Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


NAUJIEJI METAI IMPERATORIŠKOJE VIENOJE aplankant Vachau slėnio gražiausius miestelius

1 diena

 

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Trumpas sustojimas pasigrožėti šventiškai pasipuošusia Lenkijos sostine Varšuva. Pasivaikščiojimas nediduko Varšuvos senamiesčio gatvėmis: Karalių pilis, Šv. Jono katedra - svarbiausių Lenkijos istorijos įvykių liudininkė, kurios požemiuose ilsisi iškiliausių lenkų palaikai; Šv. Kryžiaus bažnyčia, kur palaidota F.Šopeno širdis; kiti miesto istoriniai paminklais. Nakvynė 4* viešbutyje Čekijoje.

 

2 diena

 

Pusryčiai. Vykstame romantiškuoju keliu palei Dunojų į vynais garsėjantį Vachau slėnį. Vynuogynais apaugęs slėnis dėl savo istorinės ir architektūrinės reikšmės yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Grožimės upės pakrantėje išsibarsčiusiomis mažomis vyndarių gyvenvietėmis, viduramžių pilimis, kalnais ir kalvomis, vešliai apaugusiomis vynuogynais ir abrikosų plantacijomis.

Atvykstame į vieną labiausiai turistų lankomų miestų slėnyje – Diurnšteiną. Aplankome 1410 m. įkurtą Augustiniečių *vienuolyną ir šio architektūrinio ansamblio perlą – Marijos Dangun Ėmimo barokinę *bažnyčią. Pasivaikščiojame po jaukų vienuolyno vidinį kiemą, autentiškas barokines vienuolyno patalpas, apžiūrėsite kriptas, Augustino parodą. Pamatysime išpuoštą *bažnyčią, iš kurios terasos atsiveria nuostabus Dunojaus ir jį supančių kalvotų vynuogynų vaizdas. Užkopiame į kalvą ir apžiūrime čia buvusios pilies liekanas. Pilyje kadaise buvo kalinamas garsiausias Anglijos karalius – Ričardas Liūtaširdis. Nuo pilies terasos atsiveria kerintis vaizdas – visas Vachau slėnis su mažais miesteliais, šlaitais besileidžiančiais vynuogynais ir abrikosų sodais. Laisvas laikas miestelyje puodeliui kavos ar vyno taurei (būtinai užsukite į vieną iš parduotuvėlių ir nusipirkite lauktuvėms nuostabaus abrikosų likerio).

Keletas kilometrų ir mes jau svečiuojamės gražiame viduramžiškame Austrijos miestelyje Špitz, įsikūrusiame Dunojaus pakrantėje, Tauzendaimerbergo kalno papėdėje. Kalno pavadinimas reiškia „tūkstančio kibirų kalnas“, nes viduramžiais būtent čia vynas buvo gaminamas tokiais kiekias. Apžiūrime miestelio įžymybes: vėlyvosios gotikos Šv. Mauricijaus bažnyčią su įmantriais skliautais ir meistro iš Kreimso sukurtu altoriumi  ir aukštai ant kalvos iškilusios Hinterhaus pilies griuvėsius. Pasivaikščiojate po miestelį. Laisvas laikas.

Vykstame į Austrijos sostinę ir Dunojaus metropoliją – Vieną. Tai imperatoriškos prabangos ir elegancijos miestas. Apžvalginę ekskursiją: susipažinsime su Šv. Stepono Katedra, Vienos opera, Rotušės aikšte, paminklais J. Štrausui ir V.A. Mocartui, Austrijos parlamentu, Šv. Karolio bažnyčia, Jugendo stiliaus pastatais, garsiausiais Vienos kavos namais ir restoranais.

Laisvas laikas šventei pasiruošusiame mieste. Neįmanoma įsivaizduoti naujametinės Vienos be visur skambančios muzikos, šokių sūkurio, pokylio dvasios. Kiekviena senamiesčio gatvė ir gatvelė papuošta didžiuliais sietynais, lempučių girliandomis, kiekvienoje skamba muzika ir savo meną pristato vis kita šokių mokykla. Sukdamas iš gatvės į gatvę tarytum patenki vis į kitą pokylių salę: sambos ritmai, ilgesingas tango, retro romantika, kantri muzikos džiugesys, svaiginantys valso garsai. Šoka visi!

Pačiame Vienos centre, Rotušės aikštėje, visomis spalvomis švyti didžiulė eglė, o aplink ją susispietęs pusšimtis iliuminuotų kioskelių: saldumynai, tradiciniai šventės užkandžiai, punšas su cinamonu ir maloniai nudeginantis glintveinas. Artėjant vidurnakčiui, vieniečiai ir miesto svečiai susirenka prie Austrijos didybės simbolio - Šv. Stepono katedros. Naujųjų metų pradžią skelbia  21 toną sveriantis bronzinis varpas „Pummerin“. Liejasi Johano Štrauso „Žydrojo Dunojaus“ melodija, po fejerverkų nušviestu dangumi užburiančiame valso sūkūryje sukasi poros...

Gerokai pasilinksminę, kupini šventiškų emocijų, grįžtame į viešbutį. Nakvynė 4* viešbutyje Čekijoje.

 

3 diena

 

Vėlyvi pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Paryčiais sugrįžtame į Lietuvą.

 
 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 
 • Kelionė autobusu.
 • 2 nakvynės su pusryčiais 4* viešbutyje www.vista-hotel.cz
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 
 • Mokami objektai (*) – 6 Eur suaugusiam, 3,5 Eur vaikams, studentams iki 26 m.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje(rekomenduotina turėti).
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 32 Eur.
 

Papildoma informacija

 
 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Alytaus (planuojama keletas autobusų).
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą. 
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:169 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika