Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Kalėdinė Ryga ir spektaklis-muzikinė fantazija „Tango tarp eilučių“


 • 1 diena

  Ryte išvykstame į Latvijos sostinę Rygą. Apžvalginė ekskursija po Rygos senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, “Trijų brolių” namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčia, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, “namas su katinu”.

  Toliau keliaujame romantišku maršrutu, kurio piktograma – kalėdinė eglutė. Prieš šešis metus, švenčiant Kalėdų eglutės 500 metų jubiliejų, pirmą kartą mieste skirtingu stiliumi buvo papuoštos 25 eglutės. Idėja patiko ne tik rygiečiams, bet ir miesto svečiams. Šiam renginiui buvo suteiktas festivalio statusas. Ir šiemet jis žada būti labai spalvingas, įdomus ir neįprastas. Festivalio "Kalėdinės eglutės kelias" metu visas dėmesys skiriamas eglutei - Kalėdų ir Naujųjų metų simboliui. Rygos senamiestyje ir jo apylinkėse pamatysite eglutes, papuoštas tradiciškai, avangardiškai, originaliai ir netikėtai. Kiekvienos eglutės dizainas - Latvijos dailininkų ar meno akademijos studentų autorinis darbas. Kiekvienas kūrinys turi savo pavadinimą, autorių ir trumpą idėjos aprašą. Festivalio esmė – pateikti miesto įvaizdį, kuris skirtųsi nuo kitų Europos sostinių ir išryškintų kultūrinį miesto gyvenimą. Renginys ne tik džiugina, bet ir primena, jog Ryga - miestas, kuriame pirmą kartą buvo papuošta kalėdinė eglutė. Laisvas laikas, kurio metu galite papietauti, ar išgerti puodelį kavos.

  O dabar siūlome užsukti į Livu ar Domo aikštėse šurmuliuojančias Kalėdines muges. Saldus keptų migdolų aromatas, maloniai šildantis glintveinas, tradiciniai latviški pipiriniai sausainiai piparkukas, rūkomų dešrelių dūmas - viskas aiškiai byloja, kad Kalėdos artėja. Medaus kubiliukai, primenantys šiltą vasaros saulę; saldžiai kvepiančios vaško žvakės, tautodailinkų megztos raštuotos pirštinės, šalikai, kepurės, mediniai žaisliukai ir skuduriniai meškiukai, o elegancijos mėgėjams - gintaro ir sidabro papuošalai. Kiekvienas išsirinks savo kalėdinį stebuklą...

  Užsukę į kūrybines dirbtuves, galėsite pasimokyti senųjų amatų, o jei išalksite, čia pat, mugėje, galėsite paskanauti tradicinių latviškų kalėdinių patiekalų. Vaikams bus smagu apžiūrėti avelių ir triušiukų gardus, sniego malūną, pajodinėti poniais ar pasisupti Kalėdų Senelio (latv. Ziemassvetku vecitis) karuselėje, užsukti į Kalėdų Senelio paštą arba jo namelį, kuriame kasdien verdama karšta sriuba. Mugės svečius maloniai nuteiks vakarais skambanti muzika - folklorinių ansamblių dainos ir populiarios kalėdinės melodijos.

  19:00 val.  lankomės M. Čechovo vardo rusų dramos teatre ir grožimės aistringu spektakliu – A. Ščerbako fantazija pagal Oskaro Stroko muziką „Tango tarp eilučių“. Tai talentingo menininko, sukūrusio daugiau nei 300 tango melodijų ir įvairių kitų muzikinių kūrinių, gyvenimo, meilės, skausmo, praradimų ir pergalės istorija. Išgirsite gerai žinomus O. Stroko romansus ir tango melodijas: „Akys juodosios“, „Pasakyk, kodėl“, „Mėnulio rapsodija“ „Miegok, mano vargše širdie“ ir Raimundo Paulso dainą, dedikuotą O. Strokui, - „Karalius kuria tango“.

  Spektaklyje dalyvauja miuziklo, kabareto ir estrados atlikėjai, net orkestro duobė lieka tuščia, nes orkestro muzikantai taip pat groja – šoka scenoje. Spektaklis sujaudins visus – nesvarbu, kiek jums metų, nes laikas bėga, pasaulis keičiasi, o meilė visuomet ta pati...

  Apie 22:00 val. išvykstame Lietuvos link. 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu;
 • kelionės vadovo ir gido paslaugos;
 • bilietas į spektaklį M. Čechovo vardo rusų dramos teatre;
 • ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.

Papildoma informacija

 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilis, automobilių stovėjimo a.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a.(Konstitucijos pr.26, prie upės)
 • Išvykimas iš Panevėžio: Ukmergės g.18, „Iki“ prie autobusų stoties
 • Į kelionę būtina pasiimti asmens tapatybės kortelę arba pasą, galiojančius mažiausiai 6 mėn., skaičiuojant nuo kelionės pabaigos.
 • Lankomų objektų eiliškumas gali nežymiai keistis.
 • Būtina į kelionę pasiimti galiojančią 6 mėn. asmens tapatybės kortelę arba pasą ir kuponą. 
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 1 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:37 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS