Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


KALĖDINĖ RYGA: ŽIEMOS SAULĖGRĮŽOS ŠVENTĖ

1 diena


Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Rygą ir mus išsyk apgaubia Šv. Kalėdų laukimo dvasia, nes Latvijos sostinė šiuo laikotarpiu kasdieninį veidą pakeičia pasakišku.

Ekskursija romantišku maršrutu, kurio piktograma - kalėdinė eglutė. 2011 metais, švenčiant kalėdų eglutės 500 metų jubiliejų, pirmą kartą mieste skirtingu stiliumi buvo papuoštos 25 eglutės. Idėja patiko ne tik rygiečiams, bet ir miesto svečiams. Šiemet festivalis "Kalėdinės eglutės kelias" žada būti labai spalvingas, įdomus ir neįprastas. Rygos senamiestyje ir jo apylinkėse pamatysite eglutes, papuoštas tradiciškai, avangardiškai, originaliai ir netikėtai. Kiekvienos eglutės dizainas - Latvijos dailinkų ar meno akademijos studentų autorinis darbas. Kiekvienas kūrinys turi savo pavadinimą, autorių ir trumpą idėjos aprašą. Festivalio esmė – pateikti miesto įvaizdį, kuris skirtųsi nuo kitų Europos sostinių ir išryškintų kultūrinį miesto gyvenimą. Renginys ne tik džiugina, bet ir primena, jog Ryga - miestas, kuriame pirmą kartą buvo papuošta kalėdinė eglutė.

Dabar galime užsukti į Domo aikštėje šurmuliuojančią Kalėdinę mugę. Saldus keptų migdolų aromatas, maloniai šildantis glintveinas, tradiciniai latviški pipiriniai sausainiai piparkukas, rūkomų dešrelių dūmas - viskas aiškiai byloja, kad Kalėdos artėja. Medaus kubiliukai, primenantys šiltą vasaros saulę; saldžiai kvepiančios vaško žvakės, tautodailinkų megztos raštuotos pirštinės, šalikai, kepurės, mediniai žaisliukai ir skuduriniai meškiukai, o elegancijos mėgėjams - gintaro ir sidabro papuošalai. Kiekvienas išsirinks savo kalėdinį stebuklą...

18:00 val. Rotušės aikštėje prasideda žiemos saulėgrįžos šventė. Rygos senamiesčio gatvėmis vyrai tempia kaladę, o juos lydi smagiai dainuojančių, šokančių, juokaujančių persirengėlių būrys. Apsukę ratą visi grįžta į Rotušės aikštę ir šventė tęsiasi: sukuriamas didelis laužas, kuriame sudeginama kaladė, o kartu su ja visos praėjusių metų bėdos, nelaimės, neteisybės. Laužo liepsna simbolizuoja ateinančių metų šviesą ir stiprybę.  Šoka, dainuoja ne tik folklorinių ansamblių dalyviai, bet ir Rygos gyventojai bei svečiai.

Apie 20:00 val. Išvykstame Lietuvos link.

Į kelionės kainą įskaičiuota


  • Kelionė autobusu.
  • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
  • Kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.


Papildoma informacija


  • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
  • Objektų lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.
  • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio.
  • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3d. iki išvykimo el.paštu.
  • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 602) 04224
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 1 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:28 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS