Kelionė į Prancūziją. Luaros slėnio pilys 9d.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Išvykimas į istorinį Saksonijos lopšį – Meiseno miestą, išsidėsčiusį žaviame Elbės upės slėnyje, garsų gaminiais iš porceliano. *Porceliano dirbtuvių lankymas. Ši gamykla veikia ir gamina labai aukštos kokybės porcelianą jau daugiau nei 300 metų. Čia pamatysite puikius porceliano dirbinius, stebėsite porceliano meistrų darbą. Pažintis su 1000 metų amžiaus Meiseno centru: vėlyvosios gotikos stiliaus miesto širdis – *Albrechtsburgo pilis. Ji lyg atskiras miestelis, pasislėpęs modernaus miesto viduryje. Užlipus į pilies kalną atrodo, kad laiku nukeliauta į Xa., kada ir buvo pastatyta ši pilis. Didinga miesto katedra, rotušė, Elbės upės krantinė. Grupės pageidavimu „Alaus sodo“ *lankymas. Didžiuliame balkone įsikūrusi aludė kviečia romantiškai pasimėgauti vokišku alumi žvelgiant į Meiseno panoramą. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė į Reimsą – Šampanės provincijos sostinę. Didžiausia Prancūzijoje Dievo motinos katedra, menanti Prancūzijos karalių karūnavimo laikus. Garsieji Šampanės vyno rūsiai (esant galimybei, šampano *degustavimas). Išvykimas iš Reimso į Paryžių. Ekskursija autobusu: Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos Opera. Lankysite didžiausią pasaulyje meno muziejų – Luvrą, kuriame eksponuojamos neįkainojamos meno vertybės: Leonardo da Vinčio „Mona Liza“, Graikijoje rasta „Milo Venera“ ir kt. Kelionė į Defansą. Pravažiuosite Santarvės aikštę, elegantiškiausią Paryžiaus gatvę – Eliziejaus laukus, Šarlio de Golio aikštę su Triumfo arka. Atvykimas į Defansą. Tai prancūziškoji Amerika, pribloškianti įspūdingų formų stiklo ir plieno konstrukcijomis. Impozantiškiausias statinys Naujoji arka – „Defanso galva“. Didinga Paryžiaus panorama nuo Eifelio bokšto. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Ekskursija pėsčiomis po Monmartrą. Siauros, žavios gatvelės, maži, jaukūs skvereliai – tai buvęs bohemiškasis Paryžiaus rajonas, Tertro aikštė – Monmartro menininkų Meka. Kalvos viršūnėje iškilusi Šventosios Širdies bazilika. Kliši bulvaras. Mulen Ružas. Laisvas laikas Monmartre. Ekskursija po istorinį miesto centrą: Site sala – Paryžiaus Dievo Motinos katedra, Teisingumo rūmai; Rotušė. Bobiuro rajone esantis Ž.Pompidu meno ir kultūros centras, garsioji Rivoli gatvė. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti Invalidų rūmų ansamblį su Armijos muziejumi ir Napoleono kapu, besižavintiems O.Rodeno kūryba, Birono rūmuose įsikūrusį O.Rodeno muziejų. Romantiškas plaukimas laivu Senos upe. Vakarą siūlome praleisti Lotynų kvartale. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Išvykimas į karališkąjį Luaros slėnį. Luara – ilgiausia Prancūzijos upė. Dėl gausybės pilių, statytų XV-XVIIIa., ir ramaus gyvenimo būdo derlingi šios upės slėniai vadinami „Prancūzijos sodu“. *Šamboro pilis – didingiausias Renesanso stiliaus šedevras, viena gražiausių pilių pasaulyje, karaliaus Pranciškaus I medžioklės rezidencija. Manoma, kad šios pilies darbų įkvėpėjas buvo Leonardo da Vinči. *Šenonso – „damų pilis“, kurioje gyveno karalienės ir karaliaus favoritės. Ši pilis dažnai vadinama pilimi – tiltu, kabančiu ant vandens. Aplankomi nuostabūs pilies sodai. Ambuaz – grandiozinė pilis-tvirtovė. Pilies koplyčioje palaidotas Renesanso epochos genijus Leonardas da Vinči. Aplankomas prie pilies prigludęs Ambuaz miestelis, kuriame tebegyva senoji bretonų dvasia. Esant galimybei vyno rūsio lankymas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Tęsite kelionę Luaros slėniu. *Vilandri pilis – vėliausias Renesanso statinys Luaros slėnyje, garsėjantis didinga sodų, gėlynų ir daržų kompozicine darna, jų ornamentikos ir minties paslaptingumu. Kelionė link Atlanto vandenyno. Atvykimas į Sen Malo – korsarų miestą-tvirtovę su galingomis sienomis, bastionais, masyviais pastatais. Pasivaikščiojimas ant gynybinės sienos Atlanto pakrantėje, nuo kurios atsiveria vaizdas į iš vandens kyšančias uolas, fortus, salas. Čia būna patys efektingiausi potvyniai ir atoslūgiai. Laisvas laikas, kurio metu pakrantės restoranėliuose galėsite paragauti jūros gėrybių bei išsimaudyti Atlanto vandenyne (sezono metu). Išvykimas link Mon Sen Mišelio. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Atvykimas į Vakarų pasaulio stebuklą – Mon Sen Mišelio vienuolyną, XIIIa. pastatytą ant uolos. Tai gotikinės architektūros šedevras, neregėto grožio tvirtovė jūroje, traukianti piligrimus ir turistus iš viso pasaulio. Prie vienuolyno taip pat labai ryškūs vandenyno potvyniai ir atoslūgiai. Išvykimas į Etretatą. Pakeliui Pere Megloire – kalvadoso gamyklos lankymas. Kalvadosas – Normandijos simbolis, jos saulė – būtent taip jį vadina prancūzai. Pažintis su sidro ir kalvadoso gamybos istorija ir, be abejonės, kalvadoso ir sidro *degustacija. Atvykimas į Etretatą, kuriame ilsėjosi Gi De Mopasanas ir Arsenas Liupenas. ‚‚Jei norėčiau savo draugui pirmą kartą parodyti jūrą, pasirinkčiau Etretat‘‘ – taip apie šią vietą yra pasakęs vienas prancūzų rašytojas. Kelionė prie įspūdingų Etretato uolų, įbridusių gilyn į Atlantą. Vienas įdomiausių šio vietovės reginių – „Falaise d‘Aval“ uola, savo forma primenanti dramblio, įmerkusio straublį į vandenyną, figūra. Laisvas laikas Etretato miestelyje. Čia, mažose užeigėlėse, galėsite pasivaišinti bretoniškais blyneliais, plonais kaip nėriniai; jūros gėrybėmis – moliuskais, austrėmis, krevetėmis, žuvimi. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

8 diena

Pusryčiai. Atvykimas į Antverpeną – Rubenso gimtąjį miestą. Pažintis su Antverpenu, kurį puošia XVI – XVIIa. architektūros paminklai: Rubenso namas - muziejus, Šv. Mergelės Marijos katedra, kurioje puikuojasi keli Rubenso darbai, puošni Šv. Jokūbo bažnyčia, kurioje palaidotas Rubensas, pagrindinė Antverpeno – Meir gatvė; Didžioji aikštė su Brabo fontanu, renesansine Rotuše su gildijų pastatais, primenančiais apie Antverpeno prekybos aukso amžių. Išvykimas iš Antverpeno. Kelionė per Belgiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

9 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 5400 km.


Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Kelionė autobusu,
 • 8 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų stvarkymas.

 • Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus.
 • Papildoma vieta autobuse nuo 140 Eur.
 • riemoka už vienvietį kambarį nuo 220 EUR.
 • MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 150 EUR.
 • Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
  tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
  el.p.: info@svite.lt

  Informacija

  Kelionės trukmė: 8 d.

  Kelionės datos:

  2019-09-07


  Kaina nuo:599 €
  PAKLAUSIMAS


  Privatumo politika
   
  UŽSISAKYTI NAUJIENAS