Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Mažasis Baltijos kruizas

AKCIJA 3+1! Surask trijų draugų kompaniją ir pats keliauk nemokamai!

*3 asmenys moką bazinę kelionės kaina + 1 asmuo keliauja nemokamai. Kelionė privalo būti užsakoma visiems keliautojams vienu metu. Papildomos nuolaidos užsakymui, t.sk. ir nuolaida užsakant internetu,  nėra taikomos.

**Už papildomas paslaugas (maitinimą kelte,ekskursijas, medicininių išlaidų draudimą ir t.t) moka visi keliautojai.
Vietų skaičius ribotas!

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į Taliną. Pažintis su viduramžių ir Hanzos architektūros senamiesčiu : Tompea pilis ir Helmano bokštas,  Aleksandro Nevskio katedra, Rotušės aikštė, „Trumpoji koja“, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, Viru vartai, „Storosios Margaritos“ bokštas. Vakare kruiziniu laivu išplaukiame iš Talino į Stokholmą. Laive veikia kavinės, restoranai, parduotuvės, diskotekos.  Nakvynė laivo kajutėse.

2 diena. Atvykstame į Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po miestą, dar vadinamą „Šiaurės Venecija“: rotušė, kurioje kasmet, po Nobelio premijų įteikimo, vyksta banketai, Stokholmo simbolis – Karalių rūmai, Didžioji katedra, kurioje buvo karūnuojami šalies valdovai, Parlamentas, Riterių bažnyčia. Esant galimybei, aplankomas populiariausias Skandinavijoje karališko laivo „Vaza“* muziejus. Laisvas laikas. Vakare išplaukiame į Taliną. Laive veikia naktiniai klubai, restoranai, barai, sauna, vaikų žaidimų kambarys.  Nakvynė laivo kajutėse.

3 diena. Atvykstame į Taliną. Kelionė per Estiją. Vykstame į Tartu. Tai antras pagal dydį Estijos miestas, priklausęs Hanzos sąjungai,  šalies intelektualų ir kultūros centras, jame yra seniausias Estijos universitetas, įkurtas 1632m. švedų karaliaus Gustavo II Adolfo.  Pažintis su senamiesčiu: Universiteto pastatas ir paminklas jo įkūrėjui, miesto rotušė, senoji Tartu universiteto observatorija ant Toravere kalvos Domo katedros bokštas  ir griuvėsiai, Šv. Jono bažnyčia su terakotinėmis skulptūromis ir apžvalgos aikštele, Angelų ir velnių tiltai, „Tėvo ir sūnaus“ bei estų ir anglų rašytojų E.Vilde ir O.Wilde ir „Studentų bučinio“ skulptūros. Laisvas laikas. Kelionė per Estiją, Latviją. Vėlai vakare grįžtame į namus.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 2 nakvynės pasirinktose kelto kajutėse; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 10 EUR; maitinimas kelte (kainos – www.guliveriokeliones.lt); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

Kelionei pritaikius AKCIJĄ 3+1, papildomos nuolaidos netaikomos. pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; pasikeitus keltų linijų tvarkaraščiams,kelto išplaukimo ir atplaukimo vieta ir laikas gali keistis; kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės ir priemokų kainą, jeigu keltų kompanija keičia kainas;


Kelionės priemokos

Dveji pusryčiai kelte (suaugusiam) 22,00 €
Dveji pusryčiai kelte (vaikui nuo 12 iki 17m.) 14,00 €
Dveji pusryčiai kelte (vaikui nuo 6 iki 11m.) 10,00 €
Dvi vakarienės kelte (suaugusiam) 68,00 €
Dvi vakarienės kelte (vaikui nuo 12 iki 17 m.) 32,00 €
Dvi vakarienės kelte (vaikui nuo 6 iki 11 m.) 22,00 €

Papildomai pasirenkamos ekskursijos ir pramogos

Vasa muziejus Stokhome ( studentams su tarpt. pažymėjimu) 12,00 €
Vasa muziejus Stokhome ( suaugusiam) 14,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:132 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika