Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Kelionė HEIDĖS PARKAS – PYRO GAMES 2017


 • 1 diena

  Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Naujos pažintys, viktorinos, konkursai... Vėlai vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

 • 2 diena

  Pusryčiai. Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai jų atrakcionai: didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis

  120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį;

  „Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas"; „Aštuonkojis“ – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Naujausias parko atrakcionas - „Transilvanijos“ šalyje išaugęs „Demonų skrydis“ taip pat skirtas tik stiprių nervų žmonėms! Važiuojam išbandyti!

  18:00 val. parko vartai užsidaro, bet gyvenimas parke nenutrūksta. Džiaugsmo šventė tęsiasi – rugpjūčio 19 d. Heide parke vyksta pirotechnikos profesionalų varžybos: „*PYRO GAMES 2017 - DUELL DER FEUERWERKER”. Tai įspūdingas fejerverkų, lazerių, raketų, šviesų ir muzikos šou (http://pyrogames.de/19-08-2017-soltau-heide-park-resort/)!

  Theodor W. Adorn taikliai pasakė: "Fejerverkai yra puiki meno forma, nes vaizdas, pasiekęs Alphaaukščiausią tobulumą, gyvuoja tik akimirką; staiga išnyksta ir vėl kuriamas naujas paveikslas “. Būtent tai  rugpjūčio 19 d. Heidės parke pademonstruos keturi geriausi Vokietijos pirotechnikai.

  Laukiant fejerverkų dvikovos, žiūrovus linksmins gyvos muzikos atlikėjai (tarp jų ir „Stamping Feet“  vaikinai iš Berlyno), muš būgnai ir gaus gongai. Po komandos "3, 2​​, 1 - ugnis!" prasidės pirmoji  dalis įspūdingo, kvapą gniaužančio šou. Ugnies kamuoliai, fejerverkų fontanai, žybančių šviesų gėlės ir žvaigždės  užburs naktinį dangų. Vidury programos  pasirodys lazerių šou artistas Jurgenas Matkowitz ir unikalios choreografijos pagalba pavers dangų šviesų ir lazerinių spindulių jūra.  Ir vėl tęsis kova dėl  Pyro-Čempiono taurės.

  Ypatingas pasiūlymas šeimoms: vaikai iki 12 metų į šventę „Pyro Games 2017“ bus įleidžiami nemokamai.

  Vidurnaktį išvykstate Lietuvos link. Naktis autobuse.

   

 • 3 diena

  Pavakary grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu.
 • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje.
 • Lydinčio grupės vadovo paslaugos.
 • Ekskursinė ir animacinė programa autobuse.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Mokami objektai. Turistas moka pats už visus (*) pažymėtus objektus:
 • Heidės parkas – 23,50 EUR suaugusiems, 20 EUR vaikams 3-17 m.
 • Pyro Games 2017 – nuo 17 EUR suaugusiems, 15 EUR vaikams 13-17 m., vaikams iki 12 m. – nemokamai, šeimos bilietas (2 suaugę+2 vaikai 13-17 m.) – 52 EUR.
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 20 Eur.

Papildoma informacija

 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali nežymiai kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

KELIONĖS PROGRAMA PDF >>>

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:119 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS