiai keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama ne vėliau kaip 2-3d. iki išvykimo.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę.
 
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:90 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika