Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


NAUJIEJI METAI LIEPOJOJE

1 diena

 

Ryte išvykstame iš Lietuvos. Vykstame į vieną gražiausių Latvijos pajūrio kurortų Liepoją. Pakeliui porai valandų stabtelime Palangoje. Pasigrožime šventiškai išpuošta J. Basanavičiaus alėja, keliaujame iki Palangos tilto, įkvepiame gaiviai žiemiško jūros oro. Kavos – karšto vyno pertraukėlė.

Atvykstame į Liepoją. Pageidaujantiems pietūs restorane. Lankantis Liepojoje privalu paragauti “Liepājas menciņi” (liepojietiškai pagamintos menkės) – ypatingo patiekalo, kurio galima užsisakyti tik geriausiuose Liepojos restoranuose ir kavinėse. Niekur kitur šio patiekalo nerasite! „Menciņi” – tai bulvių, rūkytos menkės ir svogūnų troškinys, patiekiamas moliniame puodelyje. Šio patiekalo, pagaminto pagal seną Pietų Kuržemės receptą, aromatas priverčia jo paragauti kiekvieną miesto svečią (pietūs užsakomi iš anksto, perkant kelionę).

Įsikuriame viešbutyje „Kolumbs“****. Šis 2007 metais duris atvėręs viešbutis įsikūręs labai patogioje vietoje: iki jūros 11 min. kelio pėsčiomis, iki svarbiausių miesto objektų 10-20 min. kelio. Viešbutyje rasite patogumų, padėsiančių atsipalaiduoti, pailsėti: nemokamas belaidis internetas,  laisvalaikio centras su sauna, sūkurine vonia ir soliariumu, restoranas, baras, terasa ir biliardinė. Poilsio valandėlė.

Ekskursija – neskubrus pasivaikščiojimas po uostamiestį. Liepoja, tai muzikos miestas, kur galima rasti didžiausius būgnus ir grojantį medį. Įdomus sumanymas – Liepojos himno personažų alėja. Himne šis miestas vadinamas „vėjų miestu“, o himno personažai apsigyveno Kūrmajas prospekte. Tai bronzinės skulptūros, įprasminančios Liepojos himno žodžius. Zivjų gatvėje driekiasi Latvijos muzikantų garbės alėja, kurioje įrengtos 35 bronzinės plokštės su muzikantų delnų atspaudais, alėją puošia didžiausia Latvijoje gitaros skulptūra. Pamatysite Šv. Onos ir Šv. Trejybės bažnyčias, koncertų salę „Didysis gintaras“. Laisvas laikas. Dabar norintys galės apsukti ratą tramvajumi, kuris šventiniu stebuklų metu virsta šviesų tramvajumi ar pasivaikščioti 1800 m ilgio Šiauriniu molo promenada. Jei pavargote, pailsėti sugrįžite į viešbutį (iki Rožių aikštės, kur organizuojama Naujųjų šventė, tik 20 min. pėsčiomis).

Seniesiems metams jau užveriant savo duris, keliaujame į Liepojos centre plytinčią Rožių aikštę. Naujuosius metus pasitiksite būryje smagių žmonių, grojant populiarioms latvių muzikantų grupėms. Dvyliktą valandą dangų nušvies fejerverkai.

Nakvynė viešbutyje Kolumbus.

 

2 diena

 

Pusryčiai. Vykstame į unikalią vietą - prie paslaptingų Riežupės smėlio *urvų. Visas urvų labirintas – žmogaus rankų darbas. Du kilometrus susiraizgiusių urvų koridorius kasė trys žmonių kartos. Dabartinė jų savininkė - ketvirtos kartos paveldėtoja. Baltas ir švarus urvų smėlis buvo naudojamas stiklo gamybai ir gydymui - skaudančioms vietoms šildyti, nes jo sudėtyje yra daug jūros druskų. Leidžiamės į požemius. Aplankome Meilės salę: čia paliktos gėlės be vandens žydi net keletą mėnesių. Įneriame į Tikėjimo salę, kurioje apima keistas jausmas, nes atsiduriame urvų geopatogeninių zonų kryžkelėje. Pasiekiame Vilties salę, kurioje pasijuntame kupini energijos ir pasitikėjimo savimi!

Trumpam stabtelime Kuldygoje – tai Kuržemės sostinė, dažnai vadinama „Latvijos Venecija“, kurioje upeliai vingiuoja per kiemus, ir net miesto gatvėse galima sugauti upėtakių. Tai vienas iš gražiausių miestelių Latvijoje, kadaise buvęs Hanzos pirklių sąjungos klestintis miestas. Jame išlikęs jaukus senamiestis. Pamatysite seniausią Kuldygos ir viso Kuržemės regiono pastatą, menantį XVII a. Jame netgi išlikusios prie langų specialiai įrengtos lentynos, ant kurių sutemus būdavo statomi žibintai. Tais laikais kitokio gatvių apšvietimo miestelyje dar nebūdavo. Nuo Ventos upės skardžio atsiveria vaizdas į plačiausią Europos krioklį - Ventas Rumba. Krioklys yra žemas, tačiau jo plotis - net 249 m. Nuo seno tikėta, kad šio krioklio vanduo turėjo gydomųjų galių. Jei žiema bus „teisinga“ ir spaus šaltukas, pasigrožėsite užšalusio krioklio koralais. Greta per Ventos upę driekiasi ir senasis arkinis plytų tiltas, kuris yra vienas ilgiausių tokio tipo tiltų Europoje. Laisvas laikas. Pageidaujantiems siūlome papietauti kavinėje (pietūs užsakomi iš anksto, perkant kelionę).

Išvykstame Lietuvos link. Planuojamas grįžimo laikas: į Klaipėdą – apie 20:30 val., į Kauną – apie 24:00 val., į Vilnių – apie 1:30 val.

 
 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 
 • Kelionė autobusu.
 • Kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Kelionės organizavimas.
 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.

(*) Mokami objektai. Turistas moka pats:

☺ Riežupės smėlio urvai – 5 Eur susugusiam, 4 Eur mokiniams.

 • Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 35 Eur.
 • Pietūs Liepojoje – apie 12 Eur.
 • Pietūs Kuldygoje – apie 12 Eur.
 

Papildoma informacija

 

Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.

 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Į kelionę būtina pasiimti asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės)
 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a.
 • Išvykimas iš Klaipėdos: Degalinė „Statoil“ (Vilniaus pl. 1A, prie p.c. „Banginis“).
 • Išvykimo laikai gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:87 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS