Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


RYGA - LEDO SKULPTŪRŲ FESTIVALIS JELGAVOJE

Modernus automobilių muziejus Rygoje -  Jelgavos ledo skulptūrų festivalis

2020 m. vasario 8 d. 

  

Ryte išvykimas iš Lietuvos (iš Vilniaus, iš Kauno, iš Panevėžio). Kelionė per Latviją. 

Atvykus į Rygą apsilankome neseiniai atnaujintame automobilių muziejuje*, kur pamatysime didžiausią ir įvairiausią Baltijoje senųjų motorinių transporto priemonių kolekciją, kurią sudaro prabangių tarybinės vadovybės automobiliai, dėmesio verti lenktyniniai automobiliai bei įspūdinga specialios, krovininės ir karinės technikos kolekcija. Taip pat čia pamatysite - seniausio pasaulyje patentuoto automobilio Benz Patent Motorwagen repliką. Muziejaus ekspozicija sukurta kaip pasakojimas apie unikalias motorines transporto priemones, garsias asmenybes ir garsiausius automobilių pasaulio įvykius.

Trumpa apžvalginė ekskursija po Rygos senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, "Trijų brolių" namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas - "Juodagalvių" gildijos namai, Šv.Petro bažnyčia, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, "namas su katinu", senamiesčio gatvelių labirintai.

Kelionę tęsiame į Žiemgalos (Latvija) sostinę – Jelgavą. Trumpa vakarinė pažintis su Jelgavos centru: Švč. Trejybės bažnyčia, šv. Simono ir šv. Anos ortodoksų katedra, primenanti Rusijos imperatorienės Anos Ivanovnos valdymo laikotarpį, senojo miesto fragmentai.

Atvykstame į žymųjį ledo skulptūrų festivalį* Baltijos šalyse, kuris organizuojamas jau 20-tą kartą. Festivalio metu skulptoriai iš įvairių pasaulio šalių kurs skulptūras tema - „KINAS“. Parke bus demonstruojama 50 įspūdingų ledo skulptūrų, kurias sukurs 30 į šį festivalį pakviestų menininkų iš viso Pasaulio.  Dalyvausime ledo skulptūrų festivalio renginiuose, galimybė fotografuotis prie skulptūrų ir kitų ledo objektų, apsilankyti ledo bare ir pasigrožėti fejerverkais.

Kelionės kaina:  Užsiregistravusiems iki sausio 27 d. Kaina vietoj 35 Eur TIK 28 Eur !

Į kelionės kainą įskaičiuota: autobusas, gidas-kelionės vadovas, ekskursinė programa.

Papildomos išlaidos:

  • Rygos automobilių muziejus – 10 EUR /suaugusiems; 5 EUR / vaikams; 

  • Ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje – 5 EUR /suaugusiam; 3 Eur / mokiniams, studentams, senjorams; 10 Eur (šeimos bilietas: 2 suaugę+2 vaikai); vaikams iki 7 m. – nemokamai.

*pageidaujat agentūroje galima užsisakyti medicininių išlaidų draudimą užsienyje.

Reikalingi dokumentai:

Lietuvos Respublikos pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojančios ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.

Objektų lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 602) 04224
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 1 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:28 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS