Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Klasikinė Italija


1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

2 diena Pusryčiai. Atvykstame į imperatoriška prabanga ir elegancija garsėjančią Austrijos sostinę Vieną. Apžvalginės ekskursijos metu apsilankysime miesto simboliu vadinamoje Šv. Stepono katedroje – vienoje didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių. Pasivaikščiosime Hofburge – didžiulę teritoriją miesto centre užimančių imperatorių rūmų teritorijoje. Pamatysime ir Vienos rotušę, garsiąją Vienos operą, Nacionalinį teatrą bei paminklą žymiausiai imperatorei Marijai Terezei, pastatytą aikštėje tarp identiškų Gamtos istorijos ir Meno istorijos muziejų. Nakvynė viešbutyje prie Paduvos.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Pizą, buvusį galingą, nepriklausomą jūrų uostą prie Ligūrijos jūros. Apžiūrėsime vieną gražiausių architektūros kompleksų pasaulyje - Stebuklų aikštės ansamblį. Pageidaujantys - galės aplankyti romaninio stiliaus katedrą* ir garsųjį Pizos bokštą*. Išvykstame į renesanso kultūros lopšį – Florenciją, kurioje gimė garsus italų poetas Dantė ir ryškų pėdsaką paliko Mediči šeima. Miesto transportu* vykstame į Florencijos centrą, pažintis su miestu: gotikinė Santa Maria del Fiore katedra su šalia esančia Džoto projektuota varpine*, Sinjorijos aikštė, Senasis tiltas, garsėjantis auksakalių dirbtuvėmis. Laisvas laikas, kurio metu norintys galės apsilankyti Šv. Lauryno bažnyčioje* ar Mediči koplyčioje*. Nakvynė viešbutyje prie Romos.

4 diena Pusryčiai. Miesto transportu* vykstame į „amžinąjį miestą“ Romą. Ekskursija, kurios metu aplankysime vieną svarbiausių romėnų architektūros bei inžinerijos pavyzdžių - Romos Koliziejų*, dar vadinamą Flavijų amfiteatru, renginių metu galėjusį sutalpinti iki 70000 žiūrovų. Taip pat aplankysime Kapitolijaus kalvą, ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui, Junonai ir Minervai ir Trajano koloną, vaizduojančią imperatoriaus Trajano kovas su Dakija. Apžiūrėsime Venecijos aikštę, Trevi aikštę su garsiausiu Romos fontanu, barokinę Navonos aikštę su „Keturių upių“ fontanu ir Ispanijos aikštę su šalia esančiais žymiais Ispaniškais laipteliais. Laisvas laikas. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

5 diena Pusryčiai. Miesto transportu* vykstame į mažiausią pasaulio valstybę Vatikaną, kur apžiūrėsime didžiausia ir puošniausia katalikų bažnyčia pasaulyje laikomą Šv. Petro baziliką, pakilsime į 132 metrų aukščio bazilikos kupolą*, iš kurio atsiveria nuostabi panorama. Apsilankymas Vatikano muziejuje*: Siksto koplyčia su garsiosiomis Mikelandželo freskomis, kurioje renkamas popiežius, Rafaelio darbais išpuošti popiežiaus Julijaus II apartamentai, Žemėlapių ir Kandeliabrų galerijos, spiraliniai Bramantės laiptai, Grigaliaus Egipto ir etruskų muziejai bei gausybė galerijų, kuriose eksponuojami Leonardo da Vinčio, Džoto, Ticiano, Mikelandželo ir kitų garsių menininkų darbai. Po pietų išvykstame link Venecijos. Nakvynė viešbutyje prie Paduvos.

6 diena Pusryčiai. Vykstame į Veneciją. Atvykus, plaukiame laivu* iki Šv. Morkaus aikštės. Aplankysime Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką* su auksiniu altoriumi ir arklių galerija*, Dožų rūmus, Rialto tiltą, nuo kurio atsiveria puikūs Didžiojo kanalo vaizdai ir Atodūsių tiltą, kuris buvo pastatytas, kad iš Dožų rūmų būtų galima patekti į kalėjimą. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio varpinę*, pasivaikščioti siauromis gatvelėmis, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias ar paplaukioti gondolomis* Venecijos kanalais. Vykstame į Čekiją. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

7 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, keltas į Veneciją, vietinių gidų paslaugos, viešojo transporto bilietai ~ 120 EUR; (**) - Apsilankymas Vatikano muziejuje (vietinis gidas + ausinės) ~32 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. Vatikano muziejaus bilietus būtina užsisakyti iš anksto agentūroje, prieš išvykstant į kelionę. Neužsisakius bilietų iš anksto, turistai bilietus perka savarankiškai bendroje eilėje.


Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.) 15,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.) 15,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.) 24,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.) 6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.) 6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.) 5,00 €
Miestų mokestis (privaloma) 9,00 €
Vienvietis kambarys 90,00 €

Papildomai pasirenkamos ekskursijos ir pramogos

Vatikano muziejus ir Siksto koplyčia (suaugusiam) 32,00 €
Vatikano muziejus ir Siksto koplyčia (vaikams iki 18 m. ir studentams iki 25 m. su pažymėjimu) 24,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 7 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:359.1 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS