Kerintys Šiaurės Italijos ežerai ir miesteliai

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš  Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Insbruką, kalnais apsuptą Tirolio žemės sostinę, įsikūrusią Ino upės slėnyje. Kiekvieną keliautoją žavi snieguotų Alpių fone įsikūręs spalvingas senamiestis, kurio gatvelėse su arkadomis kvepia kava ir štrudeliu. Insbrukas iš kitų Austrijos miestų išsiskiria namais, kurie išpuošti daugybe erkerių. Pats įspūdingiausias tokio tipo namas ir Insbruko simbolis yra „Auksinis stogelis“, kurį puošia 2657 varinės paauksuotos čerpės. Jis buvo padovanotas Šv. Romos imperatoriui Maksimiljanui I vestuvių su Bianca Marija Sforca proga. Ekskursijos metu pamatysite Šv. Jokūbo katedrą, Imperatoriškuosius rūmus, Triumfo arką. Laisvu laiku galėsite aplankyti Svarovskio kristalų įmonės parduotuvę. Tęsiame kelionę per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame prie didžiausio Italijoje ežero – Gardos, kur ribojasi trys Italijos regionai: Trentinas – Pietų Tirolis, Lombardija ir Venetas. Šiaurinę ežero dalį supa aukšti kalnai, kurių papėdėje įsikūrę daugybė mažų miestelių. Keliaujame į vieną gražiausių Gardos ežero miestelių - Limone sul Garda. Visas šio miestelio gyvenimas vienaip ar kitaip susijęs su citrinomis ir iš jų pagamintais produktais. Čia išvysite citrinmedžius, namus dekoruotus citrinomis, turėsite galimybę paragauti žymiojo citrinų likerio. Vykstame pasigrožėti tarp aukštų uolų esančiu Varone kriokliu*, krentančiu iš beveik 100 m aukščio. Tęsiame kelionę ir vykstame į Bardolino regioną, kur švelnus Gardos ežero klimatas sudaro puikias sąlygas augti tipiškiems Viduržemio jūros regiono augalams: alyvuogėms, kiparisams, laurams ir vynuogynams. Apsilankysime šeimos valdomoje alyvuogių aliejaus spaudykloje*, kurioje susipažinsite su alyvuogių aliejaus istorija ir gamyba prie Gardos ežero, senoviniais alyvmedžiais, jų ypatybėmis. Vėliau galėsite padegustuoti kelių rūšių alyvuogių aliejaus. Šalia esančioje parduotuvėje galėsite įsigyti Bardolino regione pagaminto alyvuogių aliejaus, vyno, vietinio saliamio, alyvuogių pastos ir kt. Vykstame į  nuostabaus grožio miestelį Sirmionę, įsikūrusį pietinėje Gardos ežero dalyje esančiame pusiasalyje.  Miestelis garsėja ištaigingomis priemiesčio vilomis bei žavi gausybe siaurų gatvelių bei skverų. Sirmionės akcentas – žavi viduramžių pilis** bei antikinis miesto muziejus. Laisvas laikas poilsiui prie ežero, rekomenduojame paragauti fantastiško skonio ledų ir pasivaikščioti ežero pakrante. Pageidaujantieji kateriais** galės paplaukioti ežere, besigrožėdami įspūdingomis garsenybių vilomis. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame prie giliausio ir trečio pagal dydį ežero Italijoje - Komo. Jo pakrantėse, kalnų apsuptyje, įsikūrę daugybė gražių miestelių su dailiomis vilomis, bažnyčiomis ir namais. Prabangias vilas prie Komo ežero yra įsigiję nemažai pasaulinio masto garsenybių, pavyzdžiui aktoriai George Clooney ir Robert Pattison ir kiti. Laivu* plaukiame į gražiausią ir idiliškiausią Komo ežero miestelį – Bellagio. Miestelis įsikūręs trijų Komo ežero atšakų susikirtimo vietoje, todėl vaizdai čia nepakartojami, matosi kiekvienas ežero kampelis, o La Punta promenada tituluojama viena fotogeniškiausių vietų visame regione. Bellagio gausu restoranų, žavių kavinių, mažų parduotuvėlių. Laisvas laikas. Laivu* plaukiame link Varenos, pakeliui grožėdamiesi nepakartojamo grožio Komo ežero vaizdais. Atvykstame į ant kalno šlaito pakibusią Vareną. Tai laiko beveik nepaliestas ežero perlas, žavintis siauromis laiptuotomis gatvelėmis, spalvinga architektūra bei romantišku kraštovaizdžiu. Pasivaikščiosime žavia Riva Grande promenada, apžiūrėsime XIV a. šv. Jurgio bažnyčią, išvysite ant kalno viršūnės stūksančią Vezio pilį. Apsilankysime įspūdingoje Monastero viloje*, kadaise čia buvo vienuolynas, vėliau tapęs patricijų rezidencija. Viloje yra nuostabus terasinis botanikos sodas, dėl palankaus klimato čia auga augalai iš viso pasaulio bei kiekvieną sezoną stebina savo spalvomis ir kvapais. Net 14 pilnai įrengtų Monastero vilos kambarių leidžia nusikelti į praeitį bei pasigrožėti įvairiais stiliais, prabangiais baldais ir dekoracijomis. Plaukiame atgal į Komo miestą. Trumpa pažintis su pasaulio garsenybių pamėgtu Komo miestu. Čia įsikūręs vienas žinomiausių viešbučių visame pasaulyje - Villa d’Este, kuriame apsistodavo operos legenda Maria Callas, dainininkai Frankas Sinatra ar Elizabeth Taylor. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame prie antrojo pagal dydį Italijoje Madžorės ežero. Atvykstame į kurortinį Strezos miestelį, žavintį išskirtinio grožio architektūra bei dekoratyviniais sodais. Laivu* plaukiame į vos už 400 metrų nuo kranto įsikūrusius Isolla Bella salos rūmus*, kur susipina menas, istorija ir kraštovaizdis. Beveik visą salos plotą užima prabangūs rūmai ir itališko stiliaus retų augalų parkas su galybe terasų, fontanų ir skulptūrų bei įspūdingas kriauklės formos amfiteatras su jį supančiais kabančiais sodais. Šiuose rūmuose kadaise buvo apsistoję žymūs rašytojai: F. Dostojevskis, E. Hemingvėjus, T. Manas ir kt. Apžiūrėsime barokinio stiliaus rūmus bei juos supančius parkus, pasigėrėsime atsiveriančiais kvapą gniaužiančiais vaizdais. Keliaujame į antrą pagal dydį Italijos miestą Milaną, tituluojamą aukštosios mados sostine. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime didingą penkianavę katedrą, kuri yra viena gražiausių Italijoje. Nenuostabu, juk katedra statyta ištisus penkis šimtmečius bei iki šiol išlaikiusi pirminį projekto stilių. Esant galimybei galėsite pakilti į katedros terasą** ir iš arti apžiūrėti šventyklą puošiančias skulptūras bei pasigrožėti Milano panorama. Taip pat apžiūrėsime Karališkąją Viktoro Emanuelio II galeriją, Operos šventovę La Scala, kuri yra didžiausias Italijoje ir bene garsiausias pasaulyje operos teatras. Grožėsimės itin prabangia Sforcų pilimi, pastatyta XIV a. Viskoci pilies vietoje. Architektūrinį ansamblį sudaro rūmai, juosiami sienos su kampiniais bokšteliais, pagrindiniai vartai ir vidaus kiemeliai. Laisvas laikas. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Išvykstame link Vokietijos, važiuodami grožėsimės Lugano ežero pakrante, pasakiškais Šveicarijos Alpių vaizdais. Kelionė per Šveicariją, Austriją. Atvykstame prie Bodeno ežero, skalaujančio trijų vokiškai kalbančių valstybių: Šveicarijos, Austrijos ir Vokietijos pakrantes. Aplankome Vokietijoje įsikūrusį Lindau miestelį, iš kurio matosi Austrijos ir Šveicarijos pakrantės. Pasivaikščiosime Lindau saloje, garsėjančioje uosto vartais, kurių vienoje pusėje stovi švyturys, o kitą saugo įspūdingas 6 m aukščio Bavarijos liūtas. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime ežero saloje įsikūrusį Lindau senamiestį, kuriame gausu gotikos, renesanso ir baroko stilių pastatų: šv. Petro bažnyčią, katedrą, Maksimiliano gatvę, rotušę, spalvingąjį Vagių bokštą, viduramžiškus pirklių namus. Laisvas laikas pietums. Kelionė per Vokietiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 104 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos; miestų mokestis; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; visos kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti, arba įsigyti maisto.


Kelionės priemokos
Miestų mokestis (privaloma)12,00 €
Vienvietis kambarys140,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 7 d.

Kelionės datos:

2023-06-28

2023-07-19

2023-08-23

2023-09-16


Kaina nuo:616.55 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika