Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


KALĖDINĖS MUGĖS VARŠUVOJE – KOPERNIKO MOKSLO CENTRAS

1 diena


Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstate į Varšuvą.
Apžvalginė ekskursija pėsčiomis: Karalių rūmai, paminklas karaliui Žygimantui III Vazai, Turgaus aikštė; supamą turtingų miestelėnų ir pirklių namų; Šv. Jono krikštytojo katedra, Undinėlės paminklas, gynybiniai senamiesčio įtvirtinimai, Barbakanas. Vienas žinomiausių senamiestyje kelių – Karališkasis traktas, kuriuo einant atsiveria vaizdas į puikiausius architektūros paminklus: Prezidentūrą, Universitetą, Mokslų akademiją. Šio kelio puošmena – Šv. Onos bažnyčia. Gal prabanga spinduliuojantis rokoko stiliaus bažnyčios interjeras, o gal ir tikėjimas, kad šioje bažnyčioje susituokusiųjų laukia laimingas gyvenimas, traukia jaunuosius čia prisiekti amžiną meilę.

Lankotės viename moderniausių Europoje technologijų muziejuje “Koperniko mokslo centras“.Čia nėra jokių gidų ar popierinių bukletų. Prie kiekvieno eksponato pateikta instrukcija. Pažinti jį privalėsite patys, liesdami, klausydamiesi, ragaudami, matydami... Bilietas – magnetinė kortelė, kuri muziejuje tampa jūsų atminties kortele. Prie eksperimentų esantys skaitytuvai įrašo kiekvieno jūsų bandymo duomenis, nuotraukas, kitą informaciją, o vėliau išsiunčia į jūsų elektroninį paštą.Čia jūsų laukia skirtingos tematikos parodos: „Žmogus ir aplinka“, „Šviesos zona“, „Judėjimas“,„Re:Generacija“, „Buzzz!”, „Civilizacijos šaknys“, „Robotų“ bei „Aukštosios įtampos“ teatrai. Šis mokslo centras – tai interaktyvus muziejus, jame įdomiai ir žaismingai pateikiami įvairių mokslo sričių išradimai ir technologijos – nuo rato ir garo variklio iki interneto ir modernių laboratoriniųprietaisų, supažindinama su žmogaus fiziologijos ir neuromokslų. Žaisdami interaktyvius žaidimus galėsite įsijausti į archeologų vaidmenį ir skaityti įrašus ant senovės civilizacijų statinių liekanų, į pasaulį pažvelgti gyvatės akimis, tapti virtualaus orkestro nariais, „groti“ įvairiausiais instrumentais: pagal širdies ritmą mušančiais būgnais ar arfa su lazerio spinduliuotės stygomis. Apčiuopsite, kas vyksta žmogaus smegenyse, kai jis įsimyli, liūdi, klausosi muzikos ar priima sprendimus. Pamatysite kaip atrodo virusai ir bakterijos, pasiklausysite ir pasimokysite įvairiausių pasaulio kalbų, įsitikinsite optinių iliuzijų įtaigumu, „išgyvensite“ Žemės drebėjimą ir išbandysite fakyro lovą... Muziejuje svajonės tampa realybe. Nemokėję groti – grosite, tapsite skęstančio laivo kapitonu arba pakilsite virš žemės ant skraidančio kilimo...

Neriate į Kalėdinių mugių sūkurį! Tai šventė jūsų akims, ausims, uoslei, skrandžiui ir pragaras – piniginei. Senojoje Turgaus aikštėje šiemet bus suręsti 55 mediniai nameliai ir kiekviename iš jų slypės gražios arba skanios kalėdinės dovanos. Galėsite įsigyti Lenkijos tautodailininkų darbų: gintaro papuošalų, eglutės žaisliukų ir girliandų, tekinto medžio dekoracijų, pūsto stiklo ir veltinio dirbinių, o ką jau kalbėti apie puošnias pirštines, kojines, kepures, natūralios vilnos ir odos drabužius... Originali lenkiška tradicinė prekė – žąsų arba ančių kiaušiniai, marginti Kristaus gimimo scena ar kitais Kalėdų vaizdais. Varšuvos mugėje šiemet dalyvaus ne tik lenkų prekybininkai, atvyks svečių ir iš kitų Europos miestų, sutiksite ir mūsiškių lietuvaičių. Mugė kvepės ne tik lenkiškom bandelėm ir karštu alumi, bet ir vokiškom dešrelėm, glintveinu, lietuviškais cepelinais... Kalėdinės mugės Varšuvoje – tai tikra miesto puošmena ir puiki žiemos pramoga.

Tamsai apgaubus miestą, vykstate į prašmatnius barokinius Vilanovo rūmus. Rūmų durys jau užvertos, bet rūmus supantys itališko stiliaus sodai švyti visom kalėdinėm spalvom. Tūkstančiai švytinčių diodų pakartoja gėlių ir sodinukų formas, trykštančius fontanus, žibintus. Sodai virsta stebuklingu pasakų pasauliu, o ant Vilanovo rūmų fasado sušvinta 3D vaizdo kartografiniai žemėlapiai. Grožimės „Šviečiančiais Vilanovo rūmų sodais“*. Vykstate į viešbutį. Nakvynė.

2 diena


Pusryčiai. Lankomės Karalių rūmuose*. XIV a. Mazovijos kunigaikščių pastatyta medinė tvirtovė tapo karališkoji rezidencija, kai karalius Žygimantas III Vaza 1569 m. nusprendė Lenkijos sostinę iš Krokuvos perkelti į Varšuvą. Nuo to laiko, beveik 250 metų, pilis išliko kaip monarchų rezidencija ir Lenkijos parlamentas. Dabar muziejuje eksponuojami rytietiški kilimai, baldai ir šviestuvai. Eksponuojamos Lenkijos nacionalinio banko monetos ir banknotai, išleisti po 1945 m., bei medaliai, susiję su Lenkija. Karališkoji pilis yra nuolatinių ir laikinų parodų centras.
Išvykstame Lietuvos link. Pakeliui stabtelime prekybos centre, kur galėsite papietauti arba nusipirkti lauktuvių artimiesiems.
Važiuodami Lietuvos link, stabtelime Balstogėje pasimėgauti vandens pramogomis vandens *parke Tropikana (įsikūrusiame viešbutyje „Golebevskij“): dirbtinių bangų baseinas, sporto baseinas, du vandens kalneliai, hidromasažinės vonios: šarminė, magnio-kalcio, purvo; dvi saunos, garinė pirtis.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 1 nakvynė su pusryčiais turistinės kategorijos viešbutyje dviviečiame, triviečiame kambaryje.
 • Koperniko mokslo centro bilietas.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Kuro mokestis.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Mokami objektai (*). Turistas moka pats:
 • ☺Karalių rūmai (pageidaujantiems) – 25 PLN suaugusiajam, vaikams iki 16m. -1 PLN.(nurodyta grupinės kainos).Audiogidas* – 10 PLN
 • ☺Vilanovo rūmų sodai - 20 PLN suaugusiajam, 10 PLN-vaikams iki 17m, nemokamai - vaikams iki 7 m.
 • ☺Įėjimas į Kalėdų mugę Turgaus aikštėje – 4 PLN.
 • Vandens parkas „Tropikana“ – 35 PLN suaugusiam, 20 PLN vaikams iki 14 m..


Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės.
 • Objektų skaičius ir jų lankymo tvarka gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. prieš kelionę el. paštu.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 602) 04224
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:85 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS