Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Naujieji metai Jūrmaloje

Kelionės programa

Naujųjų metų sutikimas Rygoje, Dauguvos pakrantėje
! Nakvynė 4* viešbutyje Lielupe Hotel SPA & Conferences by Semarah (400m iki jūros)
! NEMOKAMAS įėjimas į viešbučio SPA (baseinas, pirtis)
! Jūrmalos "Līvu" vandens parkas arba vienintelė pasaulyje meno galeriją „Inner Light“

Keliaudami į Jūrmalą visų pirmą stabtelėsime Rygoje, kur aplankysime 1330 m. pastatytą Rygos pilį; pačią seniausią ir aukščiausią mieste – Šv. Petro bažnyčią, istoriniu bei geografiniu centru laikomą Duomo aikštę ir daugybę kitų objektų, išsidėsčiusių aperkšnijusiame vingiuotų gatvelių voratinklyje. Vakarop vyksime į Jūrmalą, kur norintieji galės pasivaikščioti įšalusiu pajūriu, o tie, kurie neįsivaizduoja Naujųjų be fejerverkų – įsilieti į šventiškai šurmuliuojančią minią ant Dauguvos upės kranto. Pirmąją 2019-ųjų dieną pasilepinsime „Livu“ – viename didžiausių vandens parkų Šiaurės Europoje.

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Latviją.  Atvykstame į Latvijos sostinę Rygą. Aplankome vieną žymiausių kosmetikos fabriko „Dzintars“ muziejų, kur pasinirsite į kvapų pasaulį. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Rygos senamiestį: Rygos pilis, statyta 1330 metais. Pilis buvo ne kartą nuniokota. Latvijai atgavus nepriklausomybę čia įkuriama Latvijos prezidento rezidencija. Domo katedra ir aikštė – istorinis ir geografinis miesto centras. Pati seniausia ir aukščiausia Rygoje Šv. Petro bažnyčia. Paminklas garsiesiems Bremeno muzikantams, iki šiolei pildantiems slapčiausius norus. Juodagalvių riterių rūmai, kurie laikomi pačiu puošniausiu pastatu Rygoje. Laisvės paminklas – latvių tautos laisvės ir vienybės simbolis. Laisvas laikas. Vykstame link viešbučio, esančio Jūrmaloje. Įsikuriame viešbutyje. Laisvas laikas, kurio metu  galite romantiškai pasivaikščioti  prie jūros. Vėlai vakare išvykstame į Rygą. Naujųjų metų sutikimas Rygoje, Dauguvos pakrantėje. Vidurnaktį dangų nušvies įspūdingi fejerverkai! Po sutikimo, grįžtame į viešbutį. Nakvynė SPA viešbutyje „Lielupė“ Jūrmaloje, kuris nutolęs tik 400 metrų nuo jūros. Viešbutyje nemokamai  galima pasinaudoti baseinu.

2 diena. Vėlyvi pusryčiai. Papusryčiavę vykstame į LIVU akvaparką. Jūrmalos "Līvu" vandens parkas yra vienas didžiausių vandens parkų Šiaurės Europoje. Tai puiki vieta pailsėti ir patirti nuotykių, skirta tiek vaikams, tiek suaugusiems. Parke yra skirtingomis spalvomis pažymėti vandens nusileidimo takeliai (du iš jų skirti ekstremalių pojūčių mėgėjams), „Tornado“, baseinai, zona vaikams. Parke taip pat rasite ir kitokių pramogų: saunos, pirtys, sūkurinės vonios, užkandinė. Nepageidaujantys eiti į vandens parką, galės pasivaikščioti Jūrmaloje ar aplankyti vienintelę pasaulyje meno galeriją „Inner Light“** (vidinė šviesa), kur paveikslai eksponuojami tamsoje – lėtai keičiantis šviesos stiprumui ir spalvai, paveikslai transformuojasi. Kelionė per Latviją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu.
1 nakvynė su pusryčiais SPA viešbutyje  LIELUPĖ.
Ekskursinė programa.
Kelionės vadovo paslaugos.
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS: Mokamiems objektams reikia turėti ~ 26 EUR

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  ekskursijų vadovas neveda.
Priemoka už vienvietį – 20 EUR

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:99 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS