Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Kelionė į Ukrainą. Poilsis Karpatų kalnuose 5d.

1 diena

 

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Ukrainą. Vėlai vakare atvykimas į Karpatų kalnų kurortą. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena

 

Pusryčiai. Išvykimas į vieną didžiausių Užkarpatės kalnų kurortų – Bukovelį, vakarietišką oazę Ukrainoje. Pasikėlimas keltuvu į Bukovelio kalno viršūnę (1127m), iš kur atsiveria užburianti kalnų ir slėnio panorama. Pasivaikščiojimas po kalnus. Nusileidus nuo kalno pažintis su Bukovelio kurortu. 12m aukščio krioklio „Guk“ apžiūrėjimas. Po pietų išvykimas į Jeremčios kurortą – vadinamą „Karpatų perlu“. Vienas nuostabiausių Karpatų kampelių, įsikūręs 525-560 m aukštyje, Pruto upės slėnyje. Eksursija po Jeremčią: medinės architektūros šedevras – Jono Krikštytojo cerkvė, statyta 1663m,  didžiausias Karpatuose suvenyrų turgelis, kuriame galima susipažinti su guculų liaudies menu, medinės architektūros šedevras restoranas „Guculščina“. Vakarą pageidaujantys galės praleisti tradiciniame restorane – "Koliboje", skambant guculiškai muzikai, su dainomis ir šokiais, ragaujant nacionalinių patiekalų. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena

 

Pusryčiai. Žygis pėsčiomis Pruto upės slėniu, kur šniokščia vienas vandeningiausių „Proboi“ krioklių. Užburiantis didžiojo krioklio grožis. Kopimas iki „Makovicos“ viršūnės (984 m), nuo kurios galima pamatyti ir aukščiausias Karpatų viršūnes Goverlą (2061m), Petrosą (2020m). Svaiginanti kalnų panorama. Esant galimybei piemenų trobelės lankymas. Sūrio „brinzos“ ir žolelių arbatos ragavimas. Kelionės pėsčiomis tęsinys prie gamtos paminklo – Dovbušo uolų. Dovbušas – ukrainiečių Robinas Hudas (1700 – 1745m.), Karpatų kalnuose subūręs kovotojų už laisvę būrį. Keliaujama apžvalgos taku tarp uolų pirštų, siaurais praėjimais, tarpekliais, besigrožint prieš 70 milijonų metų sukurtais gamtos tvariniais. Dovbušo uolos, tai lyg gamtos sukurta akmeninė tvirtovė su atskiromis skirtingos paskirties uolomis. Kai kuriose, kadaise gyveno vienuoliai.  Grįžimas į kurortą. Nakvynė viešbutyje.

 

4 diena

 

Pusryčiai. Išvykimas į Užkarpatę. Vaizdingu kalnų keliu kylama į Jablunickij (931m) perėją. Iš čia atsiveria vaizdai į aukščiausias Karpatų viršūnes: Goverlą, Petrosą. Vaizdingu Tysos upės slėniu atvykstama į Užkarpatės miestą – Mukačevą, kur ant vulkaninės kilmės kalvos stovi galinga, labai gerai išlikusi Palanoko mūrinė pilis. Jos statytojas yra Lietuvos kunigaikštis, LDK Gedimino anūkas Teodoras Karijotaitis. Pilies apžiūrėjimas. Užkarpatė visada garsėjo savo vynais ir sūriais. Vykstama į unikalius, į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktus, ir nuo 1557 m. veikiančius, turkų belaisvių, kalne iškirstus 4,5 km ilgio vyno brandinimo rūsius. Vietinių rūšių vynų ir brinzos sūrio degustacija. Išvykimas į Lvovą. Nakvynė viešbutyje.

 

5 diena

 

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

 

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama  ~ 2200 km.


Įskaičiuota į kelionės kainą

  • Kelionė autobusu,
  • 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 35 EUR.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 4 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:215 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS