Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Liublinas – Lvovas – Luckas 3d.

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į Liubliną. Liublinas – vienas iš seniausių Lenkijos karaliaus Kazimiero Didžiojo statytų miestų. Lankysime Liublino *pilį (XIVa.), kuri buvo viena gražiausių karališkųjų rezidencijų Lenkijoje, pasigrožėsite čia eksponuojamu Jono Mateikos paveikslu „Liublino Unija“, apžiūrėsite gotikinę Jogailaičių epochos Šv.Trejybės koplyčią (XIVa.). Pasivaikščiosime po Liublino senamiestį, apžiūrėsime gynybinę sieną, Karališkojo tribunolo rūmus ir pagrindinę miesto aikštę, Šv.Stanislovo Dominikonų bažnyčią (XIVa.), Karališkuosius vartus, paminklą Liublino unijai Lietuvos aikštėje, Bernardinų bažnyčią, kurioje 1569m. buvo pasirašyta garsioji Liublino unija bei įkurta Lietuvos ir Lenkijos Abiejų Tautų respublika. Kelis amžius Liublinas buvo labai svarbus žydų kultūros centras, mieste ilgą laiką skambėjo tiek lenkų, tiek jidiš kalbos. Karo metais Liublino pilis buvo paversta kalėjimu, kuriame kalėjo žydų tautybės piliečiai, nesitaikstę su nacių reikalavimu viešoje vietoje nešioti ant viršutinių rūbų prisiūtą Dovydo žvaigždę. Apžiūrėsime vienintelę II-ojo pasaulinio karo metu nesunaikintą sinagogą – Chevra Nossima maldos namus.  Išvykimas į Ukrainą. Vėlai vakare atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė į Lvovą. Pažintis su didingu ant kalvų išsidėsčiusiu Ukrainos miestu – Lvovu. Jį 1256 m. įkūrė Volynės kunigaikščio Danilos sūnus Levas. Ekskursija pėsčiomis „Senasis Lvovas“, kurios metu susipažinsime su XIV – XXa. Lvovo architektūra: Šv.Petro ir Povilo jėzuitų *bažnyčia, turgaus aikšte ir ją supančiais pastatais, katedra, seniausia Lvove armėnų *bažnyčia, kurios interjere persipynę įvairūs architektūriniai stiliai, paminklai Ukrainos karaliui Danilai ir poetui A.Mickevičiui; baroko šedevras – Šv.Juro *katedra su Šv.Anufrijaus grota. Menų turgus „Vernisaž“. Laisvas laikas. Ekskursijos tęsinys: Laisvės ir Ševčenkos prospektai, Operos rūmai. Pagal galimybę – Lvovo žymių žmonių panteonas Ličiakovskių kapinės: unikalūs XVIII – XXa. paminklai, istorinė lenkų sukilėlių laidojimo vieta... Bernardinų vienuolynas, Parako bokštas, Domininkonų bažnyčia ir vienuolynas. Miesto ir apylinkių panorama nuo Aukštutinės pilies. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Išvykimas į Lucką – vieną seniausių Ukrainos miestų, Voluinės sostinę (LDK Vytauto sprendimu nuo 1427m.). Pažintis su miestu: apžiūrėsime *Lucko pilį, kuri dar vadinama čia rezidavusio ir mūrinę pilį pastačiusio Gedimino sūnaus Liubarto vardu; tai Vytauto pagrindinė pilis Voluinėje, joje vyko Lucko suvažiavimas (1429m.), kuriame buvo priimtas sprendimas dėl Vytauto karūnavimo. Iš Lucko Vytautas Didysis valdė Lietuvą, čia buvo ir Sapiegų rezidencija. Apžiūrėsime Šv.Petro ir Povilo bažnyčią, Pokrovo cerkvę, Šv.Trejybės bažnyčią, miesto gynybinės sistemos fragmentus. Išvykimas iš Lucko. Kelionė per Ukrainą, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1600 km.


Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Kelionė autobusu,
 • 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 • Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI ~ 35 EUR.
 • Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
  tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
  el.p.: eglesil@svite.lt

  Informacija

  Kelionės trukmė: 2 d.

  Kelionės datos:


  Kaina nuo:139 €
  PAKLAUSIMAS


  Privatumo politika
   
  UŽSISAKYTI NAUJIENAS