Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Maskva - Rusijos Aukso žiedas

1 diena.  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Rusiją. Nakvynė viešbutyje prie Sergijevo Pasado.

2 diena.  Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Sergijevo Pasadą – Rusijos ortodoksų bažnytinį centrą. Jos metu susipažinsite su istoriniu miesto centru, išgirsite pasakojimą apie architektūrinius paminklus, aplankysite parapijos bažnyčias ir pasivaikščiosite senamiesčio gatvelėmis. Ekskursija į Šventosios Trejybės Sergijevo vienuolyną* (Lavrą), kuriame saugomi unikalūs aukso ir sidabro religinio meno kūriniai, senovinės ikonos, auksu siuvinėti bažnytiniai drabužiai. Šventosios Trejybės soboras (1422 m.), kurio interjerą puošia Andrejaus Rubliovo ir jo amžininkų ikonos. Zakristija: unikalūs aukso ir sidabro meistrų darbai, turtingiausia Rusijoje senųjų siuvinių kolekcija (XIV - XVII a.). Laisvas laikas. Kelionė į Suzdalę – miestą muziejų, „turistų Meką”. Ekskursija po Suzdalės Kremlių – pačią seniausią miesto įžymybę, pradėtą statyti dar X a. Pamatysime Kristaus gimimo soborą ir cerkvę ( XII – XVI a.), vyskupų rūmus, pastatytus XV a., medinę Nikalojaus cerkvę, XVII a. Uspenskio cerkvę. Toliau aplankysime unikalią miesto šventovę - veikiantį  Spaso - Efimijevskio vienuolyną. Tai didingas XIV a. statinys, kurį sudaro galinga 1200 m ilgio tvirtovės siena su dvylika XVII a. bokštų, daugybė gyvenamųjų ir ūkinių pastatų. Pokrovskio moterų vienuolynas*– vienas iš gražiausių vienuolynų ansamblių Suzdalėje. Vienuolynas žinomas kaip vieta, į kurią buvo tremiamos žinomų rusų šeimų atstovės (Boriso Godunovo dukra Ksenija, Petro I-ojo žmona Jevdokija Lopuchina). Nakvynė viešbutyje prie Suzdalės.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame link Vladimiro. Ekskursija po Vladimirą – Senosios Rusijos sostinę. Miestas dar  vadinamas „Rusijos aukso žiedo vartais”. XII a. kunigaikštis Andrejus Bogoliubovas perkėlė sostinę iš Suzdalės į Vladimirą. XII a. amžiaus pradžioje statyti Aukso vartai, Uspenskio soboras* ir  Dmitrijaus soboras* yra įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Uspenskio soboro vidus yra dekoruotas žymaus dailininko Andrejaus Rubliovo freskomis. Laisvas laikas, kurio metu galima aplankyti krištolo ir lako miniatiūrų muziejų*. Vykstame į Maskvą.  Vakarinė ekskursija po sostinę su nuostabiai apšviestais pagrindiniais objektais: Vasilijaus Palaimintojo soboras, miesto panorama nuo Vorobvjovo kalnų, neseniai atstatytas Kristaus Gelbėtojo soboras, Novodevičje vienuolynas, Naujasis Arbatas, Tverės bulvaras, Teatro aikštė, Baltasis namas, Biznio centras su dangoraižiais, Bagrationo tiltas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Kremlių, aplankant vieną iš soborų-muziejų. Maskvos Kremlių  juosia mūro sienos su 20 bokštų, iš kurių svarbiausias yra Spaso, pastatytas XVII a. Kremliaus ansamblio centre – Soborų aikštė su penkiabokščiais kupoliniais soborais: XV a. Uspenijės soboras, kuriame buvo vainikuojami ir tuokiami Rusijos kunigaikščiai ir carai, laidojami metropolitai ir patriarchai, Apreiškimo soboras, XVI a. Arkangelo soboras.  Į kremliaus ansamblį įeina ir XV a. carų rūmai “Granovitaja palata”  bei Ivano Didžiojo varpinė, Kremliuje saugomi didieji rusų meno paminklai - “Varpų varpas” ir “Patrankų patranka”, prie šiaurinės sienos Raudonojoje aikštėje yra Lenino mauzoliejus, o prie vakarinės Aleksandro sode – Nežinomojo kareivio kapas. Po ekskursijos  laisvas laikas pasivaikščioti Arbate. Kelionė per Rusiją. Nakvynė viešbutyje .

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Rusiją, Latviją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Vykstant į šią kelionę reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 90 EUR; miesto mokestis; Rusijos viza; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto; vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas; Rusijos sienos kirtimas gali užtrukti kelias valandas. „Guliverio kelionės“ neatsako už pasienio tarnybų darbą.


Kelionės priemokos
Miesto mokestis (privaloma)7,00 €
Rusijos viza80,00 €
Vienvietis kambarys140,00 €

Papildomai pasirenkamos ekskursijos ir pramogos
Privalomas lankomų objektų paketas (suaugusiam) (privaloma)70,00 €
Privalomas lankomų objektų paketas (vaikui iki 15 m.) (privaloma)35,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 602) 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:328.41 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS