Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


KALĖDINIŲ LAUKTUVIŲ Į GARDINĄ

1 diena


Anksti ryte  išvykstame iš Lietuvos, važiuojame pro Raigardo pasienio postą. Sutvarkome pasienio formalumus ir keliaujame toliau.  Vykstame į vieną seniausių  Baltarusijos miestų - Gardiną, buvusį  Vytauto Didžiojo miestą, Stepono Batoro nuolatinę rezidenciją. Ekskursiją po  šį miestą-muziejų: Senoji pilis – didžiojo Lietuvos kunigaikščio Vytauto ir Lenkijos karaliaus bei Lietuvos kunigaikščio Stepono Batoro buvusi rezidencija. Šalia įsikūrusi ir Naujoji pilis – karaliaus Augusto III rezidencija. Ši pilis dar vadinama Karališkąja pilimi. 1726 m. pastatytame atskirame pastate posėdžiaudavo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Ponų Taryba, rinkdavosi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Abiejų Tautų Respublikos seimai, veikė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Iždo komisija, Lietuvos Vyriausiasis Tribunolas. Ekskursijos metu pamatysime ir Gaisrinės bokštą, kur kiekvieną dieną 12:00 val. trimituoja trimitininkas, bei  seniausią akmeninę *choralinę sinagogą Europoje, pastatytą italų architekto S. Guči.

Aplankome Šv. Boriso ir Glebo (Koložos) cerkvę.  Tai vienas seniausių sakralinės architekturos paminklų dabartinėje Baltarusijos ir buvusioje LDK teritorijoje, datuojamas XII a. Apžiūrime ir Šv. Pranciškaus Ksavjero (Jėzuitų) bažnyčią  - vėlyvojo brandžiojo baroko sakralinės architektūros paminklą. Ji savo dydžiu, architektūra ir reikšme prilygsta kitoms dviem svarbiausioms jėzuitų bažnyčioms LDK – Krokuvos ir Vilniaus. Interjeras dekoruotas 12 barokinių altorių ansambliu. Įspūdingiausias – vėlyvojo baroko didysis altorius, kurio aukštis – 21 m. Bažnyčios interjerą puošia ir keturiolikos freskų ciklas su scenomis iš šv. Pranciškaus Ksavero gyvenimo.

Laisvas laikas. Pageidaujančius įsigyti kalėdinių lauktuvių ar rimtesnių pirkinių, organizuotai nuvežame į firmines batų, stiklo ir krištolo parduotuves. Sustojame prie prekybos centro „Neman“. Čia galima puikiai apsipirkti, o pakilus liftu į viršutinį aukštą, ramiai papietauti savitarnos restorane. Jei nepageidaujate lankytis parduotuvėse, laisvu laiku pasivaikštote buvusia Rotušės aikšte (dab. Sovetskaja): Muravjovo namas, vaistinė-muziejus, Žilibero parkas.

Vykdami namų link, turistams pageidaujant, galime užsukti į prekybos centrą „Old City“. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
 • Vietinio gido paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Sveikatos draudimas kelionės metu (PRIVALOMAS turėti su savimi kelionės metu). Draudime būtinai turi būti parašyta, kad vykstate į Baltarusiją.
 • Bevizis leidimas į Baltarusiją – 5 Eur/asm. (PRIVALOMAS visiems keliautojams)
 • Mokami objektai (*). Turistas moka pats:
 • Choralinė sinagoga – 1 Eur.


Papildoma informacija


 • Keliaujantiems į Gardiną reikalingas PASAS (asmens tapatybės kortelė negalioja!).
 • Pasas galiojantis ne trumpiau negu 3 mėn. po kelionės pabaigos.
 • Ne vėliau kaip 5 darbo dienos iki kelionės pradžios privaloma atsiųsti paso kopiją.
 • Išvykimas iš Kauno,Vilniaus, Alytaus.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Muziejuose, bažnyčiose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją. Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 602) 04224
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 1 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:27 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS