Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Koperniko mokslo centras Varšuvoje


 • 1 diena

  Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstate į Varšuvą.Ekskursijos metu apžiūrėsite Turgaus aikštę, supamą turtingų miestelėnų ir pirklių namų; Karalių pilį, gotikinę Šv. Jono katedrą. Keliaujate Karališkuoju keliu (Trakt Krolewski), grožitės buvusių turtuolių namais bei rūmais; šio kelio puošmena - Šv. Onos bažnyčia. Gal prabanga spinduliuojantis rokoko stiliaus bažnyčios interjeras, o gal ir tikėjimas, kad šioje bažnyčioje susituokusiųjų laukia laimingas gyvenimas, traukia jaunuosius čia prisiekti amžiną meilę. Greta Šv. Onos bažnyčios išlikę kadaise buvusio Bernardinų vienuolyno griuvėsiai. Laisvas laikas, skirtas papietauti, ramiai prisėsti puodeliui kavos ar tiesiog savarankiškai pasivaikščioti miesto gatvėmis.

  Lankomės viename moderniausių Europoje technologijų muziejuje "Koperniko mokslo centras". Čia nėra jokių gidų ar popierinių bukletų. Prie kiekvieno eksponato pateikta instrukcija. Pažinti jį privalėsite patys, liesdami, klausydamiesi, ragaudami, matydami... Bilietas - magnetinė kortelė, kuri muziejuje tampa jūsų atminties kortele. Prie eksperimentų esantys skaitytuvai įrašo kiekvieno jūsų bandymo duomenis, nuotraukas, kitą informaciją, o vėliau išsiunčia į jūsų elektroninį paštą. Grįžęs gali gauti savo atvaizdą po paties padarytos virtualios plastinės operacijos. Gali sužinoti, kokia tavo reakcija, rankų jėga. Tamsioji ekspozicija pristato šviesos ypatybes ir leidžia patirti įvairias optines iliuzijas. Civilizacijos ištakų ekspozicijoje galėsite pastatyti tiltą pagal Leonardo da Vinči projektą, tapti archeologais, kasinėjimams naudojančius robotus arba daugiau sužinoti apie energijos šaltinius. Muziejuje svajonės tampa realybe. Nemokėję groti - grosite, galėsite dalyvauti virtualiame orkestre... Verta bus atsidurti kambaryje, kuris yra žemės drebėjimo zonoje, tapti skęstančio laivo kapitonu, arba pakilti virš žemės ant skraidančio kilimo...

  Video apie : Koperniko mokslo centrą

  Neriate į Kalėdinių mugių sūkurį! Tai šventė jūsų akims, ausims, uoslei, skrandžiui ir pragaras – piniginei. Senojoje Turgaus aikštėje šiemet bus suręsti 55 mediniai nameliai ir kiekviename iš jų slypės gražios arba skanios kalėdinės dovanos. Galėsite įsigyti Lenkijos tautodailininkų darbų: gintaro papuošalų, eglutės žaisliukų ir girliandų, tekinto medžio dekoracijų, pūsto stiklo ir veltinio dirbinių, o ką jau kalbėti apie puošnias pirštines, kojines, kepures, natūralios vilnos ir odos drabužius... Originali lenkiška tradicinė prekė – žąsų arba ančių kiaušiniai, marginti Kristaus gimimo scena ar kitais Kalėdų vaizdais. Varšuvos mugėje šiemet dalyvaus ne tik lenkų prekybininkai, atvyks svečių ir iš kitų Europos miestų, sutiksite ir mūsiškių lietuvaičių. Mugė kvepės ne tik lenkiškom bandelėm ir karštu alumi, bet ir vokiškom dešrelėm, glintveinu, lietuviškais cepelinais... Kalėdinės mugės Varšuvoje – tai tikra miesto puošmena ir puiki žiemos pramoga.Sužinoję, pamatę, pasilinksminę išvykstate Lietuvos link. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Bilietas į Koperniko mokslo centrą.
 • Kuro mokestis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.

Papildoma informacija

 • Išvykimas iš Vilniaus.
 • Išvykimas iš Kauno.
 • Išvykimas iš Marijampolės.
 • Išvykimo laikai gali keistis, priklausomai nuo miesto iš kurio išvyksta autobusas.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. prieš kelionę el. paštu.
 • Objektų skaičius ir jų lankymo tvarka gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 1 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:36 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS