Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje – Jūrmala - Ryga - J.Štrauso baletas „Žydrasis Dunojus“

1 diena


Ryte išvykstame iš Lietuvos. Vykstame į Jelgavą. Trumpa ekskursija: Jelgavos rūmai, projektuoti B. Rastrelio, Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedra, Jelgavos senamiestis, Šv. Trejybės bažnyčios *bokštas.

Dabar visų laukia įspūdingas reginys – LEDO SKULPTŪRŲ ٭FESTIVALIS. Kasmet besibaigiant žiemai Jelgava virsta ledo meno meka. Šiemet tarptautinis festivalis organizuojamas jau 22-ąjį kartą. Įprastai kasmet net 32 profesionalūs skulptoriai iš daugiau nei 10 skirtingų pasaulio šalių Pašto saloje, Janio Čakstės bulvare ir Hercogo Jakobo aikštėje pristato spindinčius meno kūrinius, kuriems sukurti būna panaudota 50 tonų ledo. Festivalio tema „Superherojai“. Kiekvienas menininkas sukurs savo stebuklą: kai kam tai graži aktorė, sustingus šokio judesyje, kai kam – vaikystės filmų herojai, bet visus kūrinius jungia beribė žmogaus fantazija. Lankytojų dar laukia ledo baras „Koskenkorva“, ledo kalneliai (detalesnė festivalio programa bus pateikta kelionės atmintinėje).

Vykstame į Jūrmalą. Pasivaikštome pagrindine kurorto gatve, pasisveikiname su rūsčia gaiva alsuojančia jūra. Apsigyvename viešbutyje „Baltic Beach“*****, įsikūrusiame ant jūros kranto, Jūrmalos centrinė gatvė Jomas vos už 200 metrų. Viešbučio svečiai gali naudotis belaidžiu internetu, pašildyto jūros vandens vidaus baseinu, sauna, fitneso centru. Už papildomą mokestį galima atsipalaiduoti vandens relaksacijos zonoje  „ The Garden“: burbulinė vonia, gerų įspūdžių dušas su gamtos garsų simfonija; ledo fonatas, baseinas su povandeniniu masažu ir kaskadomis; Kneipo baseinas su kontrastingais vandens takeliais; gintarinė pirtis su citrusų aromatu (dekoruota trimis natūralaus gintaro kolonomis); miško medžio pirtis su židiniu; hamamas su eukaliptų aromatu (kiekvienam lankytojui skiriamas muilo kokteilis ir spec. pirštinė); Rasul pirtis (paremta senoviniu arabų valymosi ritualu: užtepant mineralų praturtintą molį ant kūno - išvalomas žmogaus organizmas ir atgaivinama oda, o vaistažolių aromatai atpalaiduoja kūną ir jausmus).

Visuose kambariuose yra palydovinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, seifai, o daugumoje – atskiri balkonai arba terasos, iš kurių atsiveria Baltijos jūros, parko arba miesto vaizdai. Vonios kambariuose rasite plaukų džiovintuvus ir nemokamus higienos reikmenis. Poilsis. Vandens ir saunos malonumai.

2 diena


Pusryčiai – gausus švediškas stalas - patiekiami restorane „Perle“, pro kurio langus atsiveria Baltijos jūros panorama. Apie 10:30 val. išvykstame į Rygą.

12:00 val. lankomės Latvijos operos ir baleto teatre ir grožimės Johano Štrauso baletu „Žydrasis Dunojus“. Valsų karaliaus Johano Štrauso nuostabi muzika įkvėpė sukurti romantišką baletą, pasakojantį apie pasirinkimą tarp meilės ir scenos, svajonių ir realybės. Pirmą kartą „Žydrasis Dunojus“ Rygos operos ir baleto teatre buvo pastatytas 1957 m.

Leidžiamės į apžvalginę ekskursiją: „Senosios Rygos dvasia“. Pamatysite Rygos pilį, puikų viduramžių architektūros pavyzdį - “Trijų brolių” namus; Domo katedrą ir vienuolyno kompleksą, Rotušės aikštę, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčią, Laisvės paminklą, “namą su katinu”.

Laisvas laikas. Pageidaujantiems siūlome apsilankyti Mados muziejaus kavinėje ir dalyvauti likerių degustacijoje*. Mados muziejaus kavinė – ne mažiau intriguojantis muziejaus tęsinys. Čia viskas pašvęsta.. šokiams.  Nieko keisto, nes kavinė ir muziejus įsikūrę istoriniame name, kuriame jau XX a. pradžioje buvo įsikūrusi pirmoji Rygoje šokių mokykla. Kavinėje viskas byloja apie šokius ir muziką: senos fotografijos, knygų apie šokių teoriją iliustracijos, romantiškos 20-30-ųjų metų mados suknelės, nedidelėse vitrinose – senoviniai aksesuarai ir puošmenos. Istorijos tema atsispindi ir kavinės meniu: galite paragauti ne tik Rygos klasikos – pyragaitį „Vencriga“, Rygos balzamo, bet ir sužinoti jų istoriją. Dalyvaujame istorinių likerių *degustacijoje „Gėrimas – legenda“. Skanausite penkių rūšių likerį „Mandarine Napoleon“, „Grand Marnier Cordon Rouge“, „Chartreuse“, „Frangelico“, „Amaretto“ ir išgirsite šių gėrimų sukūrimo legendas-istorijas.

Apie 19:00 val. išvykstame Lietuvos link. Planuojamas grįžimo laikas: į Panevėžį – apie 21:00 val., į Kauną – apie 22:30 val., į Vilnių – apie 24:00 val.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 1 nakvynė su pusryčiais 5* viešbutyje Jūrmaloje.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Bilietas į spektaklį Latvijos nacionaliniame operos teatre.
 • Ekskursinė programa.
 • Kuro mokestis.
 • Kelionės organizavimas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
  (*) - mokami objektai. Turistas moka pats:
 • Ledo skulptūrų festivalį ~ 8€ suaugusiam, ~4 € moksleiviams, studentams, senjorams, ~12 € (šeimos bilietas: 2 suaugę + 2 vaikai/1suaugęs+3vaikai)
 • Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto (kainos bus tikslinamos)
 • Pageidaujantiems:
 • Šv. Trejybės bažnyčios bokštas – 1 Eur.
 • Likerių degustacija „Gėrimas-legenda“ – 6,5 Eur. Dėl dalyvavimo likerių degustacijoje prašome informuoti užsakant kelionę.
 • Vandens relaksacijos zona „The Gardens“ (2 val.)– 43 Eur suaugusiems, 10 Eur vaikams iki 12 m. (galima apsilankyti 02 09 d. nuo 18:30 val. „The Gardens“ vietų skaičius ribotas, todėl rekomenduojame užsisakyti vietas iki 02 01 d.).
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 40 EurPapildoma informacija


 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3d. iki išvykimo el.paštu.
 • Bilietų į ledo skulptūrų festivalį kainos tikslinamos prieš kelionę 2020 m.
 • Apgyvendinimo galimybė triviečiame kambaryje pagal atskirą paklausimą.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 602) 04224
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:125 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS