Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Kroatija


Kelionės maršrutas:

Lietuva - Gracas - Starigrad Paklenica - Kornati nacionalinis parkas - Zadaras - Splitas - Trogiras - Krkos upės kriokliai- Plitvicos ežerų nacionalinis parkas - Lietuva

Visos nakvynės viešbučiuose !

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Pakeliui - sustojimas Štirijos provincijos sostinėje Grace. Ekskursija po senamiestį, aplankant Varpinę, Bokšto aikštę, barokinį mauzoliejų, gotikinę katedrą ir miesto aikštę, apsuptą siaurų viduramžių namų. Kelionė per Slovėniją, Kroatiją. Vakare atvykstame į Starigrad Paklenica - kurortą prie Adrijos jūros. Nakvynė.

3 diena Ryte išvykstame į Paklenica nacionalinį parką* - pietinę Kroatijos Velebito kalnų dalį, pavadintą pasaulio biosferos rezervuaru ir garsėjantį augmenijos bei gyvūnijos įvairove. Kalnų takeliais, grožėdamiesi nepakartojamais vaizdais, eisime iki Ramici vietovės, kurioje anksčiau gyveno žmonės. Grįžtame į Starigrad Paklenica. Laisva popietė kurorte prie jūros. Nakvynė.

4 diena Laisvas laikas poilsiui prie jūros.

Pageidaujantiems siūlome:

Dienos išvyką* į gražiausią Kroatijos miestą-tvirtovę Dubrovniką, kurio senamiestis apjuostas įspūdinga gynybine siena*, nuo kurios atsiveria nepakartojama miesto panorama. Ekskursija po UNESCO saugomą senamiestį: Placos gatvė, Onufrijaus šaltinis, Rolando kolona, gynybinės sienos ir fortai, bažnyčios, miesto aikštės ir kt. (Minimalus keliautojų skaičius - 20 asmenų).

Dėmesio! Vykstantiems į Dubrovniką reikalingas ne mažiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas (kertame Bosniją ir Hercegoviną).

5 diena Ryte išvykstame į Splitą. Ekskursijos po miestą metu, Jus sužavės puikiai išlikęs 1700 m. senumo  Romos imperatoriaus Diokletiano rūmų kompleksas*, Jupiterio šventyklos griuvėsiai, Katedra*, senamiestis ir kiti architektūros paminklai. Laisvu laiku - nepamirštamas atokvėpis vienoje iš šalia garsiųjų rūmų prigludusių kavinių. Trogiras - viduramžių „miestas-muziejus", vadinamas „Venecijos miniatiūra", įsikūręs  salelėje, kuri su sausuma yra sujungta tiltuku. Į UNESCO įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais bei kultūriniais paminklais: Rotuše, Dalmatijos meno viršūne - Šv. Lauryno katedra, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynu, gotikiniais Čipiko rūmais, renesansiniais Žemyno vartais. Vykstame į nuostabų Krka upės krioklių* parką. Tai vienas iš Kroatijos nacionalinių parkų, pasižymintis unikaliu kraštovaizdžiu ir įspūdingais upės kriokliais. Krka upė teka kalkakmenio tarpekliais, savo kelyje įveikdama daugybę kliūčių: krioklių, kaskadų ir slenksčių. Esant galimybei, maudynės kriokliuose. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenica. Nakvynė.

6 diena Išvykstame į ekskursiją laivu į Kornati salų nacionalinį parką* - Adrijos  jūros perlą. Tai didžiausias salynas Adrijos jūroje, kuriame - 147 salos, salelės ir uolos. Išvykos metu ne tik grožėsimės nepakartojamais salyno vaizdais, bet ir vaišinsimės nacionaliniais Kroatijos gėrimais bei kepta žuvimi. Vykstame į vieną seniausių Kroatijos miestų - Zadarą, kuris garsus IX šimtmečio bizantijos architektūros Šv. Donato bažnyčia, išlikusiais romėnų forumo griuvėsiais, penkių šulinių aikšte ir kt. Taip pat galėsite pasiklausyti vienintelių pasaulyje jūros vargonų. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenica. Nakvynė.

7 diena Anksti ryte išvykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką*, kurio miškais apaugusiame slėnyje tyvuliuoja 16 didelių ir daug mažų krištolo skaidrumo ežerų, kuriuos jungia gausybė vandens krioklių. Nepakartojama gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Kelionė per Slovėniją, Austriją. Vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

8 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Nuolaidos:

Išankstinio pirkimo nuolaida - 3 %
10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui - 99 %
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui - 80 %
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui - 65 %
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui - 50 %
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui - 35 %
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui - 25 %
Keliaujantiems ketvirtą kartą ir daugiau kartų - 10 %
Keliaujantiems trečią kartą - 7 %
Keliaujantiems antrą kartą - 5 %
Vaikams nuo 12 m. ir studentams - 5 %
Senjorams (vyresniems nei 65 m.) - 10 %
Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja "Specialiems" bei "Paskutinės minutės" pasiūlymams !

Į kelionės kainą įskaičiuota:

apartamentuose Kroatijoje gali būti bendri patogumai 2 kambariams; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda; išvykimas ir grįžimas galimi

kelionė patogiu autobusu; 5 nakvynės Kroatijoje privačiame sektoriuje arba 3* viešbutyje ALAN; 2 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose kelionės metu; kelionės vadovo paslaugos; programoje nurodyta ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

(*)-bilietai į mokamus objektus ir vietinių gidų (Zadare, Splite, Triogire) paslaugos ~ 130 EUR; Kurorto rinkliava suaugusiam 17 Lt, vaikams nuo 12 iki 18 m. - 14 Lt, vaikams iki 12 m. - nemokamai. medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

apartamentuose Kroatijoje gali būti bendri patogumai 2 kambariams; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda; išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio arba Šiaulių, Klaipėdos*, Alytaus arba Marijampolės (*yra papildomų sąlygų). turistai privalo turėti: kalnams pritaikytą patogią avalynę, skraistę nuo lietaus, maudymosi kostiumėlius, rankšluosčius.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:254.15 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS