Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Maskva - Rusijos Aukso žiedas

1 diena.  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Rusiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena.  Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Sergijevo Pasadą – Rusijos ortodoksų bažnytinį centrą. Jos metu susipažinsite su istoriniu miesto centru, išgirsite pasakojimą apie architektūrinius paminklus, aplankysite parapijos bažnyčias ir pasivaikščiosite senamiesčio gatvelėmis. Ekskursija į Šventosios Trejybės Sergijevo vienuolyną* (Lavrą), kuriame saugomi unikalūs aukso ir sidabro religinio meno kūriniai, senovinės ikonos, auksu siuvinėti bažnytiniai drabužiai. Šventosios Trejybės soboras (1422m.), kurio interjerą puošia Andrejaus Rubliovo ir jo amžininkų ikonos. Zakristija: unikalūs aukso ir sidabro meistrų darbai, turtingiausia Rusijoje senųjų siuvinių kolekcija (XIV-XVIIa.). Laisvas laikas. Kelionė į Suzdalę – miestą muziejų, „turistų Meką”. Ekskursija po Suzdalės Kremlių – pačią seniausią miesto įžymybę, pradėtą statyti dar Xa. Pamatysime Kristaus gimimo soborą ir cerkvę ( XII-XVIa.), vyskupų rūmus, pastatytus XVa., medinę Nikalojaus cerkvę, XVIIa. Uspenskio cerkvę. Toliau aplankysime unikalią miesto šventovę- veikiantį  Spaso- Efimijevskio vienuolyną. Tai didingas XIVa. statinys, kurį sudaro galinga 1200 m ilgio tvirtovės siena su dvylika XVIIa. bokštų, daugybė gyvenamųjų ir ūkinių pastatų. Pokrovskio moterų vienuolynas*– vienas iš gražiausių vienuolynų ansamblių Suzdalėje. Vienuolynas žinomas kaip vieta, į kurią buvo tremiamos žinomų rusų šeimų atstovės (Boriso Godunovo dukra Ksenija, Petro I-ojo žmona Jevdokija Lopuchina). Vykstame į Bogoliubovą, kur aplankysime moterų vienuolyną ir Prieglobsčio prie Nerlės cerkvę, įtrauktą į UNESCO architektūrinių paminklų  paveldo sąrašą. Vykstame į Vladimirą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Vladimirą – Senosios Rusios sostinę. Miestas dar  vadinamas „Rusijos aukso žiedo vartais”. XIIa. kunigaikštis Andrejus Bogoliubovas perkėlė sostinę iš Suzdalės į Vladimirą. XIIa. amžiaus pradžioje statyti Aukso vartai, Uspenskio soboras* ir  Dmitrijaus soboras* yra įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Uspenskio soboro vidus yra dekoruotas žymaus dailininko Andrejaus Rubliovo freskomis. Laisvas laikas, kurio metu galima aplankyti krištolo ir lako miniatiūrų muziejų*. Vykstame į Maskvą.  Vakarinė ekskursija po sostinę su nuostabiai apšviestais pagrindiniais objektais: Vasilijaus Palaimintojo soboras, miesto panorama nuo Vorobvjovo kalnų, neseniai atstatytas Kristaus Gelbėtojo soboras, Novodevičje vienuolynas, Naujasis Arbatas,Tverės bulvaras, Teatro aikštė, Baltasis namas, Biznio centras su dangoraižiais, Bagrationo tiltas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Kremlių, aplankant vieną iš soborų-muziejų. Maskvos Kremlių  juosia mūro sienos su 20 bokštų, iš kurių svarbiausias yra Spaso, pastatytas XVIIa. Kremliaus ansamblio centre – Soborų aikštė su penkiabokščiais kupoliniais soborais: XVa. Uspenijės soboras, kuriame buvo vainikuojami ir tuokiami Rusijos kunigaikščiai ir carai, laidojami metropolitai ir patriarchai, Apreiškimo soboras, XVIa. Arkangelo soboras.  Į kremliaus ansamblį įeina ir XVa. carų rūmai “Granovitaja palata”  bei Ivano Didžiojo varpinė, Kremliuje saugomi didieji rusų meno paminklai - “Varpų varpas” ir “Patrankų patranka”, prie šiaurinės sienos Raudonojoje aikštėje yra Lenino mauzoliejus, o prie vakarinės Aleksandro sode – Nežinomojo kareivio kapas. Po ekskursijos  laisvas laikas pasivaikščioti Arbate. Kelionė per Rusiją. Nakvynė viešbutyje .

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Rusiją, Latviją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Vykstant į šią kelionę reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 90 EUR; miesto mokestis – 7 EUR; Rusijos viza – 75 EUR ; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu ( privalomas).


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas.


Kelionės priemokos
Miesto mokestis (privaloma)7,00 €
Rusijos viza75,00 €
Vienvietis kambarys140,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:314.1 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS